- Kunstenaar: ciano Siewert ( 1942 - )
- Titel: stadsgezicht Delft met Oostpoort
- Jaartal:
- Oplage: Artist Proof I
- Afmetingen : 52cm x 74cm
- Gesigneerd: Ja met potlood
- Medium: kleuren lithografie op geschept papier
- Ingelijst: nee
- Conditie: In zeer goede conditie.
De kunstenaar Feliciano Siewert werd in 1942 geboren te Rotterdam.
Ciano Siewert's werk valt op door de typisch Hollandse helderheid en virtuoze techniek waarmee hij zijn landschappen, stads- en havengezichten uitwerkt.
Zijn fascinatie gaat uit naar zowel het oude als het nieuwe, waarbij het vooral gaat om de vorm van het onderwerp. Industriële vormen, de architectuur van huizen, gebouwen en schepen blijven hem boeien.
Na jarenlang vooral in aquareltechniek te hebben gewerkt, schildert Siewert sinds 2002 uitsluitend in olieverf. Tijdens zijn Rotterdamse periode - met tussenpozen in New York - heeft Siewert de industrie en havens in zijn vele vormen en gedaanten vereeuwigd.