artpointamsterdam
  5. artpointamsterdam

artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / amsterdam, Nederland

39 aangeboden items / 3026 verkochte items

FA. (112 x Favoriet)
39 aangeboden items door deze verkoper
Fokko Mees - Grafiekmap 1924 Prometheus Amsterdam - fraaie Houtsnede op papier "de Clown" kopen? Bied vanaf 23!
Fokko Mees - Grafiekmap 1924 Prometheus Amsterdam - fraaie Houtsnede op papier "de Clown"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1924
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Theo Beerendonk - jaren 60 - Fraaie droge naald Ets - 5e staat - "Naakt met schaakbord" gesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Theo Beerendonk - jaren 60 - Fraaie droge naald Ets - 5e staat - "Naakt met schaakbord" gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd kopen? Bied vanaf 41!
Lou Strik - ambachtelijk Grafisch meesterwerkje - Hout/Linosnede "met de trein" gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 23!
Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal2001
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - GROTE jaren 60 gem. technk. (aquarel,pastel, ea) COLLAGE in unieke Lijst! kopen? Bied vanaf 288!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - GROTE jaren 60 gem. technk. (aquarel,pastel, ea) COLLAGE in unieke Lijst!

Jaartal1962
Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Ger Lataster - Groot kleurenlitho - 1971 - "two smoking barrels" potloodgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Herman Stammeshaus - Fraaie Hout/Linosnede - "TORSO" - zeer kleine oplage(20) - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1957
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek - kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gedateerd 1915 gesigneerd (Cyrillisch) Russisch? Abstract -Gemengde Techniek -

Jaartal1915
TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot Duits? expressionistisch schilderij "jonge mannen" gesigneerd

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Gordijn - Grote & zeer kleine oplage (20ex.) Ets "de wandeling" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 84!
Herman Gordijn - Grote & zeer kleine oplage (20ex.) Ets "de wandeling" potloodgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul Citroen - potloodgesigneerde Litho portret jonge vrouw - oplage 100 ex - GROOT! kopen? Bied vanaf 28!
Paul Citroen - potloodgesigneerde Litho portret jonge vrouw - oplage 100 ex - GROOT!

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - 70 jarig jubileum groot bronzen sculptuur "Tango" gesigneerd - galerie Lambert kopen? Bied vanaf 976!
Jan Sierhuis - 70 jarig jubileum groot bronzen sculptuur "Tango" gesigneerd - galerie Lambert

Beeld / Object

Jaartal1998
TechniekBrons
Afmetingen35 cm x 14 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Georg Ruijter - Groot & Vroeg figuratief Aquarel "Sète zuid Frankrijk Mediterranee" gesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Georg Ruijter - Groot & Vroeg figuratief Aquarel "Sète zuid Frankrijk Mediterranee" gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1951
TechniekAquarel
Afmetingen37 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Magda Giebels - Mooie gemengde techniek (aquarel, pastel) "Verdriet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Magda Giebels - Mooie gemengde techniek (aquarel, pastel) "Verdriet" gesigneerd

Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marion van Harreveld - Grote Gemengde Techniek Collage "Partituur" gesigneerd kopen? Bied vanaf 18!
Marion van Harreveld - Grote Gemengde Techniek Collage "Partituur" gesigneerd

Jaartal1984
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yolanda Philippens - Krachtig & Pasteus olieverf - 1989 - Abstract - Galerieprijs 2800€ kopen? Bied vanaf 167!
Yolanda Philippens - Krachtig & Pasteus olieverf - 1989 - Abstract - Galerieprijs 2800€

Jaartal1989
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henry van Straten - Virtuoos Vlaams Graficus - Litho op papier - la danseuse - monogram kopen? Bied vanaf 34!
Henry van Straten - Virtuoos Vlaams Graficus - Litho op papier - la danseuse - monogram

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
Nico Jungmann - Amsterdamse alleskunner - Houtskooltekening "Edam speeltoren en kwakelbrug" ges kopen? Bied vanaf 34!
Nico Jungmann - Amsterdamse alleskunner - Houtskooltekening "Edam speeltoren en kwakelbrug" ges

Tekening / Aquarel

TechniekHoutskool
Afmetingen15 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pieter Becks - Signature - Gelderse Grafiekmap - Houtsnede - - oplage 15 ex. kopen? Bied vanaf 22!
Pieter Becks - Signature - Gelderse Grafiekmap - Houtsnede - - oplage 15 ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - naakte jongen/studie van paard - gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - naakte jongen/studie van paard - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1905
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen37 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Van Roosmaelen - Zeer gedetailleerde E.A. (unica) ETS "express way" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Frans Van Roosmaelen - Zeer gedetailleerde E.A. (unica) ETS "express way" potloodgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekDroge Naald
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - liggende man met Fez - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - liggende man met Fez - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1905
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen8 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Judy Rifka - Express. - New York jaren 70 - COLAB groep - GROOT olieverf "Two faceD" kopen? Bied vanaf 2650!
Judy Rifka - Express. - New York jaren 70 - COLAB groep - GROOT olieverf "Two faceD"

GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Frans Kohler - Leuke jaren 60 (1968) Houtskooltekening "zittend meisje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 18!
Frans Kohler - Leuke jaren 60 (1968) Houtskooltekening "zittend meisje" gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1968
TechniekHoutskool
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Amédée Ozenfant - Jaren 60 olieverf "Voiles" - Franse modernist en grondlegger "Purisme" kopen? Bied vanaf 3450!
Amédée Ozenfant - Jaren 60 olieverf "Voiles" - Franse modernist en grondlegger "Purisme"

Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Franz Eggenschwiler - Gründer Berner Arbeitsgemeinschaft -Telefonzeichnung- Blumen sag ich Sie! kopen? Bied vanaf 48!
Franz Eggenschwiler - Gründer Berner Arbeitsgemeinschaft -Telefonzeichnung- Blumen sag ich Sie!

Tekening / Aquarel

VerzendingInternationaal

Jaartal1985
TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo van den Akker - Virtuoos Zaans Graficus - Serigrafie - beperkte oplage (25) "DNA" gesgneerd kopen? Bied vanaf 19!
Theo van den Akker - Virtuoos Zaans Graficus - Serigrafie - beperkte oplage (25) "DNA" gesgneerd

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anna Mes - Handgkleurde Lithografie - de ontmoeting - oplage 200 - gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 38!
Anna Mes - Handgkleurde Lithografie - de ontmoeting - oplage 200 - gesigneerd en ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1991
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 24!
Valentine Hobson - Leuke jaren 60 Gouache "Chinees meisje" gesigneerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Blans (sr.) - Intrigerend & monumentaal (1969) Olieverf "bestrahlung" - in originele lijst kopen? Bied vanaf 38!
Nic Blans (sr.) - Intrigerend & monumentaal (1969) Olieverf "bestrahlung" - in originele lijst

Jaartal1969
TechniekAcryl
Afmetingen90 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick Cassee - Uniek! 4 ex-libris ETSEN voor rudi Fuchs- met brief en originele Etsplaat kopen? Bied vanaf 156!
Dick Cassee - Uniek! 4 ex-libris ETSEN voor rudi Fuchs- met brief en originele Etsplaat

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2001
TechniekDroge Naald
Afmetingen32.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Juch - Fraai 19e eeuws olieverf "Bloeiende roos op tak" in originele lijst kopen? Bied vanaf 46!
Ernst Juch - Fraai 19e eeuws olieverf "Bloeiende roos op tak" in originele lijst

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pol Bury - gevierd Op-Art / Kinetisch kunstenaar - "houten Kubus" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Pol Bury - gevierd Op-Art / Kinetisch kunstenaar - "houten Kubus" - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mattie Schilders - Abstract Acryl op linnen "from the Underworld" Galerie Artterre €3800 kopen? Bied vanaf 576!
Mattie Schilders - Abstract Acryl op linnen "from the Underworld" Galerie Artterre €3800

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 43!
Wim Beuning - Nieuwe Haagse school - grote Litho - "verhuizing met poezen" - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Voorzanger - Fraai impressionistisch Aquarel - waterlelies / verso zittend naakt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 42!
Anton Voorzanger - Fraai impressionistisch Aquarel - waterlelies / verso zittend naakt - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Voorzanger - Fraaie impressionistische Gouache - Zeilboten voor een haven - gesigneerd kopen? Bied vanaf 47!
Anton Voorzanger - Fraaie impressionistische Gouache - Zeilboten voor een haven - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Jaartal1994
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Dichter Graficus en Schilder - E.A. ETS (12/12) - "de Fiets kopen? Bied vanaf 28!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Dichter Graficus en Schilder - E.A. ETS (12/12) - "de Fiets

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1959
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd