Artpointamsterdam
  3. Ervaren verkoper
  5. Artpointamsterdam

Artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland

162 aangeboden items / 4850 verkochte items

Gijs Winkelman - 1973 - in zeer kleine oplage (1/15) gemaakte zeefdruk "verstoorde rust" kopen? Bied vanaf 50!
Gijs Winkelman (1938) Nederlands 1973 - in zeer kleine oplage (1/15) gemaakte zeefdruk "verstoorde rust"
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 48!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage
Techniek Litho
Afmetingen 64.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Hannes Postma - grote in 1965 gemaakte Aquarel "geboorte van Venus" gesigneerd kopen? Bied vanaf 54!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1965 gemaakte Aquarel "geboorte van Venus" gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 54
Tom Eyzenbach - Illustrator, grafisch vormgever - fraai gedetailleerde ets - met pers. opdracht kopen? Bied vanaf 28!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands Illustrator, grafisch vormgever - fraai gedetailleerde ets - met pers. opdracht
Techniek Droge Naald
Afmetingen 39 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Ronald Noorman - Galerie Nouvelles Images 2011 "Solace" 24 litho's - zeer kleine gesign. oplage! kopen? Bied vanaf 112!
Ronald Noorman (1951) Nederlands Galerie Nouvelles Images 2011 "Solace" 24 litho's - zeer kleine gesign. oplage!
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 112
Joan Miro - De originele 1973 uitnodiging + kleuren litho Galerie Maeght "Sobreteixims" kopen? Bied vanaf 48!
Joan Miro (1893-1983) Spaans De originele 1973 uitnodiging + kleuren litho Galerie Maeght "Sobreteixims"
Techniek Litho
Afmetingen 16.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 48
Yoka Voorbach - DRIE abstracte handgekleurde reliëf etsen - zeer kleine oplage (25) kopen? Bied vanaf 48!
Yoka Voorbach (1950-2007) Nederlands DRIE abstracte handgekleurde reliëf etsen - zeer kleine oplage (25)
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Erik Oldenhof - Groot , in 1996 geschilderd olieverf op board - abstracte compositie - ingelijst kopen? Bied vanaf 245!
Erik Oldenhof (1951) Nederlands Groot , in 1996 geschilderd olieverf op board - abstracte compositie - ingelijst
Afmetingen 52 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 245
Jan de Beus - Groot pasteus geschilderd olieverf op doek "Lewis" - kopen? Bied vanaf 445!
Jan de Beus (1958) Nederlands Groot pasteus geschilderd olieverf op doek "Lewis" -
Afmetingen 72 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 445
1 bieding
Karel Appel - drie originele jaren 70 affiches voor solo - exposities - in goede staat kopen? Bied vanaf 45!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands drie originele jaren 70 affiches voor solo - exposities - in goede staat
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 50.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Corneille - Groot kleuren litho "Femmes dans un jardin" - nr7 van 135 - in nieuwstaat! kopen? Bied vanaf 348!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Groot kleuren litho "Femmes dans un jardin" - nr7 van 135 - in nieuwstaat!
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 348
Henc van Maarseveen - 1999 - monochrome schuifdruk - "katernen vh denken" - gelimit oplage (190) kopen? Bied vanaf 32!
Henc van Maarseveen (1926-2012) Nederlands 1999 - monochrome schuifdruk - "katernen vh denken" - gelimit oplage (190)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 32
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 52
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 148
Direct kopen
Pat Andrea - Zeer groot kleuren litho "Schetsboek nr. 2" zeer kleine oplage (15) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 58!
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 58
Direct kopen
Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesignd kopen? Bied vanaf 38!
Henk Tichelaar (1954) Nederlands Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesignd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Kate van Houten - Fraaie in zeer kleine oplage (20) gemaakte zeefdruk "a hommage to D.T" kopen? Bied vanaf 20!
Kate van Houten (1940) Amerikaans Fraaie in zeer kleine oplage (20) gemaakte zeefdruk "a hommage to D.T"
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (9) kopen? Bied vanaf 47!
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 47
Direct kopen
Adrianus Johannes Grootens - Fraaie jaren 30 zeefdruk "in de duinen" - potlood-gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!
Adrianus Johannes Grootens (1864-1957) Nederlands Fraaie jaren 30 zeefdruk "in de duinen" - potlood-gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 28
Direct kopen
Hans van Dokkum - Fraaie in 1948 gemaakte monochrome Lithografie "Limburg in de sneeuw" kopen? Bied vanaf 36!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Fraaie in 1948 gemaakte monochrome Lithografie "Limburg in de sneeuw"
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Ciano Siewert - Grote kleurenlithografie "Oostpoort Delft" - Artist Proof exemplaar - gesigneerd kopen? Bied vanaf 47!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Grote kleurenlithografie "Oostpoort Delft" - Artist Proof exemplaar - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 47
Direct kopen
Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Henk Tichelaar (1954) Nederlands Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd
Techniek Droge Naald
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Kees van Bohemen - Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 62!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 62
Direct kopen
Laetitia de Haas - Gelimiteerde oplage (150) "Sleepboot" - kleuren ets - potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Gelimiteerde oplage (150) "Sleepboot" - kleuren ets - potlood gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Elizabeth de Vaal - Groot kleuren litho - 1982 - mannelijk torso - zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 56!
Elizabeth de Vaal (1950) Nederlands Groot kleuren litho - 1982 - mannelijk torso - zeer kleine oplage (15)
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 56
Direct kopen
Jessica Keppel - Grote in nieuwstaat verkerende Zeefdruk en collage -1993 - bep. oplage kopen? Bied vanaf 31!
Jessica Keppel (1960) Nederlands Grote in nieuwstaat verkerende Zeefdruk en collage -1993 - bep. oplage
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Jos van den Berg - Grote Ets/Aquatint "de zusters" zeer kleine oplage (20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 21!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Grote Ets/Aquatint "de zusters" zeer kleine oplage (20) - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Roger Chailloux - Grote en fraai gedetailleerde Ets "Vrije val" - voor Prent 190 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Grote en fraai gedetailleerde Ets "Vrije val" - voor Prent 190 - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 88 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Peer Wolfram - Grote kleuren lithografie "Paralyromenon 3" - beperkte oplage (8/100) kopen? Bied vanaf 36!
Peer Wolfram (1940) Duits Grote kleuren lithografie "Paralyromenon 3" - beperkte oplage (8/100)
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 51 cm (h x b)
€ 36
Direct kopen
Marc Chagall - originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal" kopen? Bied vanaf 171!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal"
Techniek Litho
Afmetingen 35.3 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 171
Direct kopen
Theo Beerendonk - Bijzonder in 1967 pointillistisch geschilderd vrouwelijk naakt - mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 181!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Bijzonder in 1967 pointillistisch geschilderd vrouwelijk naakt - mooi gelijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 181
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Lau Heidendael - Twee mooie impressionistische Aquarellen "landschappen" 1984 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!
Lau Heidendael (1946) Nederlands Twee mooie impressionistische Aquarellen "landschappen" 1984 - gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 67 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren Houtsnede met persoonl. opdracht "voor Rimi" kopen? Bied vanaf 56!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands grote - 1999 - E.A. kleuren Houtsnede met persoonl. opdracht "voor Rimi"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 56
Direct kopen
Jan Hein van Rooy - fraai portfolio met 2 Litho's "Westakker" en "Oostakker" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands fraai portfolio met 2 Litho's "Westakker" en "Oostakker" - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Georg Rueter - Knappe monochrome lithografie "meisje met strik" - 1920 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Georg Rueter (1875-1966) Nederlands Knappe monochrome lithografie "meisje met strik" - 1920 - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Casper Marinus Kouw - leuke - omstreeks 1920 - droge naald Ets "sneeuwballen gooien" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Casper Marinus Kouw (1865-1939) Nederlands leuke - omstreeks 1920 - droge naald Ets "sneeuwballen gooien" potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Gerard Brussee - grote in 1961 als "eigen druk" gemaakte lithografie "stilleven" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 31!
Gerard Brussee (1940-1988) Nederlands grote in 1961 als "eigen druk" gemaakte lithografie "stilleven" - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Paul Maas - grote jaren 70 kleuren houtsnede "ontkiemende cel" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Paul Maas (1936-2021) Nederlands grote jaren 70 kleuren houtsnede "ontkiemende cel" potloodgesigneerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Paul van Eeden - Mooie monochrome jaren 50 Lithografie "Madonna" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 23!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Mooie monochrome jaren 50 Lithografie "Madonna" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Tom Eyzenbach - Illustrator, grafisch vormgever - fraai gedetailleerde ets - gesigneerd kopen? Bied vanaf 22!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands Illustrator, grafisch vormgever - fraai gedetailleerde ets - gesigneerd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 23 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote, in diverse grijstinten handgekl. reliëf Ets/aquatint - zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 38!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote, in diverse grijstinten handgekl. reliëf Ets/aquatint - zeer kleine oplage
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Jan Pieter van den Bos - Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - 2003 - met inkt gesign. kopen? Bied vanaf 27!
Jan Pieter van den Bos (1952) Nederlands Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - 2003 - met inkt gesign.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 26
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 51
Direct kopen
Henk Hofstra - Groot en krachtig expressionistisch olieverf op karton - gesigneerd kopen? Bied vanaf 123!
Henk Hofstra (1952) Nederlands Groot en krachtig expressionistisch olieverf op karton - gesigneerd
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 123
Direct kopen