Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland
169 aangeboden items / 4850 verkochte items
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 29 x 37 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 41 x 31 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 45 x 58 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 46 x 46 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 46 x 34 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 32 x 22 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 22 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 83 x 71 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 23 x 15 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 26 x 34 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 46 x 31.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 55 x 75 cm (h x b) |
| Drager | Papier |