Artpointamsterdam
  3. Ervaren verkoper
  5. Artpointamsterdam

Artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland

169 aangeboden items / 4850 verkochte items

Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 59
Direct kopen
Nelleke Zandwijk - Leuke ets uit de serie "bij Jules & Alice IV" - zeer kleine oplage (20) - gesign kopen? Bied vanaf 36!
Nelleke Zandwijk (1961) Nederlands Leuke ets uit de serie "bij Jules & Alice IV" - zeer kleine oplage (20) - gesign
Techniek Droge Naald
Afmetingen 29 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Jan Hoving - Groningen - monochrome ets&aquatint "figuur op stoel" zeer kleine oplage (5) kopen? Bied vanaf 42!
Jan Hoving (1938) Nederlands Groningen - monochrome ets&aquatint "figuur op stoel" zeer kleine oplage (5)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Direct kopen
Guido Eckhardt - Grote kleuren-Ets "n.a.v. een treinkaartje (geperforeerd)" zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 29!
Guido Eckhardt (1944) Nederlands Grote kleuren-Ets "n.a.v. een treinkaartje (geperforeerd)" zeer kleine oplage!
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Sjoerdtje Mulder-Hak - 1970 - grote impressionistische aquarel - st Helens isle of Wight - gesigneerd kopen? Bied vanaf 43!
Sjoerdtje Mulder-Hak (1945) Nederlands 1970 - grote impressionistische aquarel - st Helens isle of Wight - gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 43
Direct kopen
Jörg Remé - Originele 1973 kleuren Lithografie "Holland" - oplage 190 - ZGAN kopen? Bied vanaf 42!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Originele 1973 kleuren Lithografie "Holland" - oplage 190 - ZGAN
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Direct kopen
Huibert van Dorp - Polychrome zeefdruk op dik glanspapier "MMMmmmm" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Huibert van Dorp (1949) Nederlands Polychrome zeefdruk op dik glanspapier "MMMmmmm" potloodgesigneerd
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Adriaan Nette - Abstracte zeefdruk op dik glans papier - oplage 300 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Adriaan Nette (1950) Nederlands Abstracte zeefdruk op dik glans papier - oplage 300 - potloodgesigneerd
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Sasja Wagenaar - monochrome litho - zeer kleine oplage (3/5) - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Sasja Wagenaar (1959) Nederlands monochrome litho - zeer kleine oplage (3/5) - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Arnold Bernard Neujean - ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater" kopen? Bied vanaf 39!
Arnold Bernard Neujean (1887-1959) Nederlands ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater"
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 39
Direct kopen
Ed Dukkers - Twee monochrome jaren 60 Litho's "Zandvoort en Familie" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Twee monochrome jaren 60 Litho's "Zandvoort en Familie" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Ton Meyer (1892-1984) 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Hans van Efferen - 2 knappe droge naald Etsen "stilleven en zelfportret" kleine oplage kopen? Bied vanaf 36!
Hans van Efferen (1934) Nederlands 2 knappe droge naald Etsen "stilleven en zelfportret" kleine oplage
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 83 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 36
Direct kopen
Bart Filet - twee (2) kleuren Litho's "aardevogel" en "de reis" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Bart Filet (1947) Nederlands twee (2) kleuren Litho's "aardevogel" en "de reis" - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 23 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Trees Visser - Groningen - bep. oplage (50) zeefdruk uit Koppeltekens + gedicht albert Schaalma kopen? Bied vanaf 20!
Trees Visser (1946) Nederlands Groningen - bep. oplage (50) zeefdruk uit Koppeltekens + gedicht albert Schaalma
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Lourens Alma Tadema - 1886 - 4 originele litho's op grijs papier - fa. Lankhout kopen? Bied vanaf 62!
Lourens Alma Tadema (1836-1912) Nederlands Engels 1886 - 4 originele litho's op grijs papier - fa. Lankhout
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 62
Direct kopen
Gerard van Rooy - Magnifieke ets- 1975 - Appelbloesem- druk vd etser - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 49!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Magnifieke ets- 1975 - Appelbloesem- druk vd etser - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Hans Citroen - Grote geometrische jaren 70 potloodtekening "tentje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Hans Citroen (1947) Nederlands Grote geometrische jaren 70 potloodtekening "tentje" gesigneerd
Techniek Potlood
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 38
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Direct kopen