Artpointamsterdam
  3. Ervaren verkoper
  5. Artpointamsterdam

Artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland

169 aangeboden items / 4850 verkochte items

Jan van Zonneveld - Mooie zeefdruk met reliëf (plakaatverf) "le Bugne Dordogne" kleine oplage (50) kopen? Bied vanaf 32!
Jan van Zonneveld (1939) Nederlands Mooie zeefdruk met reliëf (plakaatverf) "le Bugne Dordogne" kleine oplage (50)
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Christo - Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin" kopen? Bied vanaf 179!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin"
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179
Direct kopen
Sjoerd Elzer - monochrome reliëf ets + aquatint - 1968 - abstract - zeer kleine oplage (6/10) kopen? Bied vanaf 21!
Sjoerd Elzer (1944-2023) Nederlands monochrome reliëf ets + aquatint - 1968 - abstract - zeer kleine oplage (6/10)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 21
Direct kopen
Ardi Brouwer - Fraaie polychrome zeefdruk "de orde" - gelimiteerde oplage (300) - 2003 kopen? Bied vanaf 34!
Ardi Brouwer (1960) Nederlands Fraaie polychrome zeefdruk "de orde" - gelimiteerde oplage (300) - 2003
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Emiel Hoorne - Originele Belgische jaren 70 POP-ART Zeefdruk "auto caravan opener" bep. oplage kopen? Bied vanaf 31!
Emiel Hoorne (1951) Nederlands Originele Belgische jaren 70 POP-ART Zeefdruk "auto caravan opener" bep. oplage
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Hans van Dokkum - Grote kleuren Litho "vissersnetten zomeravond" - zeer kleine oplage (8) kopen? Bied vanaf 28!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Grote kleuren Litho "vissersnetten zomeravond" - zeer kleine oplage (8)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Hans van Helden - grote karikaturale Ets/aquatint "strandgenoegens" - zeer kleine oplage (10) kopen? Bied vanaf 34!
Hans van Helden (1952) Nederlands grote karikaturale Ets/aquatint "strandgenoegens" - zeer kleine oplage (10)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Mick Rooney - in 1977 geschilderde Gouache "man and woman in a surreal landscape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 41!
Mick Rooney (1944) Engels in 1977 geschilderde Gouache "man and woman in a surreal landscape" gesigneerd
Techniek Gouache
Afmetingen 29 x 22.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Direct kopen
Ron Gennisse - Grote abstract-expressionistische Lithografie - zeer kleine oplage (8) kopen? Bied vanaf 37!
Ron Gennisse (1955) Nederlands Grote abstract-expressionistische Lithografie - zeer kleine oplage (8)
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Willem Boon - in 1948 gemaakte Houtsnede – vrouwen portret - zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 32!
Willem Boon (1902-1986) Nederlands in 1948 gemaakte Houtsnede – vrouwen portret - zeer kleine oplage (15)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Charles thomas Nix - Grote jaren 50 pastelkrijt tekening "vrouwelijk naakt" gesigneerd kopen? Bied vanaf 31!
Charles thomas Nix (1904-1998) Nederlands Grote jaren 50 pastelkrijt tekening "vrouwelijk naakt" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Ab Steenvoorden - Grote kleuren Ets "beeldverhaal van Albrecht Dürer" - beperkte oplage (100) kopen? Bied vanaf 28!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Grote kleuren Ets "beeldverhaal van Albrecht Dürer" - beperkte oplage (100)
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Ron Gennisse - Grote kleuren Lithografie "Gebouw III" - zeer kleine oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Ron Gennisse (1955) Nederlands Grote kleuren Lithografie "Gebouw III" - zeer kleine oplage - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Piet Landkroon - erg vroege (1938) PL droge naald Ets "zwoegende landarbeiders" potloodges. kopen? Bied vanaf 36!
Piet Landkroon (1907-1997) Nederlands erg vroege (1938) PL droge naald Ets "zwoegende landarbeiders" potloodges.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Peter Bischof - um 1960 - zwei x original lithographie "menschlicher Körper" bleistift signiert kopen? Bied vanaf 37!
Peter Bischof (1934) Oostenrijks rond 1960 - twee originele lithografieën "menselijk lichaam" potlood gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 23 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 248
Direct kopen
Herma Steur - Intrigerende monochrome Ets – zonder titel – proefdruk 1e staat – 1998 kopen? Bied vanaf 29!
Herma Steur (1926) Nederlands Intrigerende monochrome Ets – zonder titel – proefdruk 1e staat – 1998
Techniek Droge Naald
Afmetingen 31 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Chine collé
€ 29
Direct kopen
Riek Schagen - Gemengde techniek op papier– "2 vrouwen" - gesigneerd - in passe partout kopen? Bied vanaf 36!
Riek Schagen (1913-2008) Nederlands Gemengde techniek op papier– "2 vrouwen" - gesigneerd - in passe partout
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Theo Kurpershoek - in eigen beheer gemaakte Ets "portret vrouw" - handdruk - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands in eigen beheer gemaakte Ets "portret vrouw" - handdruk - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Luuk Scholten - Grote jaren 80 kleuren Linosnede "soldatenkamer" - oplage (100) - potloodges. kopen? Bied vanaf 49!
Luuk Scholten (1933-2017) Nederlands Grote jaren 80 kleuren Linosnede "soldatenkamer" - oplage (100) - potloodges.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Theo Ros - sinistere staalgravure/aquatint "Day after night before" zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 44!
Theo Ros (1935-2009) Nederlands sinistere staalgravure/aquatint "Day after night before" zeer kleine oplage (15)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 44
Direct kopen
Theo Beerendonk - Jaren 60 inkt tekening "voluptueus vrouwelijk naakt" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Jaren 60 inkt tekening "voluptueus vrouwelijk naakt" - gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Emiel Hoorne - in zeer beperkte E.A. oplage gemaakte POP- ART Zeefdruk "Concorde meuniere" kopen? Bied vanaf 32!
Emiel Hoorne (1951) Nederlands in zeer beperkte E.A. oplage gemaakte POP- ART Zeefdruk "Concorde meuniere"
Afmetingen 42 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Rein Dool - Grote Kleurenlitho - Kop stukken - 1993 - bep. oplage (100) - nieuwstaat kopen? Bied vanaf 27!
Rein Dool (1933) Nederlands Grote Kleurenlitho - Kop stukken - 1993 - bep. oplage (100) - nieuwstaat
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Fred Koot - Kleine oplage Litho - Zen-boeddhisme serie - "Kare Sansui" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Kleine oplage Litho - Zen-boeddhisme serie - "Kare Sansui" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Jan van Helden - Monochrome Ets&Aquatint "iedereen meent zijn uil..." zeer kleine oplage(20) kopen? Bied vanaf 37!
Jan van Helden (1932-2006) Nederlands Monochrome Ets&Aquatint "iedereen meent zijn uil..." zeer kleine oplage(20)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Joseph Cals - Grote kleuren lithografie - Hommage aan Graham Sutherland - oplage 190 kopen? Bied vanaf 34!
Joseph Cals (1949) Nederlands Grote kleuren lithografie - Hommage aan Graham Sutherland - oplage 190
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Hans Klaui - Zeefdruk - geometr. abstracte composities "93A & 93B" - zeer kleine oplage (26) kopen? Bied vanaf 33!
Hans Klaui (1945) Nederlands Zeefdruk - geometr. abstracte composities "93A & 93B" - zeer kleine oplage (26)
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Direct kopen
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - grote inkt-tekening - ca. 1900 - weids Hollands landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924) Nederlands grote inkt-tekening - ca. 1900 - weids Hollands landschap - gesigneerd
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jan Pieter van den Bos - Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - Ulysses - 2004 kopen? Bied vanaf 27!
Jan Pieter van den Bos (1952) Nederlands Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - Ulysses - 2004
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (9) kopen? Bied vanaf 59!
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Wim Zwiers - Monochrome lithografie liggend vrouwelijk naakt - zeer kleine oplage - 1957 kopen? Bied vanaf 31!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Monochrome lithografie liggend vrouwelijk naakt - zeer kleine oplage - 1957
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (20) kopen? Bied vanaf 59!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (20)
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Els Bannenberg - Bijzondere gemengde techniek op (vloei)papier "Giotto XIV" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Els Bannenberg (1948) Nederlands Bijzondere gemengde techniek op (vloei)papier "Giotto XIV" gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 48
Direct kopen
Anneke van der Mandele - polychrome Ets en Aquatint - beperkte oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Anneke van der Mandele (1938) Nederlands polychrome Ets en Aquatint - beperkte oplage - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Willem van den Berg - karakteristieke "WvdB" Ets "wijzen uit het Oosten" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Willem van den Berg (1886-1970) Nederlands karakteristieke "WvdB" Ets "wijzen uit het Oosten" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Nico Hoeve - Drie (3) potloodtekeningen "studie van een dode meeuw" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Nico Hoeve Nederlands Drie (3) potloodtekeningen "studie van een dode meeuw" potloodgesigneerd
Techniek Potlood
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Marijke Timmerman - Academische houtskooltekening "staand vrouwelijk naakt" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 21!
Marijke Timmerman Nederlands Academische houtskooltekening "staand vrouwelijk naakt" - gesigneerd
Techniek Houtskool
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Max Hegetschweiler - Große Farblithografie - entwurf Für Ein plakat - Mittelmeer - signiert kopen? Bied vanaf 34!
Max Hegetschweiler (1902-1995) Zwitsers Grote kleurenlitho - ontwerp voor een poster - Middellandse Zeegebied - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Hans Buining - in zeer kleine oplage (20) gemaakte Ets & Aquatint "Guanfeng" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Hans Buining (1934) Nederlands in zeer kleine oplage (20) gemaakte Ets & Aquatint "Guanfeng" gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 26
Direct kopen
Tuvia Beeri - Gesigneerde Kleurenets - Epreuve d'Artiste - 'A Shivata' - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Tuvia Beeri (1929) Israëlisch Slowaaks Gesigneerde Kleurenets - Epreuve d'Artiste - 'A Shivata' - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Wim Motz - Jaren 60 - geometrisch abstracte kleuren-lithografie "Platz" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Jaren 60 - geometrisch abstracte kleuren-lithografie "Platz" - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Wim van der Meij - fraai gedetailleerde Ets "binnenvaartschip" - kleine oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!
Wim van der Meij (1949) Nederlands fraai gedetailleerde Ets "binnenvaartschip" - kleine oplage - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 36
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Hendrik Johannes Haverman - 19e eeuwse Ets - Afrikaanse vrouw" gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) Nederlands 19e eeuwse Ets - Afrikaanse vrouw" gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Martin Ware - Grote magisch realisme Ets/Aquatint "sails 6" - oplage 100 ex - gesigneerd kopen? Bied vanaf 41!
Martin Ware (1946) Engels Grote magisch realisme Ets/Aquatint "sails 6" - oplage 100 ex - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 41
Direct kopen
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen