Artpointamsterdam
  3. Ervaren verkoper
  5. Artpointamsterdam

Artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland

169 aangeboden items / 4850 verkochte items

Tom Eyzenbach - Illustrator, grafisch vormgever - fraai gedetailleerde ets - gesigneerd kopen? Bied vanaf 22!
Tom Eyzenbach (1951) Nederlands Illustrator, grafisch vormgever - fraai gedetailleerde ets - gesigneerd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 23 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 22
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote, in diverse grijstinten handgekl. reliëf Ets/aquatint - zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 38!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote, in diverse grijstinten handgekl. reliëf Ets/aquatint - zeer kleine oplage
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Jan Pieter van den Bos - Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - 2003 - met inkt gesign. kopen? Bied vanaf 27!
Jan Pieter van den Bos (1952) Nederlands Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - 2003 - met inkt gesign.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 26
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 51
Direct kopen
Henk Hofstra - Groot en krachtig expressionistisch olieverf op karton - gesigneerd kopen? Bied vanaf 123!
Henk Hofstra (1952) Nederlands Groot en krachtig expressionistisch olieverf op karton - gesigneerd
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 123
Direct kopen
Hannes Postma - grote in 1985 gemaakte pastel krijt tekening "Silhouet" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands grote in 1985 gemaakte pastel krijt tekening "Silhouet" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Martin Ware - Magisch realisme Ets/Aquatint - "City" - kleine oplage (25) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 31!
Martin Ware (1946) Engels Magisch realisme Ets/Aquatint - "City" - kleine oplage (25) - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Laetitia de Haas - Grote Epreuve d'Artiste ets "winter in Amersfoort"- in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 39!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Grote Epreuve d'Artiste ets "winter in Amersfoort"- in zeer goede staat
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
H.K. Winterwerp - originele jaren 30 Groninger Ploeg houtsnede "Paterswolde" gesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
H.K. Winterwerp (1918-1976) Nederlands originele jaren 30 Groninger Ploeg houtsnede "Paterswolde" gesigneerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Laser 3.14 - Street artist & visual poet - chromolitho "How can peace ..." kleine oplage! kopen? Bied vanaf 85!
Laser 3.14 (1972) Nederlands Street artist & visual poet - chromolitho "How can peace ..." kleine oplage!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Techniek Gravure
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 24
Direct kopen
Mark Polee - Intrigerende gemengde techniek op papier "pattern of action" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!
Mark Polee (1927) Nederlands Intrigerende gemengde techniek op papier "pattern of action" - gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Ada van de Vijver - In zeer kleine oplage (3/5 en 3/6) gemaakte dubbele ETS - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Ada van de Vijver (1947) In zeer kleine oplage (3/5 en 3/6) gemaakte dubbele ETS - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Bart Boumans - potloodgesigneerd kleuren - Litho "Hollands landschap" - 1973 kopen? Bied vanaf 31!
Bart Boumans (1940) Nederlands potloodgesigneerd kleuren - Litho "Hollands landschap" - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Hans Laban - Grote kleuren lithografie - kleine oplage (60) - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Hans Laban (1953) Nederlands Grote kleuren lithografie - kleine oplage (60) - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Adrianus Johannes Grootens - Fraaie jaren 30 Ets "Wilg bij boerderij" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Adrianus Johannes Grootens (1864-1957) Nederlands Fraaie jaren 30 Ets "Wilg bij boerderij" - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 38
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Gerhard Wendland - Original-Farblithographie von 1974 - handsigniert - probedruck - gerahmt kopen? Bied vanaf 65!
Gerhard Wendland (1910-1986) Duits Originele kleurenlithografie uit 1974 - handgesigneerd - proefdruk - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 16.5 x 25.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Paul Bodmer - Großer um 1920 - original Lithographie - junger Schüler - bleistift signiert kopen? Bied vanaf 29!
Paul Bodmer (1886-1983) Duits circa 1920 - originele lithografie - jong
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Karel van Seben - Omstreeks 1970 geschilderd post-impressionistisch olieverf "Zwitserland" kopen? Bied vanaf 43!
Karel van Seben (1893-1988) Nederlands Omstreeks 1970 geschilderd post-impressionistisch olieverf "Zwitserland"
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 43
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Grote kleuren Ets "Labyrinth"- 1970 - beperkte oplage (100) kopen? Bied vanaf 36!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Grote kleuren Ets "Labyrinth"- 1970 - beperkte oplage (100)
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Jos van den Berg - Grote Ets/Aquatint vrouwelijk naakt zeer kleine oplage (20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 26
Direct kopen
Piet Warffemius - in zeer kleine oplage (10) gemaakte handgekleurde Ets & Aquatint - potloodges. kopen? Bied vanaf 23!
Piet Warffemius (1956) Nederlands in zeer kleine oplage (10) gemaakte handgekleurde Ets & Aquatint - potloodges.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 36.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Cor Otte - grote jaren 70 kleuren zeefdruk - beperkte oplage - "Trouwen" kopen? Bied vanaf 36!
Cor Otte (1937) Nederlands grote jaren 70 kleuren zeefdruk - beperkte oplage - "Trouwen"
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Opland - politiek tekenaar - grote gemengde techniek/collage "dorst naar kennis" kopen? Bied vanaf 30!
Opland (1928-2001) Nederlands politiek tekenaar - grote gemengde techniek/collage "dorst naar kennis"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 13 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Roland Massa - Grote monochrome Litho "de donkerte van de mens" oplage 40 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 33!
Roland Massa (1943) Belgisch Grote monochrome Litho "de donkerte van de mens" oplage 40 - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Fons Verstraeten - in 1952 expressionistisch geschilderd Oostenrijks en Frans (Verso) landschap kopen? Bied vanaf 35!
Fons Verstraeten (1922-2017) Nederlands in 1952 expressionistisch geschilderd Oostenrijks en Frans (Verso) landschap
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 35
Direct kopen
Gerard Engels - Beeldhouwer en graficus - droge naald Ets "het gezin" - bep. oplage (65) kopen? Bied vanaf 23!
Gerard Engels (1945) Nederlands Beeldhouwer en graficus - droge naald Ets "het gezin" - bep. oplage (65)
Techniek Droge Naald
Afmetingen 26 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Jan Pieter van den Bos - Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - 2006 - Abstract kopen? Bied vanaf 27!
Jan Pieter van den Bos (1952) Nederlands Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - 2006 - Abstract
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Gerard Engels - 2 in zeer bep. oplage gemaakte Etsen "vrouwelijk naakt" met persoonlijke opdrach kopen? Bied vanaf 29!
Gerard Engels (1945) Nederlands 2 in zeer bep. oplage gemaakte Etsen "vrouwelijk naakt" met persoonlijke opdrach
Techniek Droge Naald
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Jan van Zonneveld - Mooie zeefdruk met reliëf (plakaatverf) "Reeuwijk" kleine oplage (50) kopen? Bied vanaf 28!
Jan van Zonneveld (1939) Nederlands Mooie zeefdruk met reliëf (plakaatverf) "Reeuwijk" kleine oplage (50)
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Herma Steur - Fraaie hoogdruk reliëf Ets – zeer kleine oplage (7) - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Herma Steur (1926) Nederlands Fraaie hoogdruk reliëf Ets – zeer kleine oplage (7) - potloodgesigneerd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 31 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Chine collé
€ 27
Direct kopen
Wim Worm - Grote karikaturale kleuren Ets & aquatint "Finish" zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 27!
Wim Worm (1939) Nederlands Grote karikaturale kleuren Ets & aquatint "Finish" zeer kleine oplage (15)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Alex Sadkowsky - Fraaie Kleurenzeefdruk "HOMMAGE aan MAX ERNST" bep. oplage (100) kopen? Bied vanaf 31!
Alex Sadkowsky (1934) Zwitsers Fraaie Kleurenzeefdruk "HOMMAGE aan MAX ERNST" bep. oplage (100)
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Ed Koenders - Grote kleurrijke zeefdruk "Panda" - oplage 200 – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Ed Koenders Nederlands Grote kleurrijke zeefdruk "Panda" - oplage 200 – gesigneerd & ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Jos van den Berg - Grote rood-krijt tekening -1967 - zittend vrouwelijk naakt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 21!
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 57.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Albert Hemelman - Grote fraai gedetailleerde Litho - Kerkplein Neede - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Albert Hemelman (1883-1951) Nederlands Grote fraai gedetailleerde Litho - Kerkplein Neede - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jan Voerman (jr.) - Grote lithografie - 1925 - "bloeiende potplant" - beperkte oplage (100) kopen? Bied vanaf 29!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Grote lithografie - 1925 - "bloeiende potplant" - beperkte oplage (100)
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Ron Gennisse - Grote expressionistische kleuren lithografie - UNICA (1/1) - "Wilgen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Ron Gennisse (1955) Nederlands Grote expressionistische kleuren lithografie - UNICA (1/1) - "Wilgen" gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Guido Eckhardt - Grote epreuve d'artiste kleuren-Ets "betaalbewijs rijwielstalling NS" kopen? Bied vanaf 27!
Guido Eckhardt (1944) Nederlands Grote epreuve d'artiste kleuren-Ets "betaalbewijs rijwielstalling NS"
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Gerbrand Volger - Grote kleuren lithografie "duikvlucht" - beperkte oplage (60) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Gerbrand Volger (1940) Nederlands Grote kleuren lithografie "duikvlucht" - beperkte oplage (60) - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen