Paul Maas - grote jaren 70 kleuren houtsnede "ontkiemende cel" potloodgesigneerd

Paul Maas - grote jaren 70 kleuren houtsnede "ontkiemende cel" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Paul Maas - grote jaren 70 kleuren houtsnede "ontkiemende cel" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Paul Maas - grote jaren 70 kleuren houtsnede "ontkiemende cel" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Paul Maas - grote jaren 70 kleuren houtsnede "ontkiemende cel" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Paul Maas - grote jaren 70 kleuren houtsnede "ontkiemende cel" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Paul Maas - grote jaren 70 kleuren houtsnede "ontkiemende cel" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Paul Maas - grote jaren 70 kleuren houtsnede "ontkiemende cel" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
  • Paul Maas (1936-2021)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Techniek Hout/Linosnede
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Paul Maas is geboren in 1936 en heeft na zijn middelbare school de
    Academie voor Beeldende en Bouwende Kunsten te Tilburg gevolgd.
    Hij heeft het werken als beeldend kunstenaar tot zijn pensionering gecombineerd met een baan als tekenleraar.
    Het werk van Paul is lyrisch-abstract te noemen. Een verhaal is in zijn werk niet te vinden, al zijn er soms reminiscenties van herkenbare dingen aanwijsbaar. Kleur, vorm en beweging kunnen harmoniëren, maar ook contrasteren. Uitgangspunt is over het algemeen het landschappelijke. Landschappelijke gegevens worden van hun directe herkenbaarheid ontdaan en getransformeerd tot een abstract beeld.

    Paul heeft een groot aantal onderscheidingen ontvangen:
    - Eerste prijs W.Z.Z. medaille en oorkonde Z.K.H. Prins Bernhard
    - Eervolle vermelding "Gembo Prijs" Deventer
    - Eervolle vermelding "Rotterdamse Lloyd"
    - Gouden medaille en Diploma di Menzione - Ancona, Italie
    - Diplome d'Honneur de I.A.B. Monte Carlo
    - Tweede prix d'Honneur de I.A.G. Monaco
    - Mention Speciale - Monte Carlo
    - Prix de la Revue d'Art I.A.B. - Monte Carlo

    Graficus, schilder, aquarellist, lino- en houtsnijder. Maas heeft zijn opleiding gevolgd aan de Akademie voor Beeldende Kunsten in Tilburg en heeft daar o.a. gewerkt met Nico Molenkamp en Ru van Rossem. Tot midden jaren 60 legde hij zich vooral toe op (industriele) landschappen, daarna werd zijn stijl steeds abstracter

verkeert in goede conditie - mooie kleuren - losbladig
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Paul Maas (1936-2021)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4849 verkochte items
Alle items (163)
65 cm
50 cm