Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage

Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 48!
Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 48!Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 48!Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 48!Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 48!Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 48!Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 48!Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 48!Paul de Lussanet - Grote 1989 kleuren-lithografie ‘ Hommage aan CoBrA’ - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 48!
  • Paul de Lussanet (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1989
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 64.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 250
  • Mooi, karakteristiek werk van Paul de Lussanet "Hommage aan Cobra". Kleuren Lithografie op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’89), getiteld en genummerd (190/250). In zeer goede conditie.

Paul de LUSSANET (Laren, 1940)
Biografie / Opleiding
Met grootouders die kunstenaars waren, groeide Paul de Lussanet op in een creatieve omgeving. Hij volgde zijn opleiding aan het Hoger Instituut voor Schone Kunsten te Antwerpen. Daarnaast had hij drie jaar les aan de Schule des Sehens van bekende expressionist Oskar Kokoschka in Salzburg. Hij woonde hierna tien jaar in Parijs, tot hij in 2000 definitief terugkeerde naar Laren. In de zomermaanden is hij vaak te vinden op het Larense Jagtlust, een kunstenaarsslot dat tijdens de jaren ’50 en ’60 de Nederlandse avant-garde deed opbloeien door creatieve bijeenkomsten. De Lussanet staat bekend om zijn afbeeldingen van het vrouwelijk naakt, waarbij hij gebruik maakt van kleurrijke en dynamische composities. Hij creëert hierin samensmeltingen tussen het fragiele en het glamoureuze van de vrouw.
Exposities
De Lussanets eerste grote tentoonstelling werd in 1965 geopend door Gerard Reve in Laren, waarmee zijn doorbraak als kunstenaar een feit was. In 2019 vond er een solotentoonstelling van hem plaats in Museum MORE te Ruurlo en in 2022 vond er een solotentoonstelling plaats in het Singer-Laren Museum te Laren.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,00

Paul de Lussanet (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4849 verkochte items
Alle items (163)
49.5 cm
64.5 cm