5. Paul de Lussanet

Paul de Lussanet (1940)

5 aangeboden items / 49 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Paul de LUSSANET (Laren 1940)

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Paul de Lussanet - zeefdruk Naakt met vleugeltjes kopen? Bied vanaf 130!

Paul de Lussanet - zeefdruk Naakt met vleugeltjes

Geplaatst doorBerting22

Jaartal1995
Afmetingen80 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Paul de Lussanet - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Paul de Lussanet - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul de Lussanet - Naakt, litho kopen? Bied vanaf 60!

Paul de Lussanet - Naakt, litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul de Lussanet - Moeder en kind, litho kopen? Bied vanaf 50!

Paul de Lussanet - Moeder en kind, litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul de Lussanet - Zonder Titel - Handgesigneerd en genummerd - 1984 kopen? Bied vanaf 150!

Paul de Lussanet - Zonder Titel - Handgesigneerd en genummerd - 1984

Geplaatst doorSolexico

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst