5. Karel Appel

Karel Appel (1921-2006)

58 aangeboden items / 789 verkochte items

FA. (607 x Favoriet)

Karel APPEL (Amsterdam 1921 - Zürich 2006)

Beeldhouwer, Schilder, Graficus

Opleiding: Karel Appel volgde zijn opleiding aan de Rijksacademie te Amsterdam. Woont en werkt in Amsterdam

Karel Appel startte zijn carrière als kunstenaar, als zoon van een kapper, in Amsterdam, waar hij in de oorlogsjaren, zeer tegen de zin van zijn vader, zijn opleiding volgde aan de Rijksacademie te Amsterdam.

Al tijdens zijn jaren aan de academie raakt Karel Appel bevriend met Corneille en Constant. Een vriendschap die zeer lang zou duren en bepalend was voor zijn verdere ontwikkeling. Werkte Appel in het begin expressionistisch en stond hij sterk onder invloed van mensen als Picasso en Matisse, enkele jaren na de oorlog richtte hij samen met oa Corneille, Wolvecamp en Constant, de experimentele groep op, en werkt zijn werk steeds autonomer.

In 1948 bundelen de leden van de experimentele groep hun krachten met kunstenaars uit Denemarken en Belgie en richtten ze de –nu zeer bekende- CoBrA- groep op. CoBrA staat voor Copenhagen, Brussel en Amsterdam. De CoBrA groep is zeer bepalend geweest in de Nederlandse na-oorlogse kunst en geniet grote internationale bekendheid.

De echte internationale doorbraak voor Karel Appel komt als hij zelf over de grens gaat werken, in New York en later in Frankrijk. Hij krijgt zijn eerste Solo tentoonstelling in het Stedelijk Museum in Amsterdam in 1968 en vele exposities in het buitenland volgen.

Karel Appel kan worden gerekend tot 1 van de belangrijkste kunstenaars van Nederland in de moderne Kunstgeschiedenis.

58 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Karel Appel - Cool luke singing hands kopen? Bied vanaf 1100!

Karel Appel - Cool luke singing hands

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen130 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Sound [The Bedized pudding canadian suite.] kopen? Bied vanaf 1100!

Karel Appel - Sound [The Bedized pudding canadian suite.]

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen88 cm x 65.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Saturday uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 110!

Karel Appel - Saturday uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
Afmetingen101 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Gesigneerd galerie affiche kopen? Bied vanaf 105!

Karel Appel - Gesigneerd galerie affiche

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorJansonius

Jaartal1988
TechniekVaria
Afmetingen70 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel Appel - Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976 kopen? Bied vanaf 3999!

Karel Appel - Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1976
Afmetingen87.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 110!

Karel Appel - HAPPY CAT

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
Karel Appel - LOS PAJAROS kopen? Bied vanaf 745!

Karel Appel - LOS PAJAROS

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Karel Appel - LOS PAJAROS

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorSneekkunst

TechniekVaria
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Karel Appel - 2 affiches: Kijk, leef en speel met Karel Appel en Galerij Tamara kopen? Bied vanaf 50!

Karel Appel - 2 affiches: Kijk, leef en speel met Karel Appel en Galerij Tamara

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1977
TechniekVaria
Afmetingen74 cm x 49 cm (h x b)
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen78 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977 kopen? Bied vanaf 1150!

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Kijk, leef & speel - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Hoofden als Bloemen (professioneel en nieuw gelijst!) kopen? Bied vanaf 1100!

Karel Appel - Hoofden als Bloemen (professioneel en nieuw gelijst!)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1977
Afmetingen64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Karel Appel - Stripes serie - Nr. 24 - Geheel nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 625!

Karel Appel - Karel Appel - Stripes serie - Nr. 24 - Geheel nieuw ingelijst

Geplaatst doorKees58

Afmetingen76 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 135!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekVaria
Karel Appel - De schilderskist van Karel Appel kopen? Bied vanaf 625!

Karel Appel - De schilderskist van Karel Appel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKopkoffie

Jaartal1977
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen54 cm x 54 cm (h x b)
Karel Appel - Rustende Beer - Zeldzame zeefdruk - ea exemplaar kopen? Bied vanaf 1250!

Karel Appel - Rustende Beer - Zeldzame zeefdruk - ea exemplaar

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1985
Afmetingen86 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Karel Appel - Kleurenzeefdruk DE TOVENAAR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 285!

Karel Appel - Kleurenzeefdruk DE TOVENAAR Handgesigneerd.

Jaartal1977
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Paysage visage, stijlvol gelijst kopen? Bied vanaf 625!

Karel Appel - Paysage visage, stijlvol gelijst

Jaartal1979
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - 2 tentoonstellingscatalogussen (1 x gesign.) gemeentem .Den Haag - 1982 - 1990 kopen? Bied vanaf 75!

Karel Appel - 2 tentoonstellingscatalogussen (1 x gesign.) gemeentem .Den Haag - 1982 - 1990

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1982
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel Appel - Kleurenzeefdruk ANOTHER BLUE HEAD AGAIN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 525!

Karel Appel - Kleurenzeefdruk ANOTHER BLUE HEAD AGAIN Handgesigneerd.

Jaartal1978
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Compositie I kopen? Bied vanaf 525!

Karel Appel - Compositie I

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Karel Appel - Kijk, leef, speel, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!

Karel Appel - Karel Appel - Kijk, leef, speel, zeefdruk

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekVaria
Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 675!

Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst, kleine oplage)

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Monday, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!

Karel Appel - Monday, zeefdruk (groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 1250!

Karel Appel - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen101 cm x 129 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Kleurenzeefdruk ANOTHER BLUE HEAD AGAIN Handgesign. kopen? Bied vanaf 535!

Karel Appel - Kleurenzeefdruk ANOTHER BLUE HEAD AGAIN Handgesign.

Jaartal1978
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurrijke zeefdruk: Seven summer days - 1977 kopen? Bied vanaf 1595!

Karel Appel - Kleurrijke zeefdruk: Seven summer days - 1977

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - prachtige ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 1295!

Karel Appel - prachtige ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 (mooie lijst!)

Jaartal1977
Afmetingen68 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Chat' | jaren '70 kopen? Bied vanaf 1200!

Karel Appel - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Chat' | jaren '70

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen63 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Floating Flower passion kopen? Bied vanaf 550!

Karel Appel - Floating Flower passion

Geplaatst doorEmpty21

Jaartal1978
Afmetingen82 cm x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ten by Appel series (groot ingelijst) kopen? Bied vanaf 725!

Karel Appel - Ten by Appel series (groot ingelijst)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen87 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Regard vers l’infini, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1350!

Karel Appel - Regard vers l’infini, litho (netjes ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - litho: Apres-midi d'un singe sur la place de l'ecole II kopen? Bied vanaf 1499!

Karel Appel - litho: Apres-midi d'un singe sur la place de l'ecole II

Geplaatst doorKiewitKunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Kleurenzeefdruk de tovenaar handgesigneerd uit 1977 kopen? Bied vanaf 250!

Karel Appel - Kleurenzeefdruk de tovenaar handgesigneerd uit 1977

Geplaatst doorKratje

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Ingelijste kleurrijke zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 999!

Karel Appel - Ingelijste kleurrijke zeefdruk, zonder titel

Geplaatst doorKratje

Afmetingen83 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Figuur, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!

Karel Appel - Figuur, zeefdruk

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

TechniekVaria
Afmetingen80 cm x 55 cm (h x b)

Geplaatst doorKratje

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Big Bird – ingelijste gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 1000!

Karel Appel - Big Bird – ingelijste gesigneerde zeefdruk

Geplaatst doorFojo

Jaartal1983
Afmetingen81 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - en Christian Dotremont - Dormi fable d’éveil kopen? Bied vanaf 1000!

Karel Appel - en Christian Dotremont - Dormi fable d’éveil

Geplaatst doorFojo

Jaartal1982
Afmetingen82.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - de tovenaar - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 255!

Karel Appel - de tovenaar - gesigneerde zeefdruk

Geplaatst doorFojo

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - het gele hoofd - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 255!

Karel Appel - het gele hoofd - gesigneerde zeefdruk

Geplaatst doorFojo

Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Zeer zeldzaam Wollen tapijt van Karel Appel kopen? Bied vanaf 2500!

Karel Appel - Zeer zeldzaam Wollen tapijt van Karel Appel

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorAntheus2020

Afmetingen190 cm x 130 cm (h x b)
Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 2000!

Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Ingelijste houtgravure uit de circus serie (nette lijst!) - 1978 kopen? Bied vanaf 1999!

Karel Appel - Ingelijste houtgravure uit de circus serie (nette lijst!) - 1978

Geplaatst doorKratje

Jaartal1978
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen100.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Clown Visage Pay Sage kopen? Bied vanaf 1750!

Karel Appel - Clown Visage Pay Sage

Geplaatst doorArtDumay

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Blue Animal with Sunshine Head, litho kopen? Bied vanaf 550!

Karel Appel - Blue Animal with Sunshine Head, litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst