Ik bied een door Dotremont in de druk gesigneerd exemplaar aan, afkomstig uit de prive collectie van Henk van der Vet. Deze druk is dan ook zo goed als hetzelfde als het genummerde exemplaar maar op dit exemplaar zijn nog aantekeningen zichtbaar van het maakproces en is een dubbele belijning zichtbaar waardoor er een zeer bijzonder exemplaar is ontstaan. Omdat deze proefdruk niet te gebruiken was voor de oplage heeft Appel aan de bovenzijde een stukje uit het blad geknipt. Zeer bijzonder verzamel item. Echter gooide de drukker Henk van der Vet dit exemplaar niets weg en gingen deze door Appel ongesigneerd de map in van de drukker zelf. Ze zijn altijd donker en netjes bewaard gebleven.
Werk is incl. blindstempels en drukkersstempel zichtbaar in het handgeschepte 250 grams Simili Japon papier die op alle exemplaren aanwezig zijn. Zie foto 7, 8 & 9. 2 stempels hiervan worden doormiddel van een lamp goed zichtbaar in het papier.
De zeefdrukken behoorde tot de linnen gebonden map genaamd Duo Pour Pinceau et Crayon van Karel Appel en Christian Dotremont.
De map bestond uit 6 bijbehorende zeefdrukken, 3 fotografieken en bijbehorend titelblad en bijbehorende 2 pagina tellende tekst van Pierre Alechinsky.
Uitgifte 1982 - 90 exemplaren + enkele ea (epreuve d'artiste)
Extra informatie: Dotremont werkte voor deze serie in somber zwart, en Appel in sprekende kleuren. De werken tezamen vormden zes gezamenlijke zeefdrukken. Dotremont heeft deze exemplaren uiteindelijk nooit met de hand gesigneerd omdat hij net voor de uitgave hiervan is overleden. Dotremonts signatuur en de titel werden op de uitgegeven exemplaren meegedrukt. Appel signeerde, dateerde en nummerde de complete oplage.