5. Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen

Opgericht in 1968 - opgeheven in 1976

Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen was een kring van verzamelaars van hedendaagse grafische kunst in Groningen. In samenwerking met Prent 190 gaven zij series van vijf prenten uit, elk in een oplage van 190 exemplaren. De kring had ten doel om enerzijds kunstenaars die in Groningen werkzaam zijn grotere bekendheid te geven, en anderzijds om niet-Groningse kunstenaars aldaar te introduceren.

Er worden 133 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Raveel - Portret burgemeester kopen? Bied vanaf 70!
Roger Raveel - Portret burgemeester

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorBertDC

Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen59 cm x 68 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Goethem - Florence, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Goethem - Florence, gemengde techniek op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSanderhuisjes

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel - Can we dance a landscape? (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave kopen? Bied vanaf 100!
Constant - Cobra bibliotheek - speciale uitgave

Kunstboeken

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1948
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen17 cm x 12 cm (h x b)
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use kopen? Bied vanaf 1!
Constant - Twee uitgaves Witte de With: From source to use

Kunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1999
TechniekSoftcover
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
Jan van der Zee - Linosnede: Schedel kopen? Bied vanaf 225!
Jan van der Zee - Linosnede: Schedel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleuren litho: "Menselijk figuur"

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Raveel - FELIX VULGARIS / KAT OP KARRETJE / KLEURZEEFDRUK / 40x28cm / SIG kopen? Bied vanaf 695!
Roger Raveel - FELIX VULGARIS / KAT OP KARRETJE / KLEURZEEFDRUK / 40x28cm / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

TechniekLitho
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jeroen Henneman - sculptuur: Titanic I - 2002 kopen? Bied vanaf 1795!
Jeroen Henneman - sculptuur: Titanic I - 2002

Beeld / Object

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2002
TechniekIJzer
Afmetingen22 cm x 62 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel Appel - Le noir de L'Azur. Oplage 500 genummerde ex. kopen? Bied vanaf 50!
Karel Appel - Le noir de L'Azur. Oplage 500 genummerde ex.

Kunstboeken

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1980
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
Roger Raveel - "Alleen op de koer" kopen? Bied vanaf 1450!
Roger Raveel - "Alleen op de koer"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho: Doppel AB - 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen63.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Raveel - 'Een moeilijk Gesprek'(mooi gelijst en oplagenummer 1!) kopen? Bied vanaf 1450!
Roger Raveel - 'Een moeilijk Gesprek'(mooi gelijst en oplagenummer 1!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormplein

Jaartal2011
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Thought's Boomerang (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 165!
Karel Appel - Thought's Boomerang (mooi gelijst)

Prenten & Uitgaves

Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
Laatste
kans
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier (prachtig gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Donderdag kopen? Bied vanaf 200!
Karel Appel - Donderdag

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorendyk177

Jaartal1977
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Goethem - Dom van Pisa, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 30!
Jan van Goethem - Dom van Pisa, gemengde techniek op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Goethem - Piazza San Marco, Venetië, pastelkrijt tekening op papier kopen? Bied vanaf 35!
Jan van Goethem - Piazza San Marco, Venetië, pastelkrijt tekening op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op papier, Tekenaar in abstracte ruimte - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Hannes Postma - Olieverf op papier, Tekenaar in abstracte ruimte - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
Afmetingen83 cm x 138 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - EEN GEZELLIG HOEKJE / KLEURLITHO / 78x57cm / SIG / 1968 kopen? Bied vanaf 115!
Reinier Lucassen - EEN GEZELLIG HOEKJE / KLEURLITHO / 78x57cm / SIG / 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Schoonhoven - Formatie III kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Formatie III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Jan de Bruin - Litho: schutting, klapstoel, tulpen, chocodips - 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Goethem - Skyline van Venetië, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Goethem - Skyline van Venetië, gemengde techniek op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 2000!
Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Hannes Postma - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - gesigneerde zeefdruk - Poetry - met een gedicht van Remco Campert kopen? Bied vanaf 255!
Lucebert - gesigneerde zeefdruk - Poetry - met een gedicht van Remco Campert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Head like animal kopen? Bied vanaf 700!
Karel Appel - Head like animal

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorTamar1989

Afmetingen71 cm x 91 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!
Lucebert - Originele Oil stick drawings

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPimR

Jaartal1962
TechniekStift
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Christian Dotremont - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorPimR

Jaartal1982
TechniekProefdruk
Afmetingen63 cm x 77 cm (h x b)
Eduard Flor - Ster aan de hemel, ets kopen? Bied vanaf 30!
Eduard Flor - Ster aan de hemel, ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

TechniekVaria
Karel Appel - Composition kopen? Bied vanaf 675!
Karel Appel - Composition

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJerre86

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Good Morning, litho kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma - Good Morning, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Henneman - Binnenstebuiten kopen? Bied vanaf 175!
Jeroen Henneman - Binnenstebuiten

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Je suis kopen? Bied vanaf 500!
Lucebert - Je suis

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarcart

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De aquarel' - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De aquarel' - 1990

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sipke Huismans - ets | 'Een grote dorst' | 1967 kopen? Bied vanaf 60!
Sipke Huismans - ets | 'Een grote dorst' | 1967

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1967
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeroen Henneman - kleurenzeefdruk | 'Langs de Rijn' | 1995 kopen? Bied vanaf 200!
Jeroen Henneman - kleurenzeefdruk | 'Langs de Rijn' | 1995

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1995
Afmetingen68 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Eduard Flor - ets - 'Sterrenhemel' kopen? Bied vanaf 60!
Eduard Flor - ets - 'Sterrenhemel'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - -Sa piste a L'image de la planete terre'- kopen? Bied vanaf 1800!
Karel Appel - -Sa piste a L'image de la planete terre'-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJanvld

Jaartal1978
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Ik ben een profeet Panorama tijdschrift 16-22 augustus 1969 kopen? Bied vanaf 30!
Karel Appel - Ik ben een profeet Panorama tijdschrift 16-22 augustus 1969

Multimedia

Geplaatst doorHDB2021

Jaartal1969
TechniekMultimedia
Afmetingen36 cm x 26.5 cm (h x b)
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 320!
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Formatie V kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Formatie V

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst