Prachtige ingekleurde ets van Lucebert in een mooie lijst.
Lucebert maakte deze ets naar het schilderij 'Wetterhexen' naar Hans Baldung Grien.
De ets is door Lucebert met de hand ingekleurd, dus een unicum.
Oplage slechts 35 exemplaren. Dit is nummer 19.
Gesigneerd/gedateerd: 'Lucebert 93', rechtsonder.
Papierformaat is 65 x 51 cm, beeldformaat 39,6 x 29,6 cm.
Papier: Hahnemühle 300 grams.
Druk: Noa Swaanswijk.
Lijst: ingelijst door Barth, in zuurvrij passe-partout en naturelkleurige houten lijst met een rond profiel.