Paul Citroen (1896-1983)
grafiekmap A´dam´s en Eva´s
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2014 / Zutphen, Nederland
4 aangeboden items / 64 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 10.1 x 7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 12.8 x 9.4 cm (h x b) |