HJB05
  3. Ervaren verkoper
  5. HJB05

HJB05

Lid sinds 2014 / Zutphen, Nederland

4 aangeboden items / 64 verkochte items

Paul Citroen - grafiekmap A´dam´s en Eva´s kopen? Bied vanaf 90!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands grafiekmap A´dam´s en Eva´s
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Jan Mensinga - Litho Oude Man met Vogels kopen? Bied vanaf 35!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Litho Oude Man met Vogels
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Dirk van Gelder - Houtgravure Libelle met vogelschedel kopen? Bied vanaf 25!
Dirk van Gelder (1907-1990) Nederlands Houtgravure Libelle met vogelschedel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 10.1 x 7 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Dirk van Gelder - Houtgravure Loggia met uitzicht op Italiaans Landschap kopen? Bied vanaf 29!
Dirk van Gelder (1907-1990) Nederlands Houtgravure Loggia met uitzicht op Italiaans Landschap
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12.8 x 9.4 cm (h x b)
€ 29