5. Lucebert

Lucebert (1924-1994)

24 aangeboden items / 321 verkochte items

FA. (299 x Favoriet)

LUCEBERT (Amsterdam 1924 - Alkmaar 1994)

Schilder, graficus, keramist, dichter.

Opleiding: Lucebert was korte tijd leerling aan de Kunstnijverheidsschool Quellinus in Amsterdam, verder is hij autodidact. Hij heeft gewerkt in onder andere Parijs, Amsterdam, Bergen, Berlijn, Spanje, Itali_, Frankrijk en Bulgarije.

Lucebert, synoniem voor Lubertus Jacobus Swaanswijk, was een Nederlandse dichter in schilder. Als dichter had hij een belangrijke rol in de Beweging van Vijftig; als kunstenaar in de Amsterdamse afdeling van de Cobra groep. Zijn schilderijen en tekeningen hebben vaak een speelse, expressieve uitdrukking. Later wordt zijn werk cynischer van aard en toont het vaak een pessimistisch wereldbeeld. Lucebert was korte tijd intensief betrokken bij de Cobra groep en het werk is altijd op hem van invloed geweest.

Exposities en prijzen:

Het werk van Lucebert bevindt zich in vele museale en particuliere collecties in de hele wereld, waaronder het Stedelijk Museum Amsterdam en het Stedelijk Museum Schiedam. Voor zijn po_zie heeft Lucebert meerdere prijzen gewonnen, waaronder in 1967 de P.C. Hooft-prijs.

24 aangeboden items van deze kunstenaar
Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 365!

Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen73 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Prachtig gemengde techniek op papier - 1974 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1995!

Lucebert - Prachtig gemengde techniek op papier - 1974 (nette lijst!)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1974
TechniekAquarel
Afmetingen55 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Grote gemengde techniek op papier - 1972 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 4750!

Lucebert - Grote gemengde techniek op papier - 1972 (nette lijst!)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1972
TechniekAquarel
Afmetingen91 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Gemengde techniek op papier(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 3995!

Lucebert - Gemengde techniek op papier(Groot werk!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen105 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - NAAKTE FIGUREN kopen? Bied vanaf 165!

Lucebert - NAAKTE FIGUREN

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Kleurrijke zeefdruk: en hij opende hem de ogen - 1973 kopen? Bied vanaf 199!

Lucebert - Kleurrijke zeefdruk: en hij opende hem de ogen - 1973

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1973
Afmetingen55.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - cobra compositie kopen? Bied vanaf 595!

Lucebert - cobra compositie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorbedi

Jaartal1982
TechniekCollage
Afmetingen49 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Gemengde techniek uit 1974, groot formaat kopen? Bied vanaf 2900!

Lucebert - Gemengde techniek uit 1974, groot formaat

Geplaatst doormodernart

Jaartal1974
Afmetingen94 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Lucebert - gemende techniek op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 1500!

Lucebert - gemende techniek op papier, gesigneerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Lucebert - kleurenzeefdruk - ' Weduwe van de zee' - 1987 (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 280!

Lucebert - kleurenzeefdruk - ' Weduwe van de zee' - 1987 (KLEINE OPLAGE)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1987
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Lucebert /Remco Campert, zeefdruk, 'Poetry', 1990 kopen? Bied vanaf 275!

Lucebert - Lucebert /Remco Campert, zeefdruk, 'Poetry', 1990

Geplaatst doorGalerie_des_Amis

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Zonder kopen? Bied vanaf 125!

Lucebert - Zonder

Geplaatst doorHanDun

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen71 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Genoeg, Basta kopen? Bied vanaf 245!

Lucebert - Genoeg, Basta

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Weduwe van de zee, zeefdruk (groot formaat, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 275!

Lucebert - Weduwe van de zee, zeefdruk (groot formaat, kleine oplage)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1987
Afmetingen79 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - ets/aquatint: derde gezicht kopen? Bied vanaf 250!

Lucebert - ets/aquatint: derde gezicht

Geplaatst doorKratje

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Met de hand bewerkte litho van Lucebert - 1982 kopen? Bied vanaf 250!

Lucebert - Met de hand bewerkte litho van Lucebert - 1982

Geplaatst doorKratje

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen16 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Lucebert - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 99!

Lucebert - gesigneerde ets

Geplaatst doorFojo

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Kleine oplage, handgesigneerd. " Sonate " kopen? Bied vanaf 245!

Lucebert - Kleine oplage, handgesigneerd. " Sonate "

Geplaatst dooramourdelart

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!

Lucebert - Ets: Zonder titel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Monsters en Meisjes - nr. 3/40 - gesigneerde litho - 1987 - 41 x 52 kopen? Bied vanaf 195!

Lucebert - Monsters en Meisjes - nr. 3/40 - gesigneerde litho - 1987 - 41 x 52

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1987
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1987
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1987
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1987
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst