3. items
  5. Moderne kunst
Arnold Mariashin - Bloemen en Appel kopen? Bied vanaf 350!

Moderne kunst

Wilt u Moderne Kunst kopen? Bekijk hier het zeer ruime veilingaanbod!

Moderne schilderijen, maar ook grafiek, zoals zeefdrukken, litho’s, etsen en vele andere grafische technieken. Vaak met lijst en klaar om op te hangen. Bovenaan staat een selectie kunstwerken waarvan de veilingduur vandaag afloopt. Natuurlijk is er veel meer Moderne Kunst te koop in de veiling. Klik daarvoor op “Bekijk alle Moderne Kunst” onderaan de pagina. Wilt u ook het overige veilingaanbod zien, zoals Design, Sieraden en Klassieke Kunst , klik dan op “volledig aanbod”.

Arnold Mariashin - Bloemen en Appel

Geplaatst doorartphotos

Jaartal2021
Afmetingen62 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Karl Lagasse - Rob a bank kopen? Bied vanaf 8000!

Karl Lagasse - Rob a bank

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRafSidorski

Jaartal2020
TechniekVaria
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Harry van Kuyk - minimalistische diepdruk - 1973 - ZERO. kopen? Bied vanaf 275!

Harry van Kuyk - minimalistische diepdruk - 1973 - ZERO.

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1973
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1973
TechniekPreeg/Blinddruk
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin van Wordragen - No title kopen? Bied vanaf 350!

Martin van Wordragen - No title

Geplaatst doorAqualord

Jaartal1990
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Robert Zandvliet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!

Robert Zandvliet - Zonder titel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal2002
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Zandvliet - Zeefdruk met omslagtekst ter gelegenheid van 80e verjaardag Edy de Wilde kopen? Bied vanaf 375!

Robert Zandvliet - Zeefdruk met omslagtekst ter gelegenheid van 80e verjaardag Edy de Wilde

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1999
Afmetingen51.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jack Liemburg - Dreams of the Beach kopen? Bied vanaf 750!

Jack Liemburg - Dreams of the Beach

Geplaatst doorDemivb

Jaartal2015
Afmetingen140 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Andre Martens - Olieverf op doek, Z.T. 8.5 - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 350!

Andre Martens - Olieverf op doek, Z.T. 8.5 - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen175.5 cm x 115.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Francois Gervais - Gemengde techniek op doek, Z.T. Naakt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!

Francois Gervais - Gemengde techniek op doek, Z.T. Naakt - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
Afmetingen95.5 cm x 115.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Barkhatkov Igor - Zomerse dag in een dorp kopen? Bied vanaf 700!

Barkhatkov Igor - Zomerse dag in een dorp

Geplaatst doorNellyN

Jaartal1997
Afmetingen72 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van Scheijndel - U.S.A. kopen? Bied vanaf 1500!

Willem van Scheijndel - U.S.A.

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1994
TechniekAcryl
Afmetingen104.5 cm x 114.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Abdelellah Farahi - Zwerftochten door het zuiden kopen? Bied vanaf 250!

Abdelellah Farahi - Zwerftochten door het zuiden

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2005
Afmetingen80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 465!

Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1965
TechniekGouache
Afmetingen47 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!

Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1973
Afmetingen75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1985 - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 390!

Corneille - Litho 1985 - nieuw ingelijst!

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dominique Chan - Compositie met vrouw kopen? Bied vanaf 450!

Dominique Chan - Compositie met vrouw

Geplaatst doordanl

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen90 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Polder - Gemengde techniek: 'Brand op spoor' - Unica kopen? Bied vanaf 295!

Joop Polder - Gemengde techniek: 'Brand op spoor' - Unica

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekAquarel
Afmetingen52.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Boonstra - Abstracte compositie - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 335!

Klaas Boonstra - Abstracte compositie - Ingelijst.

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekAcryl
Afmetingen54 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Mark Kolthoff - Olieverf / collage op doek. Abstracte voorstelling, 1970 kopen? Bied vanaf 425!

Mark Kolthoff - Olieverf / collage op doek. Abstracte voorstelling, 1970

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1970
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst