3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Wilt u hedendaagse en moderne kunst kopen? Kunstveiling heeft altijd een ruim aanbod moderne kunst in vele stijlen en technieken; van schilderijen tot grafiek en van fotografie tot sculpturen en assemblages. Op deze pagina treft u de meest recente moderne kunstwerken die in de veiling zijn geplaatst. Benieuwd naar alle items in de moderne kunst veiling? Ontdek hier het volledige aanbod!

Bruno CANTAIS - BOAT CITY kopen? Bied vanaf 600!
Bruno CANTAIS (1966) Frans BOOTSTAD
Afmetingen 100 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Lea Vanderstraeten - De Leie te Deurle in de winter kopen? Bied vanaf 275!
Lea Vanderstraeten (1929) Belgisch De Leie te Deurle in de winter
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Eric van Solm - 'Matter of time' kopen? Bied vanaf 535!
Eric van Solm (1958) Nederlands 'Matter of time'
Techniek Hout
Afmetingen 31 x 53 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 535
Eric van Solm - 'Community' kopen? Bied vanaf 535!
Eric van Solm (1958) Nederlands 'Community'
Techniek Hout
Afmetingen 26 x 75 x 28 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 535
Herman Gordijn - Knikkeren kopen? Bied vanaf 250!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Knikkeren
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Ronald Chapeau - Amy Winehouse kopen? Bied vanaf 1425!
Ronald Chapeau (1969) Nederlands Amy Winehouse
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.425
Olivier Ameye - Hundred of Lines kopen? Bied vanaf 12495!
Olivier Ameye (1973) Belgisch Hundred of Lines
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 12.495
Benjamin Van Oost - colourful life kopen? Bied vanaf 295!
Benjamin Van Oost (1980) Belgisch colourful life
Techniek Acryl
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
OLI-B - Morning Lovers kopen? Bied vanaf 3345!
OLI-B (1984) Belgisch Morning Lovers
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.345
Olivier Ameye - Hundred of lines kopen? Bied vanaf 1845!
Olivier Ameye (1973) Belgisch Hundred of lines
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.845
Roger Raveel - Zelportret kopen? Bied vanaf 695!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Zelportret
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Roger Raveel - Hand met sigaret kopen? Bied vanaf 775!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Hand met sigaret
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 775
Jordi Gomez - The last Supper kopen? Bied vanaf 1700!
Jordi Gomez (1978) Spaans The last Supper
Techniek Digitale Print
Afmetingen 120 x 200 cm (h x b)
€ 1.700
Marcus van Soest - Meisje met rubberen armen kopen? Bied vanaf 250!
Marcus van Soest (1965) Nederlands Meisje met rubberen armen
Techniek Acryl
Afmetingen 57 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Marcus van Soest - Figuren en Piano kopen? Bied vanaf 500!
Marcus van Soest (1965) Nederlands Figuren en Piano
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Geert Vrijdag - Titel: aartsparadijs mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 400!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Titel: aartsparadijs mooi ingelijst!
Afmetingen 89 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Bernard Cathelin - Abstract olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 1500!
Bernard Cathelin (1919) Frans Abstract olieverf schilderij
Afmetingen 60 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Afmetingen 94.5 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Afmetingen 95.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Hollie Witteveen - 3 kippen en 1 haan kopen? Bied vanaf 500!
Hollie Witteveen (1948) Nederlands 3 kippen en 1 haan
Techniek Ets
Afmetingen 84 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Paul Klemann - Het protest kopen? Bied vanaf 250!
Paul Klemann (1960) Nederlands Het protest
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 67 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Anton Heyboer - Vrouw liggend kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Vrouw liggend
Techniek Aquarel
Afmetingen 85 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Eve, la pomme et le serpent kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eve, la pomme et le serpent
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Theo Elfrink - Landschap Mehr kopen? Bied vanaf 600!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Landschap Mehr
Afmetingen 122 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Romero Britto - Pop art sculptuur van omhelzend paar kopen? Bied vanaf 400!
Romero Britto (1963) Braziliaans Pop art sculptuur van omhelzend paar
Techniek Overig
Afmetingen 40 x 30 x 17 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 400
Gena - Abstract “ In flight”- XXXL kopen? Bied vanaf 450!
Gena (1982) Nederlands Abstract “ In flight”- XXXL
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Gena - Infinity kopen? Bied vanaf 300!
Gena (1982) Nederlands Infinity
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 300
Gena - Abstract Flying kopen? Bied vanaf 300!
Gena (1982) Nederlands Abstract Flying
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 300
Jan Makkes - Corsica 1977 *LAATSTE KEER* kopen? Bied vanaf 549!
Jan Makkes (1935-1999) Nederlands Corsica 1977 *LAATSTE KEER*
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 111 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 549
Hendrikus Roodenburg - Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar kopen? Bied vanaf 649!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar
Techniek Aquarel
Afmetingen 62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 649
Imi Knoebel - Deutsches Tor foto kopen? Bied vanaf 300!
Imi Knoebel (1940) Duits Deutsches Tor foto
Techniek C-Print
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Hans van Wijk - Stilleven op boomstronk. kopen? Bied vanaf 295!
Hans van Wijk (1911-1990) Nederlands Stilleven op boomstronk.
Afmetingen 41 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Corneille - Litho, Titel, Salon de Mai (1977) kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Titel, Salon de Mai (1977)
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Klaas Boonstra - Het Chinese Beeldje kopen? Bied vanaf 380!
Klaas Boonstra (1905-1999) Nederlands Het Chinese Beeldje
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Jan de Beus - Groot pasteus geschilderd olieverf op doek "Lewis" - kopen? Bied vanaf 445!
Jan de Beus (1958) Nederlands Groot pasteus geschilderd olieverf op doek "Lewis" -
Afmetingen 72 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 445
1 bieding
Gerdine Duijsens-Kroezen - De Toost kopen? Bied vanaf 550!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands De Toost
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Franz Bodner - Wijsheid-uil kopen? Bied vanaf 300!
Franz Bodner (1966) Oostenrijks Wijsheid-uil
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Els Amman - Olie verf op doek kopen? Bied vanaf 500!
Els Amman (1931-1978) Nederlands Olie verf op doek
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500