| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 30 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5300 g |
Wilt u hedendaagse en moderne kunst kopen? Kunstveiling heeft altijd een ruim aanbod moderne kunst in vele stijlen en technieken; van schilderijen tot grafiek en van fotografie tot sculpturen en assemblages. Op deze pagina treft u de meest recente moderne kunstwerken die in de veiling zijn geplaatst. Benieuwd naar alle items in de moderne kunst veiling? Ontdek hier het volledige aanbod!
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 30 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5300 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 40 x 20 x 14 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 12500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 60 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 70 x 140 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 93 x 123 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 84 x 69 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 100 x 8 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1459 g |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 81 x 60.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 33 x 30 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4031 g |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 63 x 84 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 65 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 24 x 33 x 19 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 58 x 49 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 105 x 256 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 89 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 20 x 19 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1155 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 27 x 13 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3108 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 63 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 65 x 30 x 20 cm (h x b x d) |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 47 x 33 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 230 x 210 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 199 x 184 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 60 x 20 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5000 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 24 x 7 x 5.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 563 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 62 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1791 g |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 42 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 15 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 30 x 40 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 200 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 200 x 130 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 200 x 165 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 33 x 33 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 32 x 18 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 15700 g |
| Techniek | Marmer |
| Afmetingen | 39 x 49 x 30 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 28 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1700 g |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 36 x 22 x 24 cm (h x b x d) |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 36 x 10 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4035 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 17 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1541 g |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 33 x 14 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5843 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 280 x 90 x 50 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 16.5 x 38 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 12 x 23 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 13 x 11 x 9 cm (h x b x d) |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 18 x 11 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 490 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 33 x 39 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 111.2 x 74.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 110 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Glasschade |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 85 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |