3. items
  5. CoBrA Kunst
Corneille - "Olympia" uit 1993 kopen? Bied vanaf 180!

Corneille - "Olympia" uit 1993

Geplaatst doorAxel

Jaartal1993
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurrijke zeefdruk " Iza II " uit 2001 kopen? Bied vanaf 180!

Corneille - Kleurrijke zeefdruk " Iza II " uit 2001

Geplaatst doorAxel

Jaartal2001
Afmetingen84 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Rooskens - Walvis kopen? Bied vanaf 100!

Anton Rooskens - Walvis

Geplaatst doorLuna2011

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!

Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1973
Afmetingen75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1985 - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 390!

Corneille - Litho 1985 - nieuw ingelijst!

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures' kopen? Bied vanaf 195!

Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures'

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1975
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 220!

Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete'

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1975
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Leef met mij (subliem gelijst) kopen? Bied vanaf 1250!

Karel Appel - Leef met mij (subliem gelijst)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Wolvecamp - “Happy birds” compositie kopen? Bied vanaf 95!

Theo Wolvecamp - “Happy birds” compositie

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1990
Afmetingen63 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Helice DLM 250 kopen? Bied vanaf 75!

Pierre Alechinsky - Helice DLM 250

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1982
TechniekVaria
Afmetingen88 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Shinkichi Tajiri - Abstracte computertekening kopen? Bied vanaf 100!

Shinkichi Tajiri - Abstracte computertekening

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekComputerprint
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Vinkenoog - Pasteltekening en gedicht, Attends-moi - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Simon Vinkenoog - Pasteltekening en gedicht, Attends-moi - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen99 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Simon Vinkenoog - Pasteltekening en gedicht, Il y en a toujours deux - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Simon Vinkenoog - Pasteltekening en gedicht, Il y en a toujours deux - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1974 'Sans titre' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!

Corneille - Litho 1974 'Sans titre' - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1974
Afmetingen72 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - "Dialogue D’oiseaux" - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 435!

Corneille - "Dialogue D’oiseaux" - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen98 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 390!

Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst!

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Cobra 1951 kopen? Bied vanaf 350!

Corneille - Cobra 1951

Geplaatst doorSBGallery

Afmetingen63 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - groot kavel met kopjes , mokken en glazen met illustraties van Corneille kopen? Bied vanaf 50!

Corneille - groot kavel met kopjes , mokken en glazen met illustraties van Corneille

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorJohudales

TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Pierre Alechinsky - Solo de Sculpture et Divertissement / arrangé pour peinture de quatre mains kopen? Bied vanaf 100!

Pierre Alechinsky - Solo de Sculpture et Divertissement / arrangé pour peinture de quatre mains

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1963
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)