Luc De Blok - Materieschilderij. kopen? Bied vanaf 75!
Luc De Blok (1949) Belgisch Materieschilderij.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Petrus Theodorus Panhuizen - twee pentekeningen kopen? Bied vanaf 35!
Petrus Theodorus Panhuizen (1894-1970) Nederlands twee pentekeningen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Jean Dewasne - Abstracte compositie - sjabloon in gouachekleuren - 1952 kopen? Bied vanaf 70!
Jean Dewasne (1921-1999) Belgisch Abstracte compositie - sjabloon in gouachekleuren - 1952
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 70
Erwin de Vries - Sonsbeek kopen? Bied vanaf 750!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Sonsbeek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Jan Kruit - polderlandschap kopen? Bied vanaf 30!
Jan Kruit (1913) Nederlands polderlandschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Yansy van Woerden - Op de markt. kopen? Bied vanaf 45!
Yansy van Woerden (1944) Nederlands Op de markt.
Techniek Potlood
Afmetingen 31 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Cornelis Brandenburg - Oudeschans Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Oudeschans Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Franz Eggenschwiler - Vogelfrau - 1991 - Originele houtsnede - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Vogelfrau - 1991 - Originele houtsnede - gesigneerd en genummerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Andreas Nossmann - Philharmonie kopen? Bied vanaf 39!
Andreas Nossmann (1962) Duits Philharmonie
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Cornelis Rol - Gezicht op achtertuin. kopen? Bied vanaf 75!
Cornelis Rol (1877-1963) Nederlands Gezicht op achtertuin.
Afmetingen 51 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Arie Zonneveld - landschap met boeren en hooimijten kopen? Bied vanaf 45!
Arie Zonneveld (1905-1941) Nederlands landschap met boeren en hooimijten
Techniek Aquarel
Afmetingen 24 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Jan Michielsen - "Spiegelbeeld/Naakt" kopen? Bied vanaf 59!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands "Spiegelbeeld/Naakt"
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 59
1 bieding
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Joan Miro - Vogel in de nacht - 1958 - Lithografie kopen? Bied vanaf 100!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Vogel in de nacht - 1958 - Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Jan Michielsen - "De familie Della Robie". kopen? Bied vanaf 59!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands "De familie Della Robie".
Techniek Gravure
Afmetingen 41 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Jan Hooimeijer - Kinderdijk kopen? Bied vanaf 30!
Jan Hooimeijer (1910-1945) Nederlands Kinderdijk
Techniek Aquarel
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Jean Piaubert - Composition abstrait IV. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait IV. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Afmetingen 49.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Andreas Nossmann - Der Dirigent kopen? Bied vanaf 39!
Andreas Nossmann (1962) Duits Der Dirigent
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Karel Kok - Kerkstraat Noordwijk Binnen 1900 - ets uit 1974 kopen? Bied vanaf 20!
Karel Kok Nederlands Kerkstraat Noordwijk Binnen 1900 - ets uit 1974
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Jan van Rijsewijk - "Kinderdijk". kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Rijsewijk (1954) Nederlands "Kinderdijk".
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Marc Chagall - Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 70!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 70
Rick Theunissen - Bloemstilleven. (met certificaat) kopen? Bied vanaf 75!
Rick Theunissen (1928) Belgisch Bloemstilleven. (met certificaat)
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Tjeerd Bottema - Molen in Watergraafsmeer kopen? Bied vanaf 35!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Molen in Watergraafsmeer
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Maartje Wijngaarden - zeefdruk - Mask - 50 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands zeefdruk - Mask - 50 ex.
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jean Piaubert - Composition abstrait II. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait II. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Nicolai Arnaudov - Interieur II. kopen? Bied vanaf 130!
Nicolai Arnaudov (1960) Bulgaar Interieur II.
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
€ 130
Wim van der Meij - Vierhouten, Paasheuvel kopen? Bied vanaf 35!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Vierhouten, Paasheuvel
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Maartje Wijngaarden - zeefdruk - Africa - 50 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands zeefdruk - Africa - 50 ex.
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Johannes Abraham Mondt - Rolde - gezicht op een boerderij kopen? Bied vanaf 70!
Johannes Abraham Mondt (1859-1941) Nederlands Rolde - gezicht op een boerderij
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Edouard Manet - Portret van een vrouw met hoed - Offsetlithografie - 1974 kopen? Bied vanaf 80!
Edouard Manet (1832-1883) Nederlands Portret van een vrouw met hoed - Offsetlithografie - 1974
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 49 cm (h x b)
€ 80
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 70!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Ad van Hassel - Tulpen - 100 ex. kopen? Bied vanaf 69!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Tulpen - 100 ex.
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 69
1 bieding
Cornelis Brandenburg - Rhenen - Cuneratoren kopen? Bied vanaf 50!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Rhenen - Cuneratoren
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Nicolai Arnaudov - The end of the season. kopen? Bied vanaf 130!
Nicolai Arnaudov (1960) Bulgaar The end of the season.
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
€ 130
Jean Piaubert - Composition abstrait I. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait I. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Cor van Oel - de Nieuwe Kerk in Delft kopen? Bied vanaf 50!
Cor van Oel (1899-1979) Nederlands de Nieuwe Kerk in Delft
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Clemens Briels - Reina Delhielo - 100 ex. kopen? Bied vanaf 145!
Clemens Briels (1946) Nederlands Reina Delhielo - 100 ex.
Afmetingen 53 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Henri Kerels - Composition abstrait - 1953 - Originele ets met aquatint gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Henri Kerels (1896-1956) Belgisch Composition abstrait - 1953 - Originele ets met aquatint gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 34.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Rosenthal - Tapio Wirkkala- Israel's 25 th anniversery september 1972-september 1973 kopen? Bied vanaf 25!
Rosenthal (1879-2009) Duits Tapio Wirkkala- Israel's 25 th anniversery september 1972-september 1973
Afmetingen 28 x 28 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Clemens Briels - El Testador - 200 ex. kopen? Bied vanaf 175!
Clemens Briels (1946) Nederlands El Testador - 200 ex.
Afmetingen 70 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Graham Sutherland - Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Graham Sutherland (1903-1980) Engels Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie
Techniek Litho
€ 80
Hans van Draanen - ets, niet getiteld kopen? Bied vanaf 30!
Hans van Draanen (1931-1987) Nederlands ets, niet getiteld
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Gena - Colorful Flowers 3D kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Colorful Flowers 3D
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Wifredo Lam - Compositie voor de 20e eeuw - 1974 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Wifredo Lam (1902-1982) Cubaans Compositie voor de 20e eeuw - 1974 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
€ 80