Herman Brood - The plane gets down ! kopen? Bied vanaf 150!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands The plane gets down !
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Corneille - ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge kopen? Bied vanaf 375!
Afmetingen 52 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Ab Steenvoorden - Monument der herinnering kopen? Bied vanaf 39!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Monument der herinnering
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Walter Nikkels - Divers kopen? Bied vanaf 39!
Walter Nikkels (1940) Nederlands Divers
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Peter Cox - Rivierengezicht kopen? Bied vanaf 49!
Peter Cox (1912-1985) Nederlands Rivierengezicht
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Arie Trum - Zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Arie Trum (1946) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 38 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
David Bles - Verzameling Litho's, waaronder David Bles kopen? Bied vanaf 39!
David Bles (1821-1899) Nederlands Verzameling Litho's, waaronder David Bles
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
€ 39
Marianne Naerebout - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Marianne Naerebout (1958) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 10 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Guus Kuit - Compositie rond thema Werk kopen? Bied vanaf 39!
Guus Kuit (1952) Nederlands Compositie rond thema Werk
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Joop van Egmond - Reddingboot Katwijk kopen? Bied vanaf 39!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Reddingboot Katwijk
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Toni de Klerk - Erinaceus Europeaus kopen? Bied vanaf 49!
Toni de Klerk (1960) Nederlands Erinaceus Europeaus
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Erwin Olaf - Chess Men - 1e druk 1988 kopen? Bied vanaf 99!
Erwin Olaf (1959-2023) Nederlands Chess Men - 1e druk 1988
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 99
Paul Hans Ohmert - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 39!
Paul Hans Ohmert (1890-1960) Duits Duinlandschap
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Cor van der Woerd - Markt Tilburg kopen? Bied vanaf 39!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Markt Tilburg
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 39
1 bieding
Hans Vandekerckhove - Kleurrijke, gesigneerde litho - niet ingelijst. kopen? Bied vanaf 85!
Hans Vandekerckhove (1957) Belgisch Kleurrijke, gesigneerde litho - niet ingelijst.
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Salvador Dali - De Zondaar - 1967 - Originele litho kopen? Bied vanaf 40!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans De Zondaar - 1967 - Originele litho
Techniek Litho
Afmetingen 27.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 40
César - Abstracte compositie - 1963 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 100!
César (1921-1998) Frans Abstracte compositie - 1963 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Richard Smeets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 22!
Richard Smeets (1955) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 49 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Georges Breuil - Composition abstrait - Originele zeefdruk - 1954 kopen? Bied vanaf 120!
Georges Breuil (1904-1997) Frans Composition abstrait - Originele zeefdruk - 1954
Afmetingen 63.5 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Jochum Bakker - Zonder titel kopen? Bied vanaf 22!
Jochum Bakker (1948) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 97 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Jo Gaebler - Zonder titel kopen? Bied vanaf 22!
Jo Gaebler (1924) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Wassily Kandinsky - Tekening in roze - 1952 - Lithografie kopen? Bied vanaf 400!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Tekening in roze - 1952 - Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Giuseppe Capogrossi - Surface rouge et noire - Pochoir - 1957 kopen? Bied vanaf 60!
Giuseppe Capogrossi (1900-1972) Italiaans Surface rouge et noire - Pochoir - 1957
Techniek Sjabloondruk
€ 60
Eric Toebosch - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Gottfried Salzmann - Prachtige gesigneerde multiple giclée - 3D werk - 2015 kopen? Bied vanaf 325!
Gottfried Salzmann (1943) Duits Prachtige gesigneerde multiple giclée - 3D werk - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 53 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 325
1 bieding
Jean Piaubert - Composition abstrait VII. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait VII. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Afmetingen 49.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Egon Karl Nicolaus - Zahlenbild - Ohne Titel - Zeefdruk - 1967 kopen? Bied vanaf 180!
Egon Karl Nicolaus (1928-1988) Duits Zahlenbild - Ohne Titel - Zeefdruk - 1967
Afmetingen 86.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Titus Nolte - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Titus Nolte (1955) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Hans van Norden - "zonder titel" kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Norden (1915-2011) Nederlands "zonder titel"
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Mathijs Hendrik Schreuder - geen titel kopen? Bied vanaf 70!
Mathijs Hendrik Schreuder (1893-1980) Nederlands geen titel
Techniek Gouache
Afmetingen 61 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Joan Miro - Prachtige uitgave - Kleurenlitho - 1983 - Beperkte oplage - 'Testa II' kopen? Bied vanaf 145!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Prachtige uitgave - Kleurenlitho - 1983 - Beperkte oplage - 'Testa II'
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 36.5 cm (h x b)
€ 145
Salvador Dali - La Main - 1967 - Originele litho kopen? Bied vanaf 40!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans La Main - 1967 - Originele litho
Techniek Litho
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Joost Roelofsz - "In de draaimolen" kopen? Bied vanaf 80!
Joost Roelofsz (1943) Nederlands "In de draaimolen"
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Guy Vandenbranden - Zeefdruk - Gesigneerd - 60x50 cm kopen? Bied vanaf 215!
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Koninklijke Tichelaar Makkum - 6 hoekige schaaltjes kopen? Bied vanaf 85!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands 6 hoekige schaaltjes
Afmetingen 2 x 10.5 x 9.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 85
Hans Hartung - Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 26.4 x 35.5 cm (h x b)
€ 100
Helen van Zijl - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Helen van Zijl (1924-2010) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Robert Roag - Onbekend (paarden) kopen? Bied vanaf 35!
Robert Roag (1939) Nederlands Onbekend (paarden)
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Maurice de Vlaminck - Zeilen op een meer - 1973 - Lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Maurice de Vlaminck (1876-1958) Frans Zeilen op een meer - 1973 - Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 61.5 x 48.5 cm (h x b)
€ 80
Hans Innemee - Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes kopen? Bied vanaf 180!
Hans Innemee (1951) Nederlands Schitterend drieluik Hans Innemee Konijntjes
Afmetingen 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Hans Arp - Hoofd, torso en navel op tafel - 1962 - Originele litho kopen? Bied vanaf 100!
Hans Arp (1888-1966) Duits Frans Hoofd, torso en navel op tafel - 1962 - Originele litho
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 100
Ton Pape - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands Zonder titel
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Paul Indrek Kostabi - & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0120. kopen? Bied vanaf 110!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0120.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 110