| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 171 x 111 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 180 x 180 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Acryl |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 171 x 111 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 180 x 180 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 100 x 160 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 95 x 220 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 10 x 5 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 290 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 120 x 92 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Keramiek |
| Sokkel | Met vaste sokkel |
| Afmetingen | 26 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 600 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 2 x 40 x 40 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 600 g |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 71 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 59 x 79 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Aluminium |
| Sokkel | Met vaste sokkel |
| Afmetingen | 12 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1020 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 48 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 28 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Monotype |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 67 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 15 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1020 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 25 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70.5 x 70.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 29 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 132 x 101 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 11 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 72 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 38 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 85 x 68 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 86 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 15 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 35 x 27.5 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 101 x 141 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 37 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 28 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 21 x 28.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 28 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 14 x 10.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 42 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 23 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 28.5 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 23 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 25.5 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 77.5 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 29.7 x 20.3 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 73 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |