Herman Brood (1946-2001) Horse Lifter
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 395