3. items
  5. Exclusieve Grafiek
Robert Zandvliet - Zonder titel kopen? Bied vanaf 600!

Robert Zandvliet - Zonder titel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal2002
Afmetingen76.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Zandvliet - Zeefdruk met omslagtekst ter gelegenheid van 80e verjaardag Edy de Wilde kopen? Bied vanaf 375!

Robert Zandvliet - Zeefdruk met omslagtekst ter gelegenheid van 80e verjaardag Edy de Wilde

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1999
Afmetingen51.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!

Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1973
Afmetingen75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1985 - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 390!

Corneille - Litho 1985 - nieuw ingelijst!

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Leef met mij (subliem gelijst) kopen? Bied vanaf 1250!

Karel Appel - Leef met mij (subliem gelijst)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bram van Velde - Litho, Compositie met paars - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!

Bram van Velde - Litho, Compositie met paars - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen52.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1974 'Sans titre' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!

Corneille - Litho 1974 'Sans titre' - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1974
Afmetingen72 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Zeefdruk: 'Testarossa' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 480!

Herman Brood - Zeefdruk: 'Testarossa' - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen87 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - "Dialogue D’oiseaux" - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 435!

Corneille - "Dialogue D’oiseaux" - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen98 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 390!

Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst!

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - OD = passee kopen? Bied vanaf 495!

Herman Brood - OD = passee

Geplaatst doorMBZ

Jaartal1990
Afmetingen85 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Cobra 1951 kopen? Bied vanaf 350!

Corneille - Cobra 1951

Geplaatst doorSBGallery

Afmetingen63 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BULLS RIDE Handgesigneerd---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 475!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk BULLS RIDE Handgesigneerd---GROOT!!!

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Afmetingen85 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Bruna - three miffys kopen? Bied vanaf 850!

Dick Bruna - three miffys

Geplaatst doorfinzhao

TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick Bruna - Kleine beer die in bad gaat kopen? Bied vanaf 500!

Dick Bruna - Kleine beer die in bad gaat

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorfinzhao

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
Johannes Dou - Kennemerland & West Friesland, de uitwaterende sluizen - gravure 5e staat 1745 kopen? Bied vanaf 499!

Johannes Dou - Kennemerland & West Friesland, de uitwaterende sluizen - gravure 5e staat 1745

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorMiles

Jaartal1745
Afmetingen67 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35 kopen? Bied vanaf 375!

Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekTerragravure
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie zeefdruk - 2007 - oplage 42 ex kopen? Bied vanaf 575!

JCJ VANDERHEYDEN - fraaie zeefdruk - 2007 - oplage 42 ex

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2007
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - houtdruk 'Oranje kan met object ’ - 2005 - oplage 60 kopen? Bied vanaf 375!

Klaas Gubbels - houtdruk 'Oranje kan met object ’ - 2005 - oplage 60

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2005
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rene D. Tosari - Geen beschrijving kopen? Bied vanaf 2275!

Rene D. Tosari - Geen beschrijving

Geplaatst doorGitha_1

Jaartal1998
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen68 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstIngelijst