3. items
  5. Exclusieve Grafiek

Exclusieve Grafiek

Wilt u Exclusieve Grafiek kopen? Bekijk hier het veilingaanbod!

Herman Brood - Kick Y'r Pony kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kick Y'r Pony
Afmetingen82 x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Daniel Spoerri - Die Morduntersuchung (Ertrinkungstod) kopen? Bied vanaf 570!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Het moordonderzoek (verdrinkingsdood)
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
DragerTextiel
€ 570
Jan Schoonhoven - ‘zonder titel’ - 1983 kopen? Bied vanaf 895!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands ‘zonder titel’ - 1983
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Corneille - '64 - '88 kopen? Bied vanaf 445!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch '64 - '88
Afmetingen85 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 445
Corneille - Les Femmes de la Bible kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouwen van de Bijbel
TechniekTerragravure
Afmetingen62 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Herman Brood - Schakers kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Schakers
Afmetingen87 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Christo - Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk
TechniekLitho
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 380
Corneille - Jeu D'ete- 1960 - prachtig ingelijst - kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Jeu D'ete- 1960 - prachtig ingelijst -
Afmetingen65 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra figuren
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 345!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Corneille - La belle je orgienne kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La belle je orgienne
TechniekLitho
Afmetingen95 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Corneille - Effervescence des oiseaux après la moisson kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Effervescence des oiseaux après la moisson
TechniekLitho
Afmetingen70 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Hilo Chen - "Sonnenanbeter auf dem Dach" 1981 - Auflage 30 AP - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 450!
Hilo Chen (1942) Amerikaans Taiwanees "Sunbathers on the Roof" 1981 - Editie 30 AP - met de hand gesigneerd en genummerd
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Rainer Fetting - "Der Kuss" 1990 - Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 400!
Rainer Fetting (1949) Duits Amerikaans "The Kiss" editie van 100 - genummerd
Afmetingen75.5 x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Gerdine Duijsens-Kroezen - A fat spoiled Lady kopen? Bied vanaf 550!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands A fat spoiled Lady
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 550
Anton Heyboer - Life as "consiens" - Ets met sjablonen - Zeldzaam werk - 1982 kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Life as "consiens" - Ets met sjablonen - Zeldzaam werk - 1982
TechniekSjabloondruk
Afmetingen61 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Anton Heyboer - Body of the Woman - Ets met kleur - 3 x gesigneerd met een bonus! kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Body of the Woman - Ets met kleur - 3 x gesigneerd met een bonus!
TechniekEts
Afmetingen71 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Wade Guyton - Green Goya kopen? Bied vanaf 2950!
Wade Guyton (1972) Amerikaans Groene Goya
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.950
Giancarlo Pozzi - 5 RADIERUNGEN " TORNO A SPIARE LE MAREE " 1976 kopen? Bied vanaf 500!
Giancarlo Pozzi (1938) Italiaans 5 RADIERUNGEN "IK BEN TERUG NAAR HET SPIONEREN VAN DE GETIJDEN" 1976
TechniekEts
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Shara Hughes - Night Opening kopen? Bied vanaf 1490!
Shara Hughes (1981) Amerikaans Nachtopening
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.490
Maurice Van Essche - Nude Studies (7 x) kopen? Bied vanaf 400!
Maurice Van Essche (1906-1977) Belgisch Nude Studies (7 x)
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 650!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura
TechniekLitho
Afmetingen67.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Roberto Matta - Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm kopen? Bied vanaf 350!
Roberto Matta (1911-2002) Chileens Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm
TechniekLitho
Afmetingen57 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Niki de Saint-Phalle - Les fiance's de Knokke kopen? Bied vanaf 400!
Niki de Saint-Phalle (1930-2002) Frans Les fiance's de Knokke
Afmetingen101 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Ruth Tesmar - Effi Briest, Der Mann kopen? Bied vanaf 335!
Ruth Tesmar (1951) Duits Effi Briest, Der Mann
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen180 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 335
Anton Heyboer - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen74 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Tjalf Sparnaay - klokhuis kopen? Bied vanaf 345!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands klokhuis
TechniekOffset
Afmetingen65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Corneille - Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’ kopen? Bied vanaf 485!
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 485
Roger Raveel - De overtuigden kopen? Bied vanaf 925!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch De overtuigden
TechniekEts
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 925
Constant - Stilleven met attributen kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Stilleven met attributen
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Karel Appel - Cobra figure kopen? Bied vanaf 595!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Cobra figure
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Anton Heyboer - Man figuur in cirkel kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Man figuur in cirkel
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Ton Schulten - Zeefdruk, Hemelsblauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk, Hemelsblauw - Ingelijst
Afmetingen135.5 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Jiri Anderle - „DONNA" 1979 - Auflage 130 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
TechniekEts
Afmetingen62.5 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Jiri Anderle - "Kopf" 1967 - Auflage 40 - handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
TechniekEts
Afmetingen54 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Jiri Anderle - " Manipulace II" 1976 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 550!
TechniekEts
Afmetingen42 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Jiri Anderle - "Figur mit dunklem Hintergrund II" 1985 - Auflage 40 - handsigniert kopen? Bied vanaf 500!
TechniekEts
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
TechniekLitho
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Luc Tuymans - The Worshipper kopen? Bied vanaf 3700!
Luc Tuymans (1958) Belgisch The Worshipper
TechniekLitho
Afmetingen104 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.700