Herman Brood (1946-2001) Kick Y'r Pony
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 82 x 114 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 395