Pol Mara - Gesigneerde lithografie - Oplage EA kopen? Bied vanaf 50!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Gesigneerde lithografie - Oplage EA
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Meisje met blokken kopen? Bied vanaf 40!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Meisje met blokken
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 6 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 920 g
€ 40
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Vrolijk meisje op bal kopen? Bied vanaf 50!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Vrolijk meisje op bal
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 6.5 x 5.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1600 g
€ 50
Hajo Hangen - Ordungsfolge 26 kopen? Bied vanaf 150!
Hajo Hangen (1927) Ordungsfolge 26
Afmetingen 80.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Luis Martinez Lafuente - Jongen met viool kopen? Bied vanaf 125!
Luis Martinez Lafuente (1935-2005) Spaans Jongen met viool
Techniek Brons
Afmetingen 32 x 10 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1690 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Corneille - Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 245!
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Herman Brood - Zeefdruk, Kook kunst kopen? Bied vanaf 60!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk, Kook kunst
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 70
2 biedingen
Herman Brood - Kleurenzeefdruk DE BELGISCHE PAUS Handgesign. kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk DE BELGISCHE PAUS Handgesign.
Afmetingen 73 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
George Chevalier - Panter kopen? Bied vanaf 100!
George Chevalier (1894-1987) Frans Panter
Afmetingen 10.5 x 15 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1100 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 100
Bettina Lopetro - Zeefdruk, titel, "Fork" kopen? Bied vanaf 30!
Bettina Lopetro (1965) Nederlands Engels Zeefdruk, titel, "Fork"
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jose Fernanda - Aanzoek kopen? Bied vanaf 150!
Jose Fernanda (1950) Nederlands Aanzoek
Afmetingen 85.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk DROOM ME EEN GOUDEN DAG---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 125!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk DROOM ME EEN GOUDEN DAG---GROOT!!!
Afmetingen 44 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Alexander Gerhardus Dieperink - Houtskooltekening kopen? Bied vanaf 30!
Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972) Nederlands Houtskooltekening
Techniek Houtskool
Afmetingen 25 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Metten Koornstra - Litho, Zonderlinge figuren op landweg. kopen? Bied vanaf 35!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Litho, Zonderlinge figuren op landweg.
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Corneille - Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Casper Faassen - "Aap" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim) kopen? Bied vanaf 150!
Casper Faassen (1975) Nederlands "Aap" Leesplankje serie (Aap-Noot-Mies-Wim)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 150
Herman Brood - Tuinbroek Cabriolet kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Tuinbroek Cabriolet
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Alphons Freijmuth - Zeefdruk, Jannie kopen? Bied vanaf 35!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Zeefdruk, Jannie
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Herman Brood - Metro II kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Metro II
Afmetingen 77 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Adrianus Remiens - Het Kalf kopen? Bied vanaf 50!
Adrianus Remiens (1890-1972) Nederlands Het Kalf
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Douwe Jan van der Zweep - Paardenhoofd. Drukgesigneerd met monogram. kopen? Bied vanaf 79!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands Paardenhoofd. Drukgesigneerd met monogram.
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 42 cm (h x b)
€ 79
Peter Klashorst - Zeefdruk, Face - hand gesigneerd - 100 ex kopen? Bied vanaf 80!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Zeefdruk, Face - hand gesigneerd - 100 ex
Afmetingen 90 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Arthur Varela - Kindergarden “bebés agressivos” kopen? Bied vanaf 250!
Arthur Varela (1937) Portugees Kindergarden “bebés agressivos”
Techniek Klei
Afmetingen 26 x 15 cm (h x b)
Gewicht 5000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan van der Veer - Ballerina. Aquarel. kopen? Bied vanaf 89!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Ballerina. Aquarel.
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Jaap Benschop - Sant Pere Pescador kopen? Bied vanaf 25!
Jaap Benschop (1928-2011) Nederlands Sant Pere Pescador
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Roland Topor - Cinq lettres d'amour kopen? Bied vanaf 480!
Roland Topor (1936-1997) Frans Cinq lettres d'amour
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 480
Peter Nieuwendijk - venster op de tijd kopen? Bied vanaf 250!
Peter Nieuwendijk (1946) Nederlands venster op de tijd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Peter Nieuwendijk - connections nymmer 7 kopen? Bied vanaf 200!
Peter Nieuwendijk (1946) Nederlands connections nymmer 7
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Tilly Moes - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 50!
Tilly Moes (1899-1979) Nederlands bloemen in vaas
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Franz Meckl - Obstschale. kopen? Bied vanaf 39!
Franz Meckl (1948) Duits Obstschale.
Techniek Ets
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 39
1 bieding
Dan Erceanu - Der Bogenschütze. kopen? Bied vanaf 49!
Dan Erceanu (1943-2021) Roemeens Der Bogenschütze.
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Klaus Dieter Engelke - Akt.. kopen? Bied vanaf 120!
Klaus Dieter Engelke (1941) Duits Akt..
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 120
Onbekend - Oud Hollands stadsgezicht kopen? Bied vanaf 130!
Onbekend Oud Hollands stadsgezicht
Afmetingen 44.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Onbekend - Oud Hollands of Vlaams stadsgezicht kopen? Bied vanaf 100!
Onbekend Oud Hollands of Vlaams stadsgezicht
Afmetingen 50.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Siem Schaeffer - Koninginnekerk te Rotterdam kopen? Bied vanaf 250!
Siem Schaeffer (1924-2005) Nederlands Koninginnekerk te Rotterdam
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Anton Pieck - 3D schilderij - bakkerij - kinderkamer kopen? Bied vanaf 20!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands 3D schilderij - bakkerij - kinderkamer
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
8 biedingen
Rineke Kop - Zonder titel 95920 kopen? Bied vanaf 60!
Rineke Kop (1951) Nederlands Zonder titel 95920
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Björn Weckström - Heinkel kopen? Bied vanaf 225!
Björn Weckström (1935) Fins Heinkel
Afmetingen 4 x 3 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 18 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 225
Nicolai Arnaudov - Interieur. kopen? Bied vanaf 130!
Nicolai Arnaudov (1960) Bulgaar Interieur.
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
€ 130
14k geelgouden ring bezet met onyx en briljant geslepen diamant tot. 0.02ct kopen? Bied vanaf 300!
14k geelgouden ring bezet met onyx en briljant geslepen diamant tot. 0.02ct
Techniek Goud
Afmetingen 0.4 x 1.6 cm (h x b)
Gewicht 3.4 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 300
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Platina collier met een middenstuk met roos single cut diamanten tot 0.92ct kopen? Bied vanaf 760!
Platina collier met een middenstuk met roos single cut diamanten tot 0.92ct
Techniek Platina
Afmetingen 2.9 x 2.2 cm (h x b)
Gewicht 5.1 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 760
Henk Schiffmacher - Love / Born to Lose kopen? Bied vanaf 495!
Henk Schiffmacher (1952) Nederlands Love / Born to Lose
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Alfred van Neste - Havenzicht kopen? Bied vanaf 55!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch Havenzicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Arjan van Arendonk - Portugese Pigmenti kopen? Bied vanaf 275!
Arjan van Arendonk (1957) Nederlands Portugese Pigmenti
Techniek Acryl
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275