3. items
  5. Keramiek, Glas & Design
Vicke Lindstrand - Pillow vaas met amethist kleurige streep- Serie Kontur kopen? Bied vanaf 75!

Keramiek, Glas & Design

Bent u liefhebber van mooi design of verzamelt u glas of aardewerk? Bekijk hier het veilingaanbod! Mooie design items, toegepaste kunst, keramiek of een mooie glazen schaal. Vintage en modern Design. Bovenaan vindt u een selectie van sculpturen en objecten waarvan de veilingduur bijna afloopt. Natuurlijk zijn er veel meer items te koop in de veiling. Klik daarvoor op “Bekijk alle Keramiek, Glas & Design” onderaan de pagina. Wilt u ook het overige veilingaanbod zien, zoals Kunst en Sieraden, klik dan op “volledig aanbod”.

Vicke Lindstrand - Pillow vaas met amethist kleurige streep- Serie Kontur

Glas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1950
Afmetingen16.5 cm x 17 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Leendert Blok - Collectie van 14 Westraven Chanoir items- zie 1e overzichtsfoto kopen? Bied vanaf 105!

Leendert Blok - Collectie van 14 Westraven Chanoir items- zie 1e overzichtsfoto

Glas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen21 cm x 19 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Thomas Buxo - unieke artistieke set, h 38,5 cm, gesigneerd kopen? Bied vanaf 155!

Thomas Buxo - unieke artistieke set, h 38,5 cm, gesigneerd

Glas / Keramiek

Geplaatst doorflokbluit

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen38.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Potterij Zaalberg - Geglazuurde steengoed asbak kopen? Bied vanaf 50!

Potterij Zaalberg - Geglazuurde steengoed asbak

Glas / Keramiek

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen6.5 cm x 29.5 cm x 29.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Andries Dirk Copier - Serica vaas tincraquele kopen? Bied vanaf 395!

Andries Dirk Copier - Serica vaas tincraquele

Glas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1920
Afmetingen23.5 cm x 19 cm x 19 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Jan de Rooden - chawan kopen? Bied vanaf 55!

Jan de Rooden - chawan

Glas / Keramiek

Geplaatst doorDDC

Jaartal1962
Afmetingen8.5 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Thomas Buxo - keramiek - diepe geglazuurde schaal - uitstekende staat - 21038 kopen? Bied vanaf 115!

Thomas Buxo - keramiek - diepe geglazuurde schaal - uitstekende staat - 21038

Glas / Keramiek

Geplaatst doorZaansgroen

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen8 cm x 31 cm x 31 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingrid Glas - Vaas in Sommerso-techniek kopen? Bied vanaf 75!

Ingrid Glas - Vaas in Sommerso-techniek

Glas / Keramiek

Geplaatst doorUsKinge

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen25 cm x 9.5 cm x 9.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt

Miroslav Klinger - gemaakt voor Zelezny Brod amber of geel citrine glas kopen? Bied vanaf 50!

Miroslav Klinger - gemaakt voor Zelezny Brod amber of geel citrine glas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBybastiaan

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen26 cm x 18 cm x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Miroslav Klinger - voor Železnobrodské Sklo in amber of geel citrine glas kopen? Bied vanaf 50!

Miroslav Klinger - voor Železnobrodské Sklo in amber of geel citrine glas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBybastiaan

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen19 cm x 12 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Delphine Boel - Kan 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop) kopen? Bied vanaf 59!

Delphine Boel - Kan 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop)

Glas / Keramiek

Geplaatst doormplein

Afmetingen20 cm x 53 cm x 53 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Delphine Boel - Vaas 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop) kopen? Bied vanaf 59!

Delphine Boel - Vaas 'Love' met certificaat (niet meer in handel te koop)

Glas / Keramiek

Geplaatst doormplein

Afmetingen20 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Villeroy en Boch - Art Deco Dienblad kopen? Bied vanaf 70!

Villeroy en Boch - Art Deco Dienblad

Glas / Keramiek

Geplaatst doorIsalex2313

Periode1850 t/m 1900
Afmetingen5 cm x 36 cm x 23 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Maison Christofle - 6 assiettes de présentation en porcelaine gris marbre Spécial Lave-vaisselle kopen? Bied vanaf 200!

Maison Christofle - 6 assiettes de présentation en porcelaine gris marbre Spécial Lave-vaisselle

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMerpont

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen2.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France. kopen? Bied vanaf 79!

Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France.

Glas / Keramiek

Geplaatst doorBarbotinebeauties

Periode1930 t/m 1949
Afmetingen2 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Willem Heesen - art glass special kopen? Bied vanaf 390!

Willem Heesen - art glass special

Glas / Keramiek

Geplaatst doorJacques-Robert

Jaartal1990
Afmetingen11 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Isabelle De Borchgrave - Zeer grote DESIGNVAAS L MILIEUX DE VOS TABLES kopen? Bied vanaf 125!

Isabelle De Borchgrave - Zeer grote DESIGNVAAS L MILIEUX DE VOS TABLES

Glas / Keramiek

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Afmetingen73 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Kosta Boda - Schaal 'Vision' kopen? Bied vanaf 250!

Kosta Boda - Schaal 'Vision'

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMw1989

Jaartal2010
Afmetingen9 cm x 52.5 cm x 48 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Andries Dirk Copier - glasvaas - unica - N257 - gesigneerd : Leerdam ,A D Copier kopen? Bied vanaf 950!

Andries Dirk Copier - glasvaas - unica - N257 - gesigneerd : Leerdam ,A D Copier

Glas / Keramiek

Geplaatst doorGrafics

Jaartal1934
Afmetingen16.5 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ines de Booy - Schaal kopen? Bied vanaf 50!

Ines de Booy - Schaal

Glas / Keramiek

Geplaatst doorRendier

Afmetingen5 cm x 35 cm x 35 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd