Plateelbakkerij Schoonhoven (1920) Jacques Tange 6 keramiek eierdopjes gesigneerd in verpakking
Bied mee
Afmetingen | 6 x 6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 50
Bent u liefhebber van mooi design of verzamelt u glas of aardewerk? Bekijk hier het veilingaanbod! Mooie design items, toegepaste kunst, keramiek of een mooie glazen schaal. Vintage en modern Design. Bo op “Bekijk alle Keramiek, Glas & Design” onderaan de pagina om het volledige aanbod in deze categorie te bekijken. Wilt u ook het overige veilingaanbod zien, zoals Kunst en Sieraden, klik dan op “volledig aanbod”.
Afmetingen | 25 x 15 x 38 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1600 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 13.5 x 28 x 28 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 31 x 12 cm (h x b) |
Afmetingen | 9 x 7 x 9.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 190 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 1 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 100 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 5 x 5 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 109 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 7.5 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 30 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 11 x 22 x 22 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1170 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 3 x 17 cm (h x b) |
Afmetingen | 3 x 23 cm (h x b) |
Afmetingen | 21.5 x 21.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 795 g |
Afmetingen | 26 x 26 x 2 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1779 g |
Afmetingen | 10 x 12 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 20 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 4 x 24 x 20 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 8 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 14 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 10 x 8.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 11 x 9 x 8 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 41 x 46 x 22 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 6 x 24 x 18 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 36 x 19 x 19 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 19 x 13.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 5 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3688 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 18 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 16 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 35 x 22 x 12 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 34 x 21 cm (h x b) |
Gewicht | 1200 g |
Afmetingen | 10 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 23 x 13 x 10 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 20 x 10.5 x 9 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 15 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 16 x 11 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 22.5 x 15 x 16 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 24.3 x 5 x 5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 7 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 5 x 24 x 18 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 26.5 x 15 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 38 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 20 x 25 cm (h x b) |
Afmetingen | 39 x 16 x 12 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 37 x 37 x 3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 14.5 x 11 cm (h x b) |
Gewicht | 625 g |
Afmetingen | 2.7 x 10.4 cm (h x b) |
Gewicht | 75 g |
Afmetingen | 2 x 16 cm (h x b) |
Gewicht | 150 g |
Afmetingen | 6 x 4 cm (h x b) |