3. items
  5. Keramiek, Glas & Design

Keramiek, Glas & Design

Bent u liefhebber van mooi design of verzamelt u glas of aardewerk? Bekijk hier het veilingaanbod! Mooie design items, toegepaste kunst, keramiek of een mooie glazen schaal. Vintage en modern Design. Bo op “Bekijk alle Keramiek, Glas & Design” onderaan de pagina om het volledige aanbod in deze categorie te bekijken. Wilt u ook het overige veilingaanbod zien, zoals Kunst en Sieraden, klik dan op “volledig aanbod”.

Faiencerie Lunéville-Saint-Clément - middelgroot beeld - liggende hond kopen? Bied vanaf 50!
Faiencerie Lunéville-Saint-Clément (1730) Frans middelgroot beeld - liggende hond
Afmetingen25 x 15 x 38 cm (h x b x d)
Gewicht1600 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Meindert Zaalberg - aardewerk servies kopen? Bied vanaf 75!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands aardewerk servies
Afmetingen13.5 x 28 x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Orrefors - Erika Lagerbielke Zweden,kandelaars Intermezzo Blue kopen? Bied vanaf 50!
Orrefors (1898) Zweeds Erika Lagerbielke Zweden,kandelaars Intermezzo Blue
Afmetingen31 x 12 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Corneille - Bekers (8) kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bekers (8)
Afmetingen9 x 7 x 9.5 cm (h x b x d)
Gewicht190 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corneille - Onderzetters (11) kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Onderzetters (11)
Afmetingen1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht100 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Corneille - Eierdopje (11) kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eierdopje (11)
Afmetingen5 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht109 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Henny Radijs - Kunst aardewerken miniatuur of Bibelot vaasje kopen? Bied vanaf 55!
Henny Radijs (1915-1991) Nederlands Kunst aardewerken miniatuur of Bibelot vaasje
Afmetingen7.5 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956, kopen? Bied vanaf 49!
ARS Artigiana Deruta Italiaans Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Afmetingen10 x 30 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Bernard Heesen - Kunstglazen schaal in drie kleuren - Glasblazerij Oude Horn Acquoy kopen? Bied vanaf 50!
Bernard Heesen (1958) Nederlands Kunstglazen schaal in drie kleuren - Glasblazerij Oude Horn Acquoy
Afmetingen11 x 22 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht1170 g
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Koninklijke Tichelaar Makkum - Prachtig blauw wand plooibord kopen? Bied vanaf 25!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Prachtig blauw wand plooibord
Afmetingen3 x 17 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 25
Heinen Delfts Blauw - Handpainted Delfts Blauw aardewerk wandbord kopen? Bied vanaf 35!
Heinen Delfts Blauw (1975) Nederlands Handpainted Delfts Blauw aardewerk wandbord
Afmetingen3 x 23 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 35
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Ronde polychrome cloisonné Molentegel kopen? Bied vanaf 50!
Faience- en Tegelfabriek Westraven (1920-1994) Nederlands Ronde polychrome cloisonné Molentegel
Afmetingen21.5 x 21.5 x 1.5 cm (h x b x d)
Gewicht795 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Peter Roovers - Mook Kiste Trui kopen? Bied vanaf 60!
Peter Roovers (1902-1993) Nederlands Mook Kiste Trui
Afmetingen20 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Dümler & Breiden - West Germany aardewerk schaal kopen? Bied vanaf 15!
Dümler & Breiden (1883-1995) Duits West Germany aardewerk schaal
Afmetingen4 x 24 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 15
Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 handgeslepen Kristallen Cognac glazen kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd 4 handgeslepen Kristallen Cognac glazen
Afmetingen8 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 10
Willem Rozendaal - 2 x 6 Art Deco Crystal Foot Tumbler kopen? Bied vanaf 35!
Willem Rozendaal (1899-1971) Nederlands 2 x 6 Art Deco Crystal Foot Tumbler
Afmetingen14 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 35
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Wagner & Apel Lippensdorf - porseleinen figuur van een jongen met twee vogels
Afmetingen10 x 8.5 x 6.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wagner & Apel - Porseleinen figuur van een ijsvogel kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Wagner & Apel - Porseleinen figuur van een ijsvogel
Afmetingen11 x 9 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Sjer Jacobs - Buste Keramiek kopen? Bied vanaf 295!
Sjer Jacobs (1963) Nederlands Buste Keramiek
Afmetingen41 x 46 x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - Aardewerk ovenschaal. Gesigneerd meegeschilderd kopen? Bied vanaf 80!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aardewerk ovenschaal. Gesigneerd meegeschilderd
Afmetingen6 x 24 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Niet of onleesbaar gesigneerd - Art deco wijn psv borrelglazen kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Art deco wijn psv borrelglazen
Afmetingen10 x 8 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 10
Ioan Nemtoi - Grote vaas kopen? Bied vanaf 179!
Ioan Nemtoi (1964) Roemeens Grote vaas
Afmetingen36 x 19 x 19 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 179
Annelies Pont - Open koker kopen? Bied vanaf 50!
Annelies Pont (1946) Nederlands Open koker
Afmetingen19 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Glasblazerij Leerdam - Emil Kovac vlakke zware schaal kopen? Bied vanaf 99!
Glasblazerij Leerdam (1997) Nederlands Emil Kovac vlakke zware schaal
Afmetingen5 x 26 x 26 cm (h x b x d)
Gewicht3688 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Rien Wensma - Stadt-/Dorf-Keramikgefäß kopen? Bied vanaf 130!
Rien Wensma (1920-2007) Nederlands Keramisch vaartuig van stad/dorp
Afmetingen18 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Vincent van Ginneke - Glaskunstbeurs jaarobject 1999 kopen? Bied vanaf 150!
Vincent van Ginneke (1956) Nederlands Glaskunstbeurs jaarobject 1999
Afmetingen16 x 16 x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Carina Riezebos - Glaskunstbeurs jaarobject 2022 kopen? Bied vanaf 100!
Carina Riezebos (1971) Nederlands Glaskunstbeurs jaarobject 2022
Afmetingen35 x 22 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Niet of onleesbaar gesigneerd - 24 karaat gouden porselein Aalscholver met echtheidssticker kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd 24 karaat verguld porselein Aalscholver met echtheidssticker
Afmetingen34 x 21 cm (h x b)
Gewicht1200 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Potterie Oud Delft - Theelichtje kopen? Bied vanaf 30!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands Theelichtje
Afmetingen10 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Kathy Klein - Samen kopen? Bied vanaf 179!
Kathy Klein (1938) Hongaars Samen
Afmetingen23 x 13 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 179
Porzellanfabrik W. Goebel - Bloemenkinderen 248 TMK-4 Limited Edition kopen? Bied vanaf 50!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Bloemenkinderen 248 TMK-4 Limited Edition
Afmetingen20 x 10.5 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Novy Bor - Han de Kluijver Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 50!
Novy Bor Tsjechisch Han de Kluijver Glaskunstbeurs jaarobject
Afmetingen16 x 11 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Corneille - Design Schaal kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Design Schaal
Afmetingen5 x 24 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Royal Leerdam - Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Royal Leerdam Nederlands Simsa Cho - Glaskunstbeurs jaarobject 1998
Afmetingen26.5 x 15 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Josja Caecilia Schepman - Harmony kopen? Bied vanaf 50!
Josja Caecilia Schepman (1980) Nederlands Harmony
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Iittala - Vaas met certificaat kopen? Bied vanaf 150!
Iittala (1881) Fins Vaas met certificaat
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 150
Karl Ens Volkstedt - Karl Ens, Volkstedt - Figuur - Karl Ens Grote Kaketoe - Porselein kopen? Bied vanaf 450!
Karl Ens Volkstedt (1894-1972) Duits Karl Ens, Volkstedt - Figuur - Karl Ens Grote Kaketoe - Porselein
Afmetingen39 x 16 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 450
Royal Goedewaagen - Plat bord Delftsblauw kopen? Bied vanaf 25!
Royal Goedewaagen (1779-1983) Nederlands Plat bord Delftsblauw
Afmetingen37 x 37 x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage apothekerspot Delft - Glaxo Holland - handgeschilderd bruin kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Vintage apothekerspot Delft - Glaxo Holland - handgeschilderd bruin
Afmetingen14.5 x 11 cm (h x b)
Gewicht625 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
De Gats - Vintage sgraffito aardewerken pinda/notenschaaltje met afbeelding eend kopen? Bied vanaf 10!
De Gats (1954-1983) Nederlands Vintage sgraffito aardewerken pinda/notenschaaltje met afbeelding eend
Afmetingen2.7 x 10.4 cm (h x b)
Gewicht75 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Royal Limoges - Antieke porseleinen sierbordje met afbeelding haas kopen? Bied vanaf 20!
Royal Limoges (1797) Frans Antieke porseleinen sierbordje met afbeelding haas
Afmetingen2 x 16 cm (h x b)
Gewicht150 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 20
Porzellanfabrik W. Goebel - Verzameling Berta Hummel (zie foto’s) kopen? Bied vanaf 100!
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008) Duits Verzameling Berta Hummel (zie foto’s)
Afmetingen6 x 4 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100