Kosta Boda (1742)
Y807Y
| Afmetingen | 12 x 4.5 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 12 x 4.5 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 21 x 30 cm (h x b) |
| Gewicht | 31 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 1.5 x 23 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 290 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 40 x 38 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 11.5 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 21 x 18 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2818 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 46 x 33 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6149 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 23 x 23 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3018 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 9 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 206 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 24 x 24 x 1.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 4 x 21 x 16 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 5 x 10 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 17 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 40 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 10 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6.5 x 19.5 x 19.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 620 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 30.5 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 700 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 28 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 13.3 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 430 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 3 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 3 x 24 x 24 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 480 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 4 x 45 x 35 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 15.5 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1230 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 9 x 31 x 28 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 39 x 39 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 22 x 7 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 5 x 15 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1100 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 9 x 11 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 28 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 7 x 35 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 9 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
| Gewicht | 2245 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 15 x 24 cm (h x b) |
| Gewicht | 1997 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 16 x 17 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2605 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 2 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1033 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 5 x 24 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 9.3 x 27 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 25 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 2.5 x 41 x 41 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 7 x 21 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 30 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 12 x 10 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 5.5 x 13 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 11 x 50 x 50 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 8 x 8 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 22 x 15 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1867 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 4 x 27 x 27 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |