| Afmetingen | 5 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 4 x 36 x 36 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 8.5 x 25 x 40 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 17 x 12.5 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1601 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 10 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 20 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 980 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 26.5 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 80 x 77 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 12 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 14 x 11.5 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1956 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 11 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 979 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 2 x 28 x 28 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 9 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7 x 9 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 4 x 2 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 6 x 6 cm (h x b) |
| Gewicht | 90 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 17 x 6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 30 x 10 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 1 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13.5 x 13.5 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 450 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1850 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 2 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 1 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7 x 2 x 2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 30 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 2 x 31 x 31 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 28 x 26 x 24 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 14 x 10 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 640 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 16 x 19 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 375 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 18 x 22 x 12.2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 18 x 14 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1300 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 20.5 x 20.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 21 x 17 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2700 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 22.5 x 22.5 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 27 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 20.5 x 20.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 14 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 8 x 19 x 19 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1360 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 8 x 27 x 17 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 25 x 15 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10540 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 18 x 11 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 417 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 17 x 20 x 16 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 22 x 21 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 823 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 5 x 15 x 13.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 961 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 6.5 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 9 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 4 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |