| Afmetingen | 18 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1385 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 44 x 43 x 43 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 1 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 83 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 8 x 22 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 17 x 16 x 12.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1601 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 24 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1470 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 30.3 x 20.6 x 14.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 8.5 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 31 x 31 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 8 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 14 x 8.5 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 4 x 31 x 31 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 44 x 24 x 24 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2400 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1050 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 37.5 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 36 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 12 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 981 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 535 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 58 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1005 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 10 x 16 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 365 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 10 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 890 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 410 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 350 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 478 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 20 x 10 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 615 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1041 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 5 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 9 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 565 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 21 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 23 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1510 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 3 x 29 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 12 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 46 x 65 x 65 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 25000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 17 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 350 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 15 x 15 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7 x 18 x 14 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 29 x 22 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 35 x 12.5 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 850 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 36 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 17.5 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 503 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 12 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 5 x 50 x 50 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 5 x 6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 19 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 730 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 40 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 4 x 28 cm (h x b) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 6 x 33.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 1150 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |