| Afmetingen | 5 x 19 x 14 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 72 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 31 x 24 x 24 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 12 x 74 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4200 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 5 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 7 x 23 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1238 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 24 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 26 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1205 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 13 x 14 x 714 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1267 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 14 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 29 x 25 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 13 x 14.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 14 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 37 x 17 cm (h x b) |
| Gewicht | 1847 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 30 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1835 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 7.5 x 12.5 x 12.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1085 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 2 x 27 x 27 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 22 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 20 x 24 x 8.7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1972 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 16 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 2.5 x 20.5 x 15.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 10 x 48 x 28 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 19 x 15 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 403 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 11 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 112 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 11 x 16 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 102 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 24 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 10.5 x 22.5 x 8.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 17.5 x 26.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 11 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 799 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7.5 x 12 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 808 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 7.5 x 77 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 33.5 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 860 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 18 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 5 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 3 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 3 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8.5 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 18 x 15 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 15 x 5 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 22 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 37 x 22 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 15 x 10 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 4 x 25 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3500 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7.5 x 26.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 7 x 9.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 250 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 49 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 12 x 9 cm (h x b) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |