| Afmetingen | 3 x 30 cm (h x b) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 21 x 17.5 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 25 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 18 cm (h x b) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7 x 12 cm (h x b) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 22 x 13 cm (h x b) |
| Gewicht | 1250 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 15 x 11 cm (h x b) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 35 x 47 cm (h x b) |
| Gewicht | 4000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 37 x 22.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 2600 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 15 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 29 x 38 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 24 x 29 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 75 x 28 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 29 x 29 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 31 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 12.5 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 27 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 200 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 8.5 x 33 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 880 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 5.5 x 39.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 2300 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 988 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 11 x 8.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15.5 x 8 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 6.5 x 22 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 35.5 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 45 x 12 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 2 x 22 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 24 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 7 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 2 x 32 cm (h x b) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 13 x 1 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 3 x 24 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 65 x 35 x 35 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 10 x 10 cm (h x b) |
| Gewicht | 550 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 9.5 x 26 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1300 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 7 x 13 cm (h x b) |
| Gewicht | 200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 26 x 26 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 6 cm (h x b) |
| Gewicht | 1300 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 49 x 32 cm (h x b) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 32 x 32 cm (h x b) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7 x 15 cm (h x b) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 11 x 10 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 33 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 49 x 39 cm (h x b) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 13 x 13 x 2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 57 x 45 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 20 x 17.5 x 1.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |