Curt Schlevogt - Miniatuur Venus

Curt Schlevogt - Miniatuur Venus kopen? Bied vanaf 60!
Curt Schlevogt - Miniatuur Venus kopen? Bied vanaf 60!Curt Schlevogt - Miniatuur Venus kopen? Bied vanaf 60!Curt Schlevogt - Miniatuur Venus kopen? Bied vanaf 60!Curt Schlevogt - Miniatuur Venus kopen? Bied vanaf 60!
  • Curt Schlevogt (1869-1959)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1940
Stijl Contemporary
Afmetingen 7 x 2 cm (h x b)
Gewicht 30 gram
Gemerkt Ongemerkt

Art Deco miniatuurbeeldje van Venus, vervaardigd door de gerenommeerde Tsjechische glasproducent Curt Schlevogt, ca. 1930–1940. Dit sierlijke figuurtje is onderdeel van de befaamde Ingrid-collectie, bekend om haar luxueuze persglas in malachiet-, jade- en opaalimitaties.

  • Materiaal: mat/frosted persglas
  • Hoogte: ca. 7 cm
  • Uitvoering: klassieke Venus de Milo-houding, zonder armen, op heldere rechthoekige voet
  • Conditie: uitstekend, geen chips of barsten
  • Herkomst: Tsjechoslowakije, Art Deco-periode

Een elegant en decoratief object voor verzamelaars van Art Deco, vintage glaswerk of klassieke miniaturen. Dit beeldje combineert historische allure met verfijnde vormgeving.

Wordt zorgvuldig verpakt verzonden.

geen butsen of andere beschadigingen
Binnen Nederland € 8,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Curt Schlevogt (1869-1959)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  wilbertvanr
9 verkochte items
Alle items (6)
2 cm
7 cm