| Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
| Jaartal | 1940 |
| Stijl | Contemporary |
| Afmetingen | 7 x 2 cm (h x b) |
| Gewicht | 30 gram |
| Gemerkt | Ongemerkt |
Art Deco miniatuurbeeldje van Venus, vervaardigd door de gerenommeerde Tsjechische glasproducent Curt Schlevogt, ca. 1930–1940. Dit sierlijke figuurtje is onderdeel van de befaamde Ingrid-collectie, bekend om haar luxueuze persglas in malachiet-, jade- en opaalimitaties.
Een elegant en decoratief object voor verzamelaars van Art Deco, vintage glaswerk of klassieke miniaturen. Dit beeldje combineert historische allure met verfijnde vormgeving.
Wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
| Conditie | |||||||||||
| Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
| geen butsen of andere beschadigingen | |||||||||||
| Transport | |||||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||||||||||