3. items
  5. Land

Verenigde Staten Verenigde Staten

Kunst uit Verenigde Staten – ontdek werken van Amerikaanse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Verenigde Staten. Hier vindt u werken van Amerikaanse kunstenaars die afkomstig zijn uit Verenigde Staten of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Verenigde Staten staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Verenigde Staten.

Bekijk het aanbod van Amerikaanse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Jennifer Liu - Bos en zon kopen? Bied vanaf 30!
Jennifer Liu (1976) Amerikaans Bos en zon
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Patrick NAGEL - The Art of Patrick Nagel (softcover, 1989) kopen? Bied vanaf 20!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans The Art of Patrick Nagel (softcover, 1989)
Techniek Softcover
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
€ 20
Ken Rinciari - Zeefdruk, zonder titel (lopend figuur) kopen? Bied vanaf 20!
Ken Rinciari (1935-2010) Amerikaans Zeefdruk, zonder titel (lopend figuur)
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Douglas Ross - 'Keerpunt' (2019) kopen? Bied vanaf 110!
Douglas Ross (1954) Amerikaans 'Keerpunt' (2019)
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
€ 110
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 160!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Like father, like son
Afmetingen 93 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 175!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped Reichstag
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 175
Ludwig Mies van der Rohe - Bauhaus design chair S 533 R Thonet kopen? Bied vanaf 600!
Ludwig Mies van der Rohe (1886-1969) Duits Amerikaans Bauhaus design chair S 533 R Thonet
Afmetingen 80 x 50 x 77 cm (h x b x d)
Gewicht 6 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 600
Patrick NAGEL - Kleurenzeefdruk FEMALE kopen? Bied vanaf 75!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Kleurenzeefdruk FEMALE
Afmetingen 63 x 60 cm (h x b)
€ 75
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Charles Bragg (1931-2017) Amerikaans ETS THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Sam Middleton - Zeefdruk: Blues manuscript - 1999 kopen? Bied vanaf 95!
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 95
Caroline Burnett - Parijs kopen? Bied vanaf 50!
Caroline Burnett (1877-1950) Amerikaans Parijs
Afmetingen 45.5 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Douglas Ross - 'De eenvoud van de pre-barok' (2016) kopen? Bied vanaf 95!
Douglas Ross (1954) Amerikaans 'De eenvoud van de pre-barok' (2016)
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
€ 95
Christo - signed photo by Christo & Jeanne-Claude kopen? Bied vanaf 385!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans signed photo by Christo & Jeanne-Claude
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385
Paul Indrek Kostabi - “Sprkl dance”. Handgesigneerd. Nr. 84/100. kopen? Bied vanaf 50!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans “Sprkl dance”. Handgesigneerd. Nr. 84/100.
Afmetingen 23 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Robert Indiana - Zelfportret 69 - 1973 - Originele litho kopen? Bied vanaf 80!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans Zelfportret 69 - 1973 - Originele litho
Techniek Litho
Afmetingen 31.2 x 24.2 cm (h x b)
€ 80
David Lavington - Sakara kopen? Bied vanaf 35!
David Lavington (1951) Amerikaans Sakara
Afmetingen 45 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Robert Motherwell - Driekleur - 1973 - Originele lithografie gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Robert Motherwell (1915-1991) Amerikaans Driekleur - 1973 - Originele lithografie gesigneerd
Techniek Litho
€ 80
Philip Glass - lot van 2 cds Philip Glass kopen? Bied vanaf 20!
Philip Glass (1937) Amerikaans lot van 2 cds Philip Glass
Techniek Overig
Afmetingen 12 x 14 cm (h x b)
€ 20
Barnett Newman - Barnett Newman kopen? Bied vanaf 20!
Barnett Newman (1905-1970) Amerikaans Barnett Newman
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 27 cm (h x b)
€ 20
Ernest Hemingway - lot van vier boeken kopen? Bied vanaf 30!
Ernest Hemingway (1899-1961) Amerikaans lot van vier boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
€ 30
Ilya Iosifovich Kabakov - "Blickst du hinauf und liest die Worte..." kopen? Bied vanaf 390!
Ilya Iosifovich Kabakov (1933) Amerikaans Russisch "Kijk je omhoog en lees je de woorden..."
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 39.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 390
Lyonel Feininger - Kreuzende Segelschiffe II. kopen? Bied vanaf 1190!
Lyonel Feininger (1871-1956) Amerikaans Cruisezeilschepen II.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35.2 x 46.4 cm (h x b)
€ 1.190
Death NYC - Monroe + biljet van $1 – gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 210!
Death NYC (1979) Amerikaans Monroe + biljet van $1 – gesigneerd en ingelijst
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Christo - Wrapped Reichstag – gesigneerde (3x) artcard met stofstuk XL kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped Reichstag – gesigneerde (3x) artcard met stofstuk XL
Afmetingen 31 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 390
1 bieding
Austin Productions - “ The Kiss “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 159!
Austin Productions (1953) Amerikaans “ The Kiss “ zeldzaam
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 20 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Betsy Green - Veniti Digni kopen? Bied vanaf 21!
Betsy Green (1962) Amerikaans Veniti Digni
Techniek Giclée
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 21
1 bieding
Lee Reynolds Burr - Groot bloemenschilderij kopen? Bied vanaf 175!
Lee Reynolds Burr (1936) Amerikaans Groot bloemenschilderij
Techniek Acryl
Afmetingen 145 x 176 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Ken Friedman - "De spreker". kopen? Bied vanaf 35!
Ken Friedman (1949) Amerikaans "De spreker".
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Death NYC - 1&2 Dollarbiljet God save the Queen Kate Moss kopen? Bied vanaf 149!
Death NYC (1979) Amerikaans 1&2 Dollarbiljet God save the Queen Kate Moss
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 6 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Alexander Calder - Stabile, originele dubbelpagina litho (1963) kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Stabile, originele dubbelpagina litho (1963)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
€ 75
Richard Meitner - Unica ; Vrij gevormde en geblazen robijnrode conische kristalsculptuur kopen? Bied vanaf 460!
Richard Meitner (1949) Amerikaans Unica ; Vrij gevormde en geblazen robijnrode conische kristalsculptuur
Afmetingen 35.5 x 19.5 x 19.5 cm (h x b x d)
Gewicht 6500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 460
Pinchas Shaar - Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130 kopen? Bied vanaf 45!
Pinchas Shaar (1923) Pools Amerikaans Zeefdruk - 80x60 cm - Gesigneerd - n° 1/130
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Keith Haring - 3 posters 'Montreux Jazz De Festival (Green, Pink & Yellow) kopen? Bied vanaf 950!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans 3 posters 'Montreux Jazz De Festival (Green, Pink & Yellow)
Techniek Offset
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
€ 950
Andrew Clausen - Suspended Composition No. 2 kopen? Bied vanaf 750!
Andrew Clausen (1977) Nederlands Amerikaans Suspended Composition No. 2
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 170 x 80 x 34 cm (h x b x d)
Gewicht 120000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Robert Indiana - "Love" - Teppich - limited Edition - drucksigniert kopen? Bied vanaf 150!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans "Liefde" - Tapijt - Beperkte oplage - Gesigneerde print
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 40 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht 800 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 150
Direct kopen
Robert Indiana - "Summer Love" - Teppich - limited Edition - drucksigniert kopen? Bied vanaf 170!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans "Zomerliefde" - Tapijt - Beperkte oplage - Gesigneerde print
Techniek Overig
Gewicht 800 g
€ 170
Direct kopen
Ronnie Cutrone - Gemengde techniek op papier - 1975 kopen? Bied vanaf 275!
Ronnie Cutrone (1948-2013) Amerikaans Gemengde techniek op papier - 1975
Techniek Aquarel
Afmetingen 76 x 100.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Arman - Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh) kopen? Bied vanaf 75!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh)
Afmetingen 65 x 77 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Viktor IV - Gemengde techniek: Dagboekblad 'Egyptian Cats Head' - 1971 kopen? Bied vanaf 199!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Gemengde techniek: Dagboekblad 'Egyptian Cats Head' - 1971
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Death NYC - Zeefdruk: Kate Moss Tatoo green - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Kate Moss Tatoo green - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Death NYC - Zeefdruk: Queen Stab Pink - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Queen Stab Pink - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Death NYC - Zeefdruk: Marilyn Monroe Gun Drop - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Marilyn Monroe Gun Drop - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Charles Fazzino - 3D That Santa Barbara Weekend... kopen? Bied vanaf 650!
Techniek Collage
Afmetingen 34 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen