3. items
  5. Land

Verenigde StatenVerenigde Staten

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Amerikaans.

Er worden 166 kunstwerken aangeboden
Sam Middleton - Zeefdruk - 2005 kopen? Bied vanaf 175!
Sam Middleton - Zeefdruk - 2005Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2005
Afmetingen56.5 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sam Middleton - Litho: Remember Oscar - 1999 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton - Litho: Remember Oscar - 1999Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991 kopen? Bied vanaf 50!
Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1991
TechniekOffset
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Viktor IV - Saterday Morning Post kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV - Saterday Morning PostTekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1970
TechniekCollage
Afmetingen43.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jim Dine - Kleurenaffiche STILL LIVE uit 1978 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine - Kleurenaffiche STILL LIVE uit 1978Affiches

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen63 cm x 80 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jim Dine - Kleurenaffiche HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine - Kleurenaffiche HEART uit 1983Affiches

Jaartal1983
TechniekOffset
Afmetingen80 cm x 54 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Donna Corbani - 'Flower Power'(mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 59!
Donna Corbani - 'Flower Power'(mooi gelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Afmetingen53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Viktor IV - The fox in the hen house . kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV - The fox in the hen house .Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1971
TechniekCollage
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962 kopen? Bied vanaf 50!
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962Kunstboeken

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1962
TechniekSoftcover
Afmetingen23 cm x 15.5 cm (h x b)
Randell Davey - Paris - Montmartre - Moulin Rouge kopen? Bied vanaf 50!
Randell Davey - Paris - Montmartre - Moulin RougeSchilderij

Geplaatst doorJorogo

Afmetingen57 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 185!
Cole Morgan - Like father, like sonGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1993
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Viktor IV - The Big Fool . kopen? Bied vanaf 180!
Viktor IV - The Big Fool .Tekening / Aquarel

Geplaatst doorknubben

Jaartal1971
TechniekCollage
IngelijstNiet Ingelijst
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 79!
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1997
Afmetingen37 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1997
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jaartal1997
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - Offset-litho OBEY CREAM uit 2021 kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - Offset-litho OBEY CREAM uit 2021Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2021
TechniekOffset
Afmetingen73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Slim Aarons - Guests at Villa Nirvana kopen? Bied vanaf 300!
Slim Aarons - Guests at Villa NirvanaFotografie

Geplaatst doorDude2007

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen60 cm x 90 cm (h x b)
IngelijstDibond
Slim Aarons - Arturo Pani S Villa kopen? Bied vanaf 300!
Slim Aarons - Arturo Pani S VillaFotografie

Geplaatst doorDude2007

Jaartal1968
IngelijstDibond
Michael Parkes - Petrouschka kopen? Bied vanaf 100!
Michael Parkes - PetrouschkaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsophievdbedem

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen76.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Three Dog Night - Three Dog Night en extra Around de World with Three Dog Night kopen? Bied vanaf 4!
Three Dog Night - Three Dog Night en extra Around de World with Three Dog NightVinyl

Geplaatst doorVeilingmeester-Vinyl

Jaartal1969
TypeLP
Quincy Jones - And His Orchestra – A Taste Of Quincy kopen? Bied vanaf 5!
Quincy Jones - And His Orchestra – A Taste Of QuincyVinyl

TypeLP
Dale Chihuly - Lightbox with 4 fiori kopen? Bied vanaf 1950!
Dale Chihuly - Lightbox with 4 fioriDesign

Geplaatst doorbrugtever

Jaartal1990
Afmetingen50 cm x 10 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht2500 g
GesigneerdOngemerkt
Adolph Gottlieb - Affiche - Painting Graphics bij Hokin Gallery Palm Beach kopen? Bied vanaf 1!
Adolph Gottlieb - Affiche - Painting Graphics bij Hokin Gallery Palm BeachAffiches

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1974
TechniekOffset
Afmetingen50 cm x 72 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Keith Haring - i.s.m. Lucky Strike kopen? Bied vanaf 125!
Keith Haring - i.s.m. Lucky StrikeAffiches

Geplaatst doormaikw

Jaartal1987
TechniekOffset
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Nat Finkelstein - Andy Warhol portret. kopen? Bied vanaf 50!
Nat Finkelstein - Andy Warhol portret.Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekC-Print
Afmetingen42 cm x 29 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Matt Groening - originele productietekening, The Simpsons, Bart, ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Matt Groening - originele productietekening, The Simpsons, Bart, ingelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

TechniekPotlood
Afmetingen38 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Shinkichi Tajiri - Koan, gesigneerde computerprint incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 75!
Shinkichi Tajiri - Koan, gesigneerde computerprint incl. originele bewaarmapGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1993
TechniekComputerprint
Afmetingen44 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmapGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘The Big Bang’ - oplage 85 ex kopen? Bied vanaf 175!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘The Big Bang’ - oplage 85 exGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
Afmetingen55.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag kopen? Bied vanaf 95!
Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaagGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekComputerprint
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sean Scully - Kleurenaffiche ROLAND GARROS 2001 kopen? Bied vanaf 55!
Sean Scully - Kleurenaffiche ROLAND GARROS 2001Affiches

Jaartal2001
TechniekOffset
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Arman - Kleurenoffset Affiche ROLAND GARROS uit 2002 kopen? Bied vanaf 55!
Arman - Kleurenoffset Affiche ROLAND GARROS uit 2002Affiches

Jaartal2002
TechniekOffset
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010 kopen? Bied vanaf 75!
Andy Warhol - Mick Jagger (orig. 1975) - Museum Moderner Kunst Wien - 2010Affiches

Geplaatst doorTrabant

Jaartal2010
TechniekOffset
Afmetingen84 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Harold Altman - Kleurenlitho. At Le Mont Editions kopen? Bied vanaf 20!
Harold Altman - Kleurenlitho. At Le Mont EditionsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen55.5 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Donald Lipski - Kleurenoffset Affiche ROLAND GARROS 1995 kopen? Bied vanaf 51!
Donald Lipski - Kleurenoffset Affiche ROLAND GARROS 1995Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1995
TechniekOffset
Afmetingen76 cm x 58 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - DARK WAVE SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - DARK WAVE SIGNED OFFSET LITHOGRAPHGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordamofin77

Jaartal2021
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - GEOMETRIC DOVE -BLUE- SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - GEOMETRIC DOVE -BLUE- SIGNED OFFSET LITHOGRAPHGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordamofin77

Jaartal2021
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shepard Fairey - LIBERTÉ EGALITÉ FRATERNITÉ- SIGNED OFFSET LITHOGRAPH kopen? Bied vanaf 1!
Shepard Fairey - LIBERTÉ EGALITÉ FRATERNITÉ- SIGNED OFFSET LITHOGRAPHGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordamofin77

Jaartal2021
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
James Chasan - ARCHITECTUUR / ZW-W LITHO / 43x63cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
James Chasan - ARCHITECTUUR / ZW-W LITHO / 43x63cm / SIGGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Harry Chapin - Living Room Suite LP signiert von Harry Chapin kopen? Bied vanaf 49!
Harry Chapin - Living Room Suite LP signiert von Harry ChapinVinyl

Geplaatst doorrealeyecatchers

Verzending Internationaal

Jaartal1978
TypeLP
Judy Rifka - Express. - New York jaren 70 - COLAB groep - GROOT olieverf "Two faceD" kopen? Bied vanaf 2650!
Judy Rifka - Express. - New York jaren 70 - COLAB groep - GROOT olieverf "Two faceD"Schilderij

Geplaatst doorartpointamsterdam

GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
TAKI 183 - untitled kopen? Bied vanaf 365!
TAKI 183 - untitledSchilderij

Geplaatst doorKOENst

Jaartal2019
Afmetingen51 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jimi Hendrix - Axis: Bold As Love LP signiert Mitch Mitchell and Noel Redding kopen? Bied vanaf 149!
Jimi Hendrix - Axis: Bold As Love LP signiert Mitch Mitchell and Noel ReddingVinyl

Geplaatst doorrealeyecatchers

Verzending Internationaal

Jaartal1967
TypeLP
Sinao - Hitch Hiker kopen? Bied vanaf 700!
Sinao - Hitch HikerGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKoenvtgeloof

Jaartal2022
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cole Morgan - gemengde techniek: karate - 1986 kopen? Bied vanaf 995!
Cole Morgan - gemengde techniek: karate - 1986Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
Afmetingen71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden )Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
The Ferko String Band - Happy days are here again kopen? Bied vanaf 3!
The Ferko String Band - Happy days are here againVinyl

Jaartal1961
TypeLP
Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - HandgesigneerdGlas / Keramiek

Geplaatst doorStationsider

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen15 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!
Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ott Jones - The Fisherman - (Belted Kingfisher) kopen? Bied vanaf 500!
Ott Jones - The Fisherman - (Belted Kingfisher)Beeld / Object

Geplaatst doorKunst_huis

Jaartal1991
TechniekBrons
Afmetingen31 cm x 23 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd