3. items
  5. Land

Verenigde Staten Verenigde Staten

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Amerikaans.

Sam Francis - "Poèmes dans le ciel" 1986 - Lithographie auf Rives-Velin kopen? Bied vanaf 120!
Sam Francis (1923-1994) Amerikaans "Gedichten in de lucht" 1986 - Lithografie
TechniekLitho
Afmetingen75 x 55.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 120
1 bieding
David Roth - Farbsiebdruck - Auflage 150 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
David Roth (1942) Amerikaans Abstracte compositie, 1980 - gelimiteerde oplage van 150 - genummerd
Afmetingen75 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Jackson Pollock - D. G. Plakate kopen? Bied vanaf 120!
Jackson Pollock (1912-1956) Amerikaans D. G. Plakate
TechniekOffset
Afmetingen96 x 140 cm (h x b)
€ 120
Richard Artschwager - Faces kopen? Bied vanaf 100!
Richard Artschwager (1924-2013) Amerikaans Faces
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Robert Longo - Three Strikes You Are Out kopen? Bied vanaf 550!
Robert Longo (1953) Amerikaans Three Strikes You Are Out
TechniekAluminium
Afmetingen25 x 59 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Hilo Chen - "Beach 37" 1975 - Auflage 250 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 700!
Hilo Chen (1942) Amerikaans Taiwanees "Sunbathers on the Roof" 1981 - Editie 30 AP - met de hand gesigneerd en genummerd
TechniekLitho
Afmetingen80 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700
Harry Langdon - "Angelina Jolie" kopen? Bied vanaf 350!
TechniekDigitale Print
Afmetingen35.5 x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 350
Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976 kopen? Bied vanaf 200!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans "Office Love, Parijs" 1976
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen29.3 x 20.2 cm (h x b)
€ 200
Robert Crumb - "The family that lays together stays together" 1969 Limited Edition-nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Robert Crumb (1943) Amerikaans "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
TechniekOffset
Afmetingen43 x 61 cm (h x b)
€ 200
Annie Leibovitz - „Rihanna – Fotoshooting für VOGUE“ 2011 kopen? Bied vanaf 200!
Annie Leibovitz (1949) Amerikaans "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
TechniekDigitale Print
Afmetingen25 x 35.5 cm (h x b)
€ 200
Herb Ritts - "Stephanie, Cindy, Christy, Tatjana, Naomi, HOLLYWOOD" 1989 - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Herb Ritts (1952-2002) Amerikaans "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
Afmetingen20.2 x 24 cm (h x b)
€ 200
Walter Darby Bannard - "Sommer Joys" 1976 - Auflage 160 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 280!
Walter Darby Bannard (1934) Amerikaans "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Afmetingen75 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
David Roth - Farbsiebdruck - Auflage 150 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 230!
Afmetingen75 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 230
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Auflage 160 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 280!
Afmetingen75 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Harry Langdon - "Angelina Jolie" kopen? Bied vanaf 300!
TechniekDigitale Print
Afmetingen35 x 27.7 cm (h x b)
€ 300
Afmetingen75 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 230
Mel Ramos - Fine Art Giclée-Druck auf Hahnemühle Papier kopen? Bied vanaf 150!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Fine art giclée print op Hahnemühle-papier
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
€ 150
Cy Twombly - Handgesigneerde offset kopen? Bied vanaf 666!
Cy Twombly (1928-2011) Amerikaans Italiaans Handgesigneerde offset
TechniekOffset
Afmetingen97 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 666
1 bieding
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Christo - Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Surrounded Islands – gesigneerde artcard + 1 met origineel stofstuk
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 390
1 bieding
Fritz Eichenberg - Originaler Holzschnitt von 1960 „Der Erzengel Michael kämpft gegen den Antichristen“, signiert. kopen? Bied vanaf 39!
Fritz Eichenberg (1901-1990) Duits Amerikaans Originele 1960 Houtsnede "the archangel Michael fighting the antichrist" gesign.
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen20 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 39
Viktor IV - postcards kopen? Bied vanaf 50!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands postcards
TechniekSoftcover
Afmetingen11 x 21 cm (h x b)
€ 50
Joseph Pennell - VIER (4) gesigneerde Etsen van deze vermaarde Amerikaanse graficus kopen? Bied vanaf 60!
Joseph Pennell (1860-1926) Amerikaans VIER (4) gesigneerde Etsen van deze vermaarde Amerikaanse graficus
TechniekEts
Afmetingen27.5 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Paul Indrek Kostabi - 32 <16 +16> kopen? Bied vanaf 100!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans 32 <16 +16>
TechniekGouache
Afmetingen61.5 x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Bert Menco - Audrey kopen? Bied vanaf 240!
Bert Menco (1946) Nederlands Amerikaans Audrey
TechniekEts
Afmetingen24.5 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 240
Judith Bledsoe - kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
Judith Bledsoe (1928-2013) Frans Amerikaans kleurrijk werk 'Scorpio', fraai ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Sam Middleton - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen78 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Ernst Leyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 99!
Ernst Leyden (1892-1969) Nederlands Frans Amerikaans Zonder titel
Afmetingen81 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Keith Haring - Tentoonstellingsposter PMMK Oostende kopen? Bied vanaf 72!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Tentoonstellingsposter PMMK Oostende
TechniekLitho
Afmetingen52 x 99 cm (h x b)
Huidig bod
€ 72
1 bieding
John Kacere - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 280!
John Kacere (1920-1999) Amerikaans ONGETITELD
TechniekLitho
Afmetingen42 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Roy Lichtenstein - Champagne Taitting collection kopen? Bied vanaf 60!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans Champagne Taitting collection
TechniekOverig
Afmetingen35 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
€ 60
Andy Warhol - Fraaie zeer grote Cover '' Warhol after Munich'' kopen? Bied vanaf 50!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Fraaie zeer grote Cover '' Warhol after Munich''
TechniekOffset
Afmetingen107 x 100 cm (h x b)
€ 50
Leslie G. Hunt - Watch out kopen? Bied vanaf 160!
Leslie G. Hunt (1954) Duits Amerikaans Watch out
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Leslie G. Hunt - Liebesbriefzeichner kopen? Bied vanaf 160!
Leslie G. Hunt (1954) Duits Amerikaans Liebesbriefzeichner
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Andy Warhol - Kleurenoffset: MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset: MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 90
Donald Lipski - Kleurenoffset. Affiche: ROLAND GARROS uit 1995 kopen? Bied vanaf 55!
Donald Lipski (1947) Amerikaans Kleurenoffset. Affiche: ROLAND GARROS uit 1995
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Jean Richardson - Quiet incantation kopen? Bied vanaf 40!
Jean Richardson (1940) Amerikaans Quiet incantation
TechniekEts
Afmetingen56 x 144 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Roger Etienne - Dame met Parasol - Parijs kopen? Bied vanaf 95!
Roger Etienne (1922-2002) Frans Amerikaans Dame met Parasol - Parijs
TechniekGouache
Afmetingen86 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Armand Fernandez - Zeven verftube hangers kopen? Bied vanaf 40!
Armand Fernandez (1928-2005) Frans Amerikaans Zeven verftube hangers
TechniekTin
Afmetingen3.5 x 10 x 0.5 cm (h x b x d)
Gewicht28 g
€ 40
Patrick NAGEL - Litho: Dame kopen? Bied vanaf 150!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Litho: Dame
TechniekLitho
Afmetingen65 x 63 cm (h x b)
€ 150
Bert Menco - Interactions / 3 figures kopen? Bied vanaf 125!
Bert Menco (1946) Nederlands Amerikaans Interactions / 3 figures
TechniekEts
Afmetingen18 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
€ 125
Robert Cox - Bloemstilleven in een vaas. kopen? Bied vanaf 55!
Robert Cox (1934-2001) Amerikaans Bloemstilleven in een vaas.
Afmetingen55 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55