Paul Indrek Kostabi - & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0920. kopen? Bied vanaf 180!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0920.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 180
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - Ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 225!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen 52 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Christo - "The Wall" - 13000 oil barrels - Offset prent - 1999 kopen? Bied vanaf 45!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "The Wall" - 13000 oil barrels - Offset prent - 1999
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Andy Warhol - HOLY TERROR Andy warhol close up kopen? Bied vanaf 20!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans HOLY TERROR Andy warhol close up
Techniek Hardcover
Afmetingen 24 x 17 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Nin Anais - 7 Dagboeken 1931 - 1974 en biografie kopen? Bied vanaf 50!
Nin Anais (1903-1977) Frans Amerikaans Cubaans 7 Dagboeken 1931 - 1974 en biografie
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 13 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Charles Fazzino - 3D Never Long in the Tooth! kopen? Bied vanaf 1200!
Charles Fazzino (1955) Amerikaans 3D-prints raken nooit uit de mode!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Grade School, 2012, gesigneerd, E.A. kopen? Bied vanaf 60!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Grade School, 2012, gesigneerd, E.A.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Christo - "The Pont Neuf" - Offset prent - 1985 - in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 45!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "The Pont Neuf" - Offset prent - 1985 - in nieuwstaat
Techniek Offset
Afmetingen 62 x 93 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Kenny Scharf - Plaster Contemporary Art Magazine Poster 2020 kopen? Bied vanaf 30!
Kenny Scharf (1958) Amerikaans Poster van het tijdschrift Gips voor hedendaagse kunst 2020
Techniek Offset
Afmetingen 84.1 x 59.4 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Techniek Computerprint
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jean-Michel Basquiat - Pez dispenser kopen? Bied vanaf 500!
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Amerikaans Pez-dispenser
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Techniek Computerprint
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Gabriel Godard - Lithographie "Provence" kopen? Bied vanaf 95!
Gabriel Godard (1933) Frans Amerikaans Lithografie "Provence"
Techniek Overig
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Andy Warhol - The Beatles kopen? Bied vanaf 70!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans The Beatles
Techniek Offset
Afmetingen 57 x 117 cm (h x b)
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Harold Altman - Lithographie kopen? Bied vanaf 150!
Harold Altman (1924-2003) Amerikaans Lithografie
Techniek Overig
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jean-Michel Basquiat - Welcoming Jeers - 1997 kopen? Bied vanaf 500!
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Amerikaans Welkomstgejoel - 1997
Techniek Overig
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 500
Direct kopen
Jean-Michel Basquiat - Lithographie Le Roi - 1997 kopen? Bied vanaf 490!
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Amerikaans Lithografie De Koning - 1997
Techniek Overig
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 490
Direct kopen
Frank Stella - Ausstellungsplakat Berlin 1994 kopen? Bied vanaf 45!
Frank Stella (1936) Amerikaans Tentoonstellingsposter Berlijn 1994
Techniek Offset
€ 45
Direct kopen
Reinold H Palenske - Listen Child kopen? Bied vanaf 20!
Reinold H Palenske (1884-1954) Amerikaans Listen Child
Techniek Droge Naald
Afmetingen 18 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Donna Corbani - like a fisch kopen? Bied vanaf 55!
Donna Corbani (1973) Amerikaans Nederlands like a fisch
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Boris Vallejo - Living Tattoos kopen? Bied vanaf 2300!
Boris Vallejo (1941) Amerikaans Peruaans Living Tattoos
Afmetingen 43 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 2.300
Direct kopen
Roy Lichtenstein - "Grrrrrrrrrrr!!' - At the Guggenheim museum - 1993 - Nieuwstaat! kopen? Bied vanaf 55!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans "Grrrrrrrrrrr!!' - At the Guggenheim museum - 1993 - Nieuwstaat!
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 52.5 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Richard Lindner - Homage - hardcover incl 2 lithografieën kopen? Bied vanaf 55!
Richard Lindner (1901-1978) Amerikaans Homage - hardcover incl 2 lithografieën
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Andy Warhol - Saint Apollonia (F&S II.332) - 1984 - 79/250 kopen? Bied vanaf 14000!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Saint Apollonia (F&S II.332) - 1984 - 79/250
Afmetingen 76.2 x 55.9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 14.000
Direct kopen
Ross Bleckner - „Happiness for Instance I" - Auflage von 5 - signiert - (108 x 83 cm) kopen? Bied vanaf 900!
Ross Bleckner (1949) Amerikaans "Geluk bij Instance I" - Oplage van 5 - gesigneerd - (108 x 83 cm)
Afmetingen 108 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Direct kopen
Larry Poons - Siebdruck - Auflage von 175 - signiert - nummeriert - (76 x 56 cm) kopen? Bied vanaf 399!
Larry Poons (1937) Amerikaans Siebdruck - Auflage von 175 - signiert - nummeriert - (76 x 56 cm)
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jack Youngerman - "Mandala (Black)" - Serigraphie - Auflage von 75 - handsigniert - (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 450!
Jack Youngerman (1926) Amerikaans - Zeefdruk - Oplage van 75 - handgesigneerd - (93 x 91 cm)
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Walter Darby Bannard - "Georgia Dawon" - Siebdruck - Auflage von 160 - signiert kopen? Bied vanaf 190!
Walter Darby Bannard (1934) Amerikaans "Georgia Dawon" - zeefdruk - oplage van 160 - gesigneerd
Afmetingen 64 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Larry Poons (1937) Amerikaans Zeefdruk - oplage van 175 - gesigneerd - genummerd - (76 x 56 cm)
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
James Lee Byars - zeer schaarse catalogus: Kunsthalle Bern 1978 kopen? Bied vanaf 100!
James Lee Byars (1932-1997) Amerikaans zeer schaarse catalogus: Kunsthalle Bern 1978
Techniek Softcover
Afmetingen 24.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Jack Youngerman - "Galaxy Blue" - Serigraphie - Auflage von 75 - handsigniert - (93 x 91 cm) kopen? Bied vanaf 500!
Jack Youngerman (1926) Amerikaans "Galaxy Blue" - Zeefdruk - Oplage van 75 - handgesigneerd - (93 x 91 cm)
Afmetingen 93 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Ross Bleckner - „Happiness for Instance II" - Auflage von 75 - signiert - (108 x 83 cm) kopen? Bied vanaf 900!
Ross Bleckner (1949) Amerikaans "Geluk bij Instance II" - Oplage van 75 - gesigneerd - (108 x 83 cm)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Direct kopen
Nicholas Krushenick - OHNE TITEL " A. P . 1967 signiert " kopen? Bied vanaf 200!
Nicholas Krushenick (1929-1999) Amerikaans ZONDER TITEL " A. P . 1967 gesigneerd "
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Donna Corbani - the dance of life kopen? Bied vanaf 55!
Donna Corbani (1973) Amerikaans Nederlands the dance of life
Afmetingen 70 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ronnie Cutrone - Gemengde techniek op papier - 1976 kopen? Bied vanaf 295!
Ronnie Cutrone (1948-2013) Amerikaans Gemengde techniek op papier - 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Mark Kostabi - The Dawn is Ours. kopen? Bied vanaf 80!
Mark Kostabi (1961) Amerikaans The Dawn is Ours.
Techniek Giclée
Afmetingen 78 x 61 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0720. kopen? Bied vanaf 110!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans & Giuseppe Fortunato (Italië - Europa - 1956). Titel: KF0720.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 110
Direct kopen
Arman - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2002 kopen? Bied vanaf 25!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2002
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Christo - Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA kopen? Bied vanaf 29!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Roy Lichtenstein - Roy Lichtenstein 1970-1980 Jack Cowart kopen? Bied vanaf 20!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans Roy Lichtenstein 1970-1980 Jack Cowart
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Mark Kostabi - & Tony Esposito “Devine Ecstacy”. kopen? Bied vanaf 69!
Mark Kostabi (1961) Amerikaans & Tony Esposito “Devine Ecstacy”.
Techniek Giclée
Afmetingen 70 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Mark Tobey - Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Mark Tobey (1890-1976) Amerikaans Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Mel Ramos - Dunkin Donuts (Cindy Crawford) - Zeer groot! kopen? Bied vanaf 2500!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Dunkin Donuts (Cindy Crawford) - Zeer groot!
Techniek Litho
Afmetingen 112 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Matt Lambert - She Never - Handgesigneerde zeefdruk met certificaat - 5/25 kopen? Bied vanaf 250!
Matt Lambert (1981) Amerikaans She Never - Handgesigneerde zeefdruk met certificaat - 5/25
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Death NYC - Marilyn Vuitton - 2012 kopen? Bied vanaf 99!
Death NYC (1979) Amerikaans Marilyn Vuitton - 2012
Afmetingen 34 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
László Willinger - Marilyn Monroe - Pin-up, 1948 kopen? Bied vanaf 990!
László Willinger (1909-1989) Amerikaans Hongaars Marilyn Monroe - Pin-up, 1948
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 35.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 990
Direct kopen
Georg Grosz - Strasse in der Vorstadt. Uit Erste George Grosz Mappe. kopen? Bied vanaf 225!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans Strasse in der Vorstadt. Uit Erste George Grosz Mappe.
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 43 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 225
Direct kopen