Richard Lee Barton - Olieverf op doek: 'Compositie met schaduwen' kopen? Bied vanaf 370!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans Olieverf op doek: 'Compositie met schaduwen'
Afmetingen 76.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 370
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - handgesigneerde computerprint | 'Zonder titel' | Tweeluik kopen? Bied vanaf 400!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands handgesigneerde computerprint | 'Zonder titel' | Tweeluik
Techniek Computerprint
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 400
Direct kopen
Helmut Newton - In My Studio kopen? Bied vanaf 780!
Helmut Newton (1920-2004) Amerikaans Duits Frans In My Studio
Techniek Digitale Print
Afmetingen 41 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 780
Direct kopen
Keith Haring - porseleinen verzamelbord Ligne Blanc handgeschilderd wit/zwart Limited Edition kopen? Bied vanaf 150!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans porseleinen verzamelbord Ligne Blanc handgeschilderd wit/zwart Limited Edition
Afmetingen 21.5 x 21.5 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 500 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 150
Direct kopen
Christo - Christo & Jeanne-Claude L'Arc de Triomphe Wrapped kopen? Bied vanaf 80!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Christo & Jeanne-Claude De Arc de Triomphe ingepakt
Techniek Offset
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Christo - & Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag 1995 kopen? Bied vanaf 99!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans & Jeanne-Claude - Ingepakte Rijksdag 1995
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 20 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Keith Haring - ToyQube X Keith Haring - 4" SoundQube (Black) kopen? Bied vanaf 200!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans ToyQube X Keith Haring - 4" SoundQube (Black)
Techniek Overig
Afmetingen 10 x 10 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 500 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 200
Direct kopen
Keith Haring - Tognana servies 24 delig porselein kopen? Bied vanaf 500!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Tognana servies 24 delig porselein
Afmetingen 8.5 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 4000 g
€ 500
Direct kopen
Pearl Perlmuter - proof landscape (Elba) 2nd stage kopen? Bied vanaf 145!
Pearl Perlmuter (1915-2008) Amerikaans Nederlands proof landscape (Elba) 2nd stage
Techniek Droge Naald
Afmetingen 79 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - Zintuigen zelfstandig op pootjes Cobra. kopen? Bied vanaf 120!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zintuigen zelfstandig op pootjes Cobra.
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Christo - Wrapped Walk Ways, Kansas City, 1978 kopen? Bied vanaf 500!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Omwikkelde wandelpaden, Kansas City, 1978
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Irving Amen - Tribes III, litho kopen? Bied vanaf 40!
Irving Amen (1918-2011) Amerikaans Tribes III, litho
Techniek Litho
Afmetingen 87 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Robert Mapplethorpe - 'William S. Burroughs' - Originele Zilver Gelatine Foto - 1982 kopen? Bied vanaf 125!
Robert Mapplethorpe (1946-1989) Amerikaans 'William S. Burroughs' - Originele Zilver Gelatine Foto - 1982
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Christopher Wool - CATS IN BAG BAGS IN RIVER kopen? Bied vanaf 89!
Christopher Wool (1955) Amerikaans CATS IN BAG BAGS IN RIVER
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 89
Direct kopen
Eric Kroll - Beauty Parade kopen? Bied vanaf 29!
Eric Kroll (1946) Amerikaans Schoonheidsparade
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 26 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Roy Stuart - Volume III kopen? Bied vanaf 29!
Roy Stuart (1955) Amerikaans Deel III
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 26 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Kein Titel kopen? Bied vanaf 200!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Geen titel
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 78 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Clifford Coffin - Photographs from Vogue 1945 to 1955 kopen? Bied vanaf 25!
Clifford Coffin (1913-1972) Amerikaans Photographs from Vogue 1945 to 1955
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Willem de Kooning - Affiche Holland Festival 1987 kopen? Bied vanaf 75!
Willem de Kooning (1904-1997) Nederlands Amerikaans Affiche Holland Festival 1987
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 60 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Frank Stella - 1970-1987 - William Rubin kopen? Bied vanaf 25!
Frank Stella (1936) Amerikaans 1970-1987 - William Rubin
Techniek Hardcover
Afmetingen 2 x 24 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Massief houten sokkel met 6 aluminium composiet figuren: SPRKL Family-2015 kopen? Bied vanaf 275!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Massief houten sokkel met 6 aluminium composiet figuren: SPRKL Family-2015
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 60 x 4.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Sam Francis - POEMES DANS LE CIEL 1986 kopen? Bied vanaf 200!
Sam Francis (1923-1994) Amerikaans MICHEL WALDBERG METAFYSIEK DU VIDE
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 56 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Tim Killiam - Singel kopen? Bied vanaf 50!
Tim Killiam (1947-2014) Amerikaans Singel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 50 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Irving Amen - Tribes II, litho kopen? Bied vanaf 40!
Irving Amen (1918-2011) Amerikaans Tribes II, litho
Techniek Litho
Afmetingen 87 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ken Friedman - Circels kopen? Bied vanaf 55!
Ken Friedman (1949) Amerikaans Circels
Techniek Litho
Afmetingen 101 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Charles Bragg - THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 kopen? Bied vanaf 85!
Charles Bragg (1931-2017) Amerikaans THE PERFECT COUPLE/HOLE 18
Techniek Droge Naald
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Christo - Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin" kopen? Bied vanaf 179!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin"
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179
Direct kopen
Dan Asher - original Zeichnung, 40 x 30 cm, handsigniert und datiert ´93. kopen? Bied vanaf 125!
Dan Asher (1947-2010) Amerikaans originele tekening, 40 x 30 cm, handgesigneerd en gedateerd '93.
Techniek Stift
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Dan Asher - original Zeichnung, 40 x 30 cm, handsigniert und datiert ´94. kopen? Bied vanaf 125!
Dan Asher (1947-2010) Amerikaans originele tekening, 40 x 30 cm, handgesigneerd en gedateerd '94 rechtsonder, recto.
Techniek Stift
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
G.H. Rothe - SOLITUDE kopen? Bied vanaf 50!
G.H. Rothe (1935-2007) Amerikaans SOLITUDE
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Lee Reynolds Burr - Korenveld kopen? Bied vanaf 80!
Lee Reynolds Burr (1936) Amerikaans Korenveld
Afmetingen 128 x 120.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Anthony Pettera - Anthony Pettera kopen? Bied vanaf 80!
Anthony Pettera Amerikaans Anthony Pettera
Techniek Acryl
Afmetingen 132 x 104 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Richard John Haas - Manhattan View (Governor's Island) kopen? Bied vanaf 350!
Richard John Haas (1936) Amerikaans Uitzicht op Manhattan (Governor's Island)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 102 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Barnett Newman - 2 catalogi en 1x Brice Marden kopen? Bied vanaf 65!
Barnett Newman (1905-1970) Amerikaans 2 catalogi en 1x Brice Marden
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 25.5 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Pearl Perlmuter - ‘Clearof ’ - abstracte ets - 1965 - ingelijst. kopen? Bied vanaf 225!
Pearl Perlmuter (1915-2008) Amerikaans Nederlands ‘Clearof ’ - abstracte ets - 1965 - ingelijst.
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Dennis Olsen - Self Portrait, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Dennis Olsen (1941-2015) Amerikaans Self Portrait, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Koh Sang Woo - ' 20 years ' uit 2020 kopen? Bied vanaf 40!
Koh Sang Woo (1978) Amerikaans Zuid-Koreaans ' 20 years ' uit 2020
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jason Freeny - Tweety Dissected Art Figure kopen? Bied vanaf 30!
Jason Freeny (1970) Amerikaans Tweety Dissected Art Figure
Techniek Kunststof
Afmetingen 13 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 10 g
€ 30
Direct kopen
Jason Freeny - Supergirl Dissected Art Figure kopen? Bied vanaf 35!
Jason Freeny (1970) Amerikaans Supergirl Dissected Art Figure
Techniek Kunststof
Gewicht 100 g
€ 35
Direct kopen
Mike Podulke - Enchanted bird kopen? Bied vanaf 30!
Mike Podulke (1922-1988) Nederlands Amerikaans Enchanted bird
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Roy Lichtenstein - "As I opened fire" kopen? Bied vanaf 849!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans "Toen ik het vuur opende"
Techniek Litho
Afmetingen 63.7 x 52.2 cm (h x b)
€ 849
Direct kopen
Sam Middleton - Grieg, Concerto opus 16 kopen? Bied vanaf 150!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Grieg, Concerto opus 16
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Terry Thompson - tekening op canvas. kopen? Bied vanaf 95!
Terry Thompson (1949) Nederlands Amerikaans tekening op canvas.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Shirley Estelle Witebsky - Lithographie "Métamorphose" kopen? Bied vanaf 90!
Shirley Estelle Witebsky (1925-1966) Amerikaans Lithografie
Techniek Overig
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Paul de la fille - Preservation Hall kopen? Bied vanaf 200!
Paul de la fille (1927-2010) Amerikaans Preservation Hall
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 46 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Robert Mapplethorpe - Serge Nazarieff - 2 fotoboeken kopen? Bied vanaf 50!
Robert Mapplethorpe (1946-1989) Amerikaans Serge Nazarieff - 2 fotoboeken
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Jim Dine - Petersburg Press kopen? Bied vanaf 200!
Jim Dine (1935) Amerikaans Petersburg Press
Techniek Overig
Afmetingen 47 x 36 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen