3. items
  5. Land

Verenigde Staten Verenigde Staten

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Amerikaans.

Jim Dine - Kleurenoffset-litho--- Affiche: HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho--- Affiche: HEART uit 1983
TechniekOffset
Afmetingen80 x 54 cm (h x b)
€ 55
Alexander Calder - Litho abstract kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Litho abstract
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 75
Alexander Calder - Litho abstract kopen? Bied vanaf 65!
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
€ 65
Shinkichi Tajiri - Knoop ( gesigneerd ) kopen? Bied vanaf 100!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Knoop ( gesigneerd )
Afmetingen55.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Donald Lipski - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1995 kopen? Bied vanaf 55!
Donald Lipski (1947) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 1995
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Shepard Fairey - American Rage kopen? Bied vanaf 95!
Shepard Fairey (1970) Amerikaans American Rage
TechniekOffset
Afmetingen91 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Michael Steiner - Abstrakte Siebdruck - Auflage 160 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Michael Steiner (1945) Amerikaans "BOXOS" 1980 - editie
Afmetingen107.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Michael Steiner - Abstrakte Siebdruck - Auflage 160 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
John Martineau - „Harmony in Space“ 1979 - Auflage 30 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 120!
John Martineau (1948-1995) Amerikaans “Harmony in Space” 1979 - editie 30 - handgesigneerd - genummerd
Afmetingen65.5 x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
David Roth - Unbenannt kopen? Bied vanaf 200!
David Roth (1942) Amerikaans Naamloos
Afmetingen74 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
Huidig bod
€ 90
1 bieding
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam
TechniekOffset
Afmetingen63 x 80 cm (h x b)
€ 55
Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona kopen? Bied vanaf 55!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Sean Scully - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001 kopen? Bied vanaf 55!
Sean Scully (1945) Amerikaans Iers Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2001
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Patrick NAGEL - Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985 kopen? Bied vanaf 129!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
€ 129
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 55!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983
TechniekOffset
Afmetingen80 x 54 cm (h x b)
€ 55
Larry Zox - "Odon I" 1981 - Auflage 185 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Larry Zox (1937-2006) Amerikaans "The Next Great Moment In History Is Ours" 1970 - gesigneerd - genummerd
Afmetingen106 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Robert Crumb - "The family that lays together stays together" 1969 Limited Edition-nummeriert kopen? Bied vanaf 120!
Robert Crumb (1943) Amerikaans "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
TechniekOffset
Afmetingen43 x 61 cm (h x b)
€ 120
Larry Zox - "Moro I" 1981 - Limitierte Auflage 185 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 260!
Larry Zox (1937-2006) Amerikaans "Crow Slab II" 1980 - Beperkte oplage van 160 - Genummerd
Afmetingen108 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 260
Lawrence Weiner - Servies Ab ovo usque ad mala kopen? Bied vanaf 175!
Lawrence Weiner (1940) Amerikaans Nederlands Servies Ab ovo usque ad mala
TechniekKeramiek
Afmetingen26 x 10 x 8 cm (h x b x d)
€ 175
Walter Farndon - Herfst in berglandschap met rivier kopen? Bied vanaf 500!
Walter Farndon (1876-1964) Amerikaans Engels Herfst in berglandschap met rivier
Afmetingen46.5 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 500
Sam Middleton - Orgestra kopen? Bied vanaf 80!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Orgestra
Afmetingen72 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Sam Middleton - Zonder titel (BAZ) kopen? Bied vanaf 80!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel (BAZ)
Afmetingen66 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Herbert Schneider - EROTISCHE DARSTELLUNG , signiert . kopen? Bied vanaf 100!
Herbert Schneider (1924-1983) Duits Amerikaans EROTISCHE PRESENTATIE, ondertekend.
Afmetingen52 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jenny Holzer - Protect me from what i want kopen? Bied vanaf 250!
Jenny Holzer (1950) Amerikaans Protect me from what i want
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 250
Caroline Burnett - Stadsgezicht van kopen? Bied vanaf 30!
Caroline Burnett (1877-1950) Amerikaans Stadsgezicht van
Afmetingen73 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 95!
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 95
Warren Brandt - Nudes gelimiteerd 275/750 en gesigneerd! kopen? Bied vanaf 275!
Warren Brandt (1918-2002) Amerikaans Nudes gelimiteerd 275/750 en gesigneerd!
TechniekHardcover
Afmetingen34 x 38 cm (h x b)
€ 275
Giovanni Castano - Titel Mickey, gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!
Giovanni Castano (1896-1978) Amerikaans Italiaans Titel Mickey, gesigneerd
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 15
1 bieding
Bernar Venet - Straight Lines kopen? Bied vanaf 2195!
Bernar Venet (1941) Frans Amerikaans Straight Lines
TechniekOffset
Afmetingen72 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.195
Douglas Huebler - Litho, The plane op deep green color (...) kopen? Bied vanaf 200!
Douglas Huebler (1924-1997) Amerikaans Litho, The plane op deep green color (...)
TechniekLitho
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Gino F Hollander - Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!! kopen? Bied vanaf 150!
Gino F Hollander (1924-2015) Amerikaans Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!!
TechniekAcryl
Afmetingen90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Sam Samore - Set van 6 offset foto prints "White Dahlia" - Galerie Rodolphe Janssen Brussel kopen? Bied vanaf 170!
Sam Samore (1953) Amerikaans Set van 6 offset foto prints "White Dahlia" - Galerie Rodolphe Janssen Brussel
TechniekC-Print
Afmetingen15 x 20.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 170
Philippe Halsman - "MARILYN" (3 Fotographien - Mappe) -Edition 250 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 2800!
Philippe Halsman (1906-1979) Amerikaans Lets Map "MARILYN" (3 foto's) - Oplage 250 - gesigneerd - genummerd
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.800