David Lavington - Wave ll

David Lavington - Wave ll kopen? Bied vanaf 20!
David Lavington - Wave ll kopen? Bied vanaf 20!David Lavington - Wave ll kopen? Bied vanaf 20!David Lavington - Wave ll kopen? Bied vanaf 20!David Lavington - Wave ll kopen? Bied vanaf 20!
  • David Lavington (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 57 x 91 cm (h x b)
Passe-partout 91 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De zeefdruk is ietwat beschadigd en heel erg verkleurd doordat glas gebroken was.  heeft in een woning gehangen waar gerookt werd

 Wave l volgt nog
ConditieBeschadigd
Verkleurd en papier wat "gegolfd"

David Lavington (1951)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  ellenagterberg
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items (4)
100 cm
91 cm
91 cm
57 cm