Andy Warhol - The Factory years kopen? Bied vanaf 20!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans The Factory years
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Ruben Rodriguez - aangemeerd schip - handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 20!
Ruben Rodriguez (1955) Amerikaans aangemeerd schip - handgekleurde ets
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Handgesigneerde giclee | 'Oh boy, Oh boy' kopen? Bied vanaf 75!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Handgesigneerde giclee | 'Oh boy, Oh boy'
Techniek Giclée
Afmetingen 45 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Handgesigneerde giclee | 'Satellite' kopen? Bied vanaf 75!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Handgesigneerde giclee | 'Satellite'
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Keith Haring - Kidrobot Three Eyed Monster 8" Dunny Green kopen? Bied vanaf 250!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Kidrobot Three Eyed Monster 8" Dunny Green
Techniek Kunststof
Afmetingen 18 x 10 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 250
Direct kopen
Keith Haring - ‘ Born in the USA’ vintage kunsttapijt kopen? Bied vanaf 2000!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans ‘ Born in the USA’ vintage kunsttapijt
Techniek Textiel
Afmetingen 2 x 180 x 120 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Jeff Koons - Rijkelijk geillustreerd boek in hardcover box - 2007 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 1750!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Rijkelijk geillustreerd boek in hardcover box - 2007 (gesigneerd!)
Techniek Hardcover
Afmetingen 45 x 34.5 cm (h x b)
€ 1.750
Direct kopen
Richard Lee Barton - Olieverf op doek: 'Compositie met schaduwen'. nummer 2 kopen? Bied vanaf 370!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans Olieverf op doek: 'Compositie met schaduwen'. nummer 2
Afmetingen 76.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 370
Direct kopen
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen 90 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Mark Seliger - Heidi Klum as Jayne Mansfield kopen? Bied vanaf 275!
Mark Seliger (1959) Amerikaans Heidi Klum as Jayne Mansfield
Techniek Digitale Print
Afmetingen 88 x 120 cm (h x b)
€ 275
Direct kopen
Matt Groening - Simpsons kopen? Bied vanaf 200!
Matt Groening (1954) Amerikaans Simpsons
Techniek Potlood
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Roger Etienne - Vioolspeler kopen? Bied vanaf 40!
Roger Etienne (1922-2002) Frans Amerikaans Vioolspeler
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
James Rizzi - What a party! Unikat, Acryl auf Leinwand kopen? Bied vanaf 5550!
James Rizzi (1950-2011) Amerikaans Wat een feest! Uniek acrylschilderij op canvas
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 5.550
Direct kopen
Keith Haring - Radiant Baby Poster kopen? Bied vanaf 85!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Stralende Baby Poster
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 85 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Keith Haring - Salvatore Ala Galerieplakat kopen? Bied vanaf 80!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Salvatore Ala Gallery-poster
Techniek Offset
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Mel Ramos - Banting 1971 - handgesigneerd ingelijst. kopen? Bied vanaf 250!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Banting 1971 - handgesigneerd ingelijst.
Techniek Offset
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Mel Ramos - Suzy Suppe kopen? Bied vanaf 350!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Suzy-soep
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jack Brusca - America kopen? Bied vanaf 145!
Jack Brusca (1939) Amerikaans America
Afmetingen 65.5 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Roy Lichtenstein - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Jeff Koons - Martin Kippenberger-Mel Ramos-Edward Kienholz-Frank Stella kopen? Bied vanaf 90!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Martin Kippenberger-Mel Ramos-Edward Kienholz-Frank Stella
Techniek Softcover
Afmetingen 29.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Death NYC - Collage op Amerikaanse Dollar | 'Snoopy flying his Louis Vuitton Ace' | 2012 kopen? Bied vanaf 100!
Death NYC (1979) Amerikaans Collage op Amerikaanse Dollar | 'Snoopy flying his Louis Vuitton Ace' | 2012
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 7 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Death NYC - handgesigneerde zeefdruk | 'Winnie the Pooh/Jack Daniel's' | 2013 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans handgesigneerde zeefdruk | 'Winnie the Pooh/Jack Daniel's' | 2013
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Death NYC - handgesigneerde zeefdruk | 'Campbell's Tomato Soup' | 2013 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans handgesigneerde zeefdruk | 'Campbell's Tomato Soup' | 2013
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - Ingelijste inkttekening - 1957 kopen? Bied vanaf 499!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Ingelijste inkttekening - 1957
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: knoop - 1991 kopen? Bied vanaf 199!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: knoop - 1991
Afmetingen 50 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Roger Etienne - Huilende clown kopen? Bied vanaf 40!
Roger Etienne (1922-2002) Frans Amerikaans Huilende clown
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Roger Etienne - Matador kopen? Bied vanaf 40!
Roger Etienne (1922-2002) Frans Amerikaans Matador
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Richard Avedon - Inès Sastre – Pirelli-Kalender 1997 – New York – gerahmt kopen? Bied vanaf 190!
Richard Avedon (1923-2004) Amerikaans Inès Sastre - Pirelli Kalender 1997 - New York - Ingelijst
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Joyce Roybal - Juvenile soccer players kopen? Bied vanaf 79!
Joyce Roybal (1955) Amerikaans Juvenile soccer players
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 79
Direct kopen
Sam Middleton - Magic Circle kopen? Bied vanaf 20!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Magic Circle
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 22.8 x 31.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
Tom Wesselmann - Mouth 2 kopen? Bied vanaf 425!
Tom Wesselmann (1931-2004) Amerikaans Mouth 2
Techniek Overig
Afmetingen 27 x 27 x 2 cm (h x b x d)
€ 425
Direct kopen
Rudy O. Pozzatti - Night in Etruria kopen? Bied vanaf 50!
Rudy O. Pozzatti (1925) Amerikaans Night in Etruria
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Robert Heindel - “ SUNSHINE “ silkscreen van Robert Heindel kopen? Bied vanaf 390!
Robert Heindel (1938-2005) Amerikaans “ SUNSHINE “ silkscreen van Robert Heindel
Afmetingen 85 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 390
Direct kopen
George Barris - Marilyn Monroe „The Warm Up“, 1962 - Limited Edition - signiert kopen? Bied vanaf 900!
George Barris (1928) Amerikaans Marilyn Monroe "The Warm Up", 1962 - Gelimiteerde editie - gesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 56 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Direct kopen
George Barris - Marilyn Monroe, 1962 - original VINTAGE-Photo - signiert kopen? Bied vanaf 1200!
George Barris (1928) Amerikaans Marilyn Monroe, 1962 - originele vintage foto - gesigneerd
Afmetingen 25 x 20.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Direct kopen
Sam Middleton - Anna Polona kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Anna Polona
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Sam Middleton - Music Lesson IV kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Music Lesson IV
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Alex Katz - "Alex" (Self Portrait with sunglasses) Mourlot, New York 1970 kopen? Bied vanaf 300!
Alex Katz (1927) Amerikaans "Alex" (Zelfportret met zonnebril) Mourlot, New York 1970
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - "Gritty in the city”. Handgesigneerd, nr. 24/30. kopen? Bied vanaf 69!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans "Gritty in the city”. Handgesigneerd, nr. 24/30.
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Christo - Wrapped Roman Wall - artcard handgesigneerd kopen? Bied vanaf 299!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped Roman Wall - artcard handgesigneerd
Afmetingen 16 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Adolf Dehn - Good Morning - Aurora kopen? Bied vanaf 60!
Adolf Dehn (1895-1968) Amerikaans Good Morning - Aurora
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Death NYC - Portret kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Portret
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jay Ryan - The art of cider kopen? Bied vanaf 80!
Jay Ryan (1972) Amerikaans De kunst van cider
Afmetingen 61 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Keith Haring - Radiant Baby Statue White ( Polystone) - Medicom Toy Limited Edition kopen? Bied vanaf 600!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Radiant Baby Statue White ( Polystone) - Medicom Toy Limited Edition
Techniek Kunststof
Afmetingen 25.5 x 41 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 4000 g
€ 600
Direct kopen
Ed Hardy - Collector's Edition "Beyond Skin" - Uitzonderlijke aanbieding! kopen? Bied vanaf 425!
Ed Hardy (1945) Amerikaans Collector's Edition "Beyond Skin" - Uitzonderlijke aanbieding!
Techniek Hardcover
Afmetingen 54.5 x 45 cm (h x b)
€ 425
Direct kopen
Caroline Burnett - Moulin Rouge kopen? Bied vanaf 200!
Caroline Burnett (1877-1950) Amerikaans Moulin Rouge
Afmetingen 59 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen