Te koop:
Een prachtige set van drie offset‑posters van Keith Haring, ontworpen voor het Montreux Jazz Festival (1983).
Een zeldzame en zeer gezochte reeks voor liefhebbers van moderne kunst en Haring‑verzamelaars.
Beschrijving
3 losse vellen in kleur silkscreen op wove papier
Afmetingen: 100 × 70 cm per stuk
Printgesigneerd rechtsonder in de druk: Keith Haring, gedateerd (19)83, inclusief copyrightvermelding
Gedrukt door Albin Uldry, Bern
Geleverd in een kartonen koker
Kleuren: groen, roze en geel (Montreux‑editie 1983)
Twee posters in uitstekende staat
Eén poster heeft aan de achterzijde enkele kleine rode strepen door een vroegere rekker
→ Deze zijn volledig onzichtbaar zodra de poster wordt ingekaderd
→ Voorzijde blijft 100% gaaf
Referentielinks
(ter info over herkomst & marktwaarde)
Quittenbaum Auction House: https://www.quittenbaum.de/en/auktionen/modern-art/160C/keith-haringmontreux-jazz-festival-foundation-albin-uldry-bern-3-posters-montreux-jazz-de-festival-green-pink-yellow-1983-116278/