5. Postmodernisme

Postmodernisme

Postmodernisme

Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 90
Andy Warhol - Kleurenoffset: MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset: MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 90
Roy Lichtenstein - 2 boeken en 1 grote offsetposter kopen? Bied vanaf 50!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans 2 boeken en 1 grote offsetposter
TechniekSoftcover
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
€ 50
Jeff Koons - Twee boeken: Celebration en A Retrospective kopen? Bied vanaf 99!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Twee boeken: Celebration en A Retrospective
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 99
Jeff Koons - Gesigneerd boek: Celebration kopen? Bied vanaf 295!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Gesigneerd boek: Celebration
TechniekSoftcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 295
Andy Warhol - Daisy kopen? Bied vanaf 250!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Daisy
TechniekGlas
Afmetingen53 x 53 x 6 cm (h x b x d)
€ 250
Jeff Koons - Ingelijste handgesigneerde foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012 kopen? Bied vanaf 599!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Ingelijste handgesigneerde foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012
TechniekC-Print
Afmetingen37.5 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
Keith Haring - Ingelijste poster: Wo "stop aids" kopen? Bied vanaf 50!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Ingelijste poster: Wo "stop aids"
TechniekOffset
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
€ 50
Keith Haring - Computer muis met illustratie , gratis verzonden kopen? Bied vanaf 50!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Computer muis met illustratie , gratis verzonden
TechniekOverig
Afmetingen16 x 20 x 8 cm (h x b x d)
€ 50
Keith Haring - Theeservies Spirit of Art nr. 1/22 onderdelen kopen? Bied vanaf 1000!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Theeservies Spirit of Art nr. 1/22 onderdelen
Afmetingen30 x 30 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 1.000
Roy Lichtenstein - Roy Lichtenstein kopen? Bied vanaf 100!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans Roy Lichtenstein
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
€ 100
Keith Haring - Luna Luna - a Poetic Extravaganza! (1986) kopen? Bied vanaf 850!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Luna Luna - a Poetic Extravaganza! (1986)
TechniekOverig
Afmetingen33 x 61 x 33 cm (h x b x d)
Gewicht250 g
€ 850
Keith Haring - ToyQube x Keith Haring - 4" SoundQube (Black) kopen? Bied vanaf 250!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans ToyQube x Keith Haring - 4" SoundQube (Black)
TechniekKunststof
Afmetingen10 x 10 x 4.5 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 250
Jeff Koons - Porcelaine plate Balloon dog red kopen? Bied vanaf 8500!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Porcelaine plate Balloon dog red
TechniekKeramiek
Afmetingen25 x 25 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 8.500
Andy Warhol - Hermann Hesse kopen? Bied vanaf 2499!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Herman Hessen
TechniekOffset
Afmetingen92 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.499
Jeff Koons - "Puppy" - limited edition sculpture from 1998 kopen? Bied vanaf 6250!
Jeff Koons (1955) Amerikaans "Puppy" - limited edition sculpture from 1998
TechniekKeramiek
Afmetingen44.5 x 26.7 x 44.5 cm (h x b x d)
€ 6.250
Keith Haring - Numbered Print for the New York gay and lesbian pride march 1986 kopen? Bied vanaf 350!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Numbered Print for the New York gay and lesbian pride march 1986
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 350
Keith Haring - Grote collectie bureau accesoires kopen? Bied vanaf 150!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Grote collectie bureau accesoires
TechniekMetaal
Afmetingen10 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht998 g
€ 150
Keith Haring - DOG Studio Edition kopen? Bied vanaf 450!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans DOG Studio-editie
Afmetingen33 x 22 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
€ 450
Andy Warhol - Mick Jagger (1975) - MuMok Wenen 2010 - offset litho kopen? Bied vanaf 69!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Mick Jagger (1975) - MuMok Wenen 2010 - offset litho
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 69
Keith Haring - Inflatable Radiant Baby kopen? Bied vanaf 250!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Inflatable Radiant Baby
TechniekKunststof
Afmetingen51 x 78 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
€ 250
Keith Haring - Vilas- kids table - met originele verpakking kopen? Bied vanaf 450!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Vilas- kids table - met originele verpakking
Afmetingen60 x 45 x 60 cm (h x b x d)
Gewicht5 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 450