Lid sinds 2024 / Wetteren, België
6 aangeboden items / 1 verkochte items
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 69 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 53 x 42 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 23.5 x 32.5 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 81 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 102 x 73 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |