Arted1
  3. Ervaren verkoper
  5. Arted1

Arted1

Lid sinds 2024 / Wetteren, België

6 aangeboden items / 1 verkochte items

Keith Haring - 3 posters 'Montreux Jazz De Festival (Green, Pink & Yellow) kopen? Bied vanaf 950!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans 3 posters 'Montreux Jazz De Festival (Green, Pink & Yellow)
Techniek Offset
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 950
Direct kopen
Jef van Tuerenhout - Ils peignent le chagrin dans les coquelicots kopen? Bied vanaf 485!
Jef van Tuerenhout (1926-2006) Belgisch Ils peignent le chagrin dans les coquelicots
Afmetingen 69 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 485
Direct kopen
Bengt Lindstrom - Visages (1978) kopen? Bied vanaf 425!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Visages (1978)
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Banksy - Banksy (1974) - FCK PTN! ingelijst - Complete set kopen? Bied vanaf 125!
Banksy (1974) Engels Banksy (1974) - FCK PTN! ingelijst - Complete set
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 23.5 x 32.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Untitled 1984 kopen? Bied vanaf 2000!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Untitled 1984
Techniek Gouache
Afmetingen 81 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Compositie (1992) - Gouache kopen? Bied vanaf 2500!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Compositie (1992) - Gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 102 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500
Direct kopen