Arman - Lithographie "Les téléphones" - 1973 kopen? Bied vanaf 250!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Lithografie "De Telefoons" - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Alfred Gabali - "Katwijker vissersschuiten op de Noordzee." kopen? Bied vanaf 30!
Alfred Gabali (1886-1963) Duits Amerikaans "Katwijker vissersschuiten op de Noordzee."
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Antoni Miralda - Mixed-média "jouyce the general's wife" 1970 kopen? Bied vanaf 150!
Antoni Miralda (1942) Amerikaans Spaans Mixed-média "jouyce the general's wife" 1970
Techniek Overig
Afmetingen 70 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Henri Bernard Goetz - Abstracte compositie, aquatint ets met reliëf kopen? Bied vanaf 60!
Henri Bernard Goetz (1909-1989) Frans Amerikaans Abstracte compositie, aquatint ets met reliëf
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 55 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Sam Francis - 1 hardcover 1991 & 1 softcover 2021 kopen? Bied vanaf 50!
Sam Francis (1923-1994) Amerikaans 1 hardcover 1991 & 1 softcover 2021
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 26 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Sam Middleton - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 53 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Rodney Haker - De Legende III van de woestijn kopen? Bied vanaf 400!
Rodney Haker (1971) Amerikaans De Legende III van de woestijn
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Rodney Haker - Desert Legend X kopen? Bied vanaf 400!
Rodney Haker (1971) Amerikaans Desert Legend X
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Rodney Haker - Desert Legend VI kopen? Bied vanaf 400!
Rodney Haker (1971) Amerikaans Desert Legend VI
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Alexander Calder - Compositie, originele litho (1973) kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Compositie, originele litho (1973)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Alexander Calder - Stabile, originele litho (1963) kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Stabile, originele litho (1963)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Gabriel Pfeiffer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Gabriel Pfeiffer (1920-1991) Nederlands Amerikaans Zwitsers Zonder titel
Afmetingen 82.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Ralph Douglas - Vox Humana 1 opus 405 kopen? Bied vanaf 1200!
Ralph Douglas (1954) Amerikaans Nederlands Vox Humana 1 opus 405
Afmetingen 74 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Alexander Calder - Abstracte compositie, originele litho (1971) kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Abstracte compositie, originele litho (1971)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jack Gage - The Kiss kopen? Bied vanaf 525!
Jack Gage (1946) Amerikaans The Kiss
Afmetingen 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Georg Grosz - Left Behind - 1923 - Original aus dem Zyklus ECCE HOMO Malik Vlg.1923 kopen? Bied vanaf 99!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans Left Behind - 1923 - Original aus dem Zyklus ECCE HOMO Malik Vlg.1923
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Pino Daeni - Morning Reflections kopen? Bied vanaf 385!
Pino Daeni (1939-2010) Amerikaans Italiaans Ochtendreflecties
Techniek Giclée
Afmetingen 66 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 385
Direct kopen
Richard Leung - Autumn Fantasy kopen? Bied vanaf 75!
Richard Leung (1961) Amerikaans Chinees Herfstfantasie
Techniek Giclée
Afmetingen 35.5 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 75
Direct kopen
Thomas Leung - Mystic Falls kopen? Bied vanaf 65!
Thomas Leung (1958) Amerikaans Chinees Mystieke watervallen
Techniek Giclée
Afmetingen 52.5 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 65
Direct kopen
Thomas Leung - Earthburst kopen? Bied vanaf 30!
Thomas Leung (1958) Amerikaans Chinees Aarduitbarsting
Techniek Giclée
Afmetingen 35 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 30
Direct kopen
Lee Dubin - Let's take a Ride kopen? Bied vanaf 45!
Lee Dubin (1924-2018) Amerikaans Laten we een ritje maken
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 58 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Lee Dubin - 5 Cents a Bunch kopen? Bied vanaf 45!
Lee Dubin (1924-2018) Amerikaans 5 cent per bos
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Arbe Ara Berberyan - Boudoir kopen? Bied vanaf 65!
Arbe Ara Berberyan (1958) Amerikaans Russisch Boudoir
Techniek Giclée
Afmetingen 50 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 65
Direct kopen
Joyce Roybal - colourfull balloons kopen? Bied vanaf 60!
Joyce Roybal (1955) Amerikaans colourfull balloons
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Allan Kaprow - Assemblage, Environments & Happenings kopen? Bied vanaf 225!
Allan Kaprow (1927-2006) Amerikaans Assemblage, Environments & Happenings
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 32 cm (h x b)
€ 225
Direct kopen
Christo - WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude) kopen? Bied vanaf 580!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 580
Direct kopen
Malcolm Morley - Ingelijste zeefdruk , Marine Sergeant at Valley Forge - Lijst, 82 x 63 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Malcolm Morley (1931-2018) Amerikaans Engels Ingelijste zeefdruk , Marine Sergeant at Valley Forge - Lijst, 82 x 63 cm.
Afmetingen 82 x 63 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Claes Oldenburg - Drawings&Prints kopen? Bied vanaf 25!
Claes Oldenburg (1929-2022) Amerikaans Zweeds Drawings&Prints
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 26 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Walt Disney - Steamboat Willie kopen? Bied vanaf 175!
Walt Disney (1901-1966) Amerikaans Steamboat Willie
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Georg Grosz - 1923 - MELANCHOLIE - Expressionistische Lithographie - Original a.dem Zyklus ECCE HOMO (MalikVerlag) kopen? Bied vanaf 99!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans 1923 - MELANCHOLIE - Expressionistische Lithographie - Original a.dem Zyklus ECCE HOMO (MalikVerlag)
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Philippe Halsman - Retrospective: 1e editie hardcover kopen? Bied vanaf 60!
Philippe Halsman (1906-1979) Amerikaans Lets Retrospective: 1e editie hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Arbe Ara Berberyan - Chorale kopen? Bied vanaf 95!
Arbe Ara Berberyan (1958) Amerikaans Russisch Koraal
Techniek Giclée
Afmetingen 59.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Richard Leung - Winter Dawn kopen? Bied vanaf 45!
Richard Leung (1961) Amerikaans Chinees Winterdageraad
Techniek Giclée
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 45
Direct kopen
Annie Leibovitz - Pirelli kalender 2000 kopen? Bied vanaf 20!
Annie Leibovitz (1949) Amerikaans Pirelli kalender 2000
Techniek Fotocollage
Afmetingen 60 x 44 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Death NYC - Zeefdruk: Mona Gun, Glock and Napoleon - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Mona Gun, Glock and Napoleon - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Leroy Neiman - Absolut Vodka kopen? Bied vanaf 200!
Leroy Neiman (1921-2012) Amerikaans Absolut Vodka
Techniek Litho
Afmetingen 124 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Peter Beard - Pirelli kalender 2009 kopen? Bied vanaf 45!
Peter Beard (1938-2020) Amerikaans Pirelli kalender 2009
Techniek Fotocollage
Afmetingen 41 x 60 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Knut Engelhardt - New Orleans kopen? Bied vanaf 100!
Knut Engelhardt (1941-2011) Duits Amerikaans New Orleans
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - boek: Autobiografische aantekeningen - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands boek: Autobiografische aantekeningen - 1993
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Nan Goldin - Nan Goldin. Door Guido Costa. kopen? Bied vanaf 45!
Nan Goldin (1953) Amerikaans Nan Goldin. Door Guido Costa.
Techniek Hardcover
Afmetingen 16 x 14 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Joyce Roybal - Orkest van Puffy People kopen? Bied vanaf 40!
Joyce Roybal (1955) Amerikaans Orkest van Puffy People
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Gerald Harvey Jones - Canyon of Dreams kopen? Bied vanaf 225!
Gerald Harvey Jones (1933-2017) Amerikaans Canyon of Dreams
Afmetingen 98 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Death NYC - handgesigneerde zeefdruk | 'Louis Vuitton Spray/Mask/Gun' | 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans handgesigneerde zeefdruk | 'Louis Vuitton Spray/Mask/Gun' | 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Maryan - Ingelijste kleuren litho: 'Composition I' - 1957 kopen? Bied vanaf 295!
Maryan (1927-1977) Pools Amerikaans Ingelijste kleuren litho: 'Composition I' - 1957
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Georg Grosz - High Finance - 1923 - Expressionistische Lithographie - Original aus dem Zykl kopen? Bied vanaf 99!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans High Finance - 1923 - Expressionistische Lithographie - Original aus dem Zykl
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen