Andy Warhol - Marilyn Monroe

Andy Warhol - Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 495!
Andy Warhol - Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 495!Andy Warhol - Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 495!
  • Andy Warhol (1928-1987)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1967
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 91.4 x 91.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Gelimiteerde oplage
Mint jaren ‘70 uitgave van Sunday B. Morning, let op, met zwarte stempel aan
de achterzijde, deze worden, in tegenstelling tot de blauwe stempel, niet meer
geproduceerd, en worden steeds zeldzamer. Niet gesigneerd, achterzijde
gestempeld in zwart “Fill in your own signature” en Sunday B. Morning.
I.v.m. kwetsbaarheid ophalen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Santpoort-zuid, Nederland

Andy Warhol (1928-1987)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  Erfgoed
Lid sinds 2024
15 verkochte items
Alle items (10)
91.4 cm
91.4 cm