5. Pop Art

Pop Art

Opgericht in 1950

Pop Art

Pop Art is een afkorting voor Popular Art, wat ontstond in Amerika en het Verenigd Koninkrijk dat werd geïnspireerd door de consumptiemaatschappij en de populaire cultuur. Aan het begin van de jaren vijftig hield de Independent Group in Londen zich al bezig met populaire cultuur, en de mogelijkheid daar kunst uit te maken. In Amerika verwerkten neodada en performancekunstenaars ookal producten uit de consumptiemaatschappij. Vooral reclame, grafische vormgeving en productontwerp hadden een sterke aantrekkingskracht. Hieruit ontwikkelde zich dan ook de Pop Art stroming. Binnen Pop Art wordt dan ook veel gebruik gemaakt van producten uit het alledaagse leven. De stroming kan worden gezien als reactie op het abstract expressionisme. Voor Pop Art kunstenaars is emotie namelijk minder belangrijk. Het gebrek aan sociaal commentaar en politieke kritiek verbond Pop Art met andere kunstvormen uit dezelfde periode, zoals het minimalisme en postpainterly abstraction. Via tentoonstellingen werd Pop Art verspreid door de Verenigde Staten en de rest van Europa.

Er worden 29 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Gerhard Richter - Gesigneerde druk van olieverfschilderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1500!
Gerhard Richter - Gesigneerde druk van olieverfschilderij - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
TechniekOffset
Afmetingen87.5 cm x 107.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - Wrapped Coast , Little Bay , Sydney 1969 - handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 89!
Christo - Wrapped Coast , Little Bay , Sydney 1969 - handgesigneerd in pptout

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo - "The Yellow Umbrellas US " original stofmonster+ offset druk XL kopen? Bied vanaf 79!
Christo - "The Yellow Umbrellas US " original stofmonster+ offset druk XL

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen49 cm x 51 cm (h x b)
Marte Roling - Snake kopen? Bied vanaf 250!
Marte Roling - Snake

Beeld / Object

Geplaatst doorJordansz

TechniekIJzer
Afmetingen90 cm x 42 cm x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht2 g
GesigneerdHandgesigneerd
Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 225!
Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden )

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Andy Warhol - General Custer uit de serie Cowboys & Indians - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 2100!
Andy Warhol - General Custer uit de serie Cowboys & Indians - Ingelijst (Groot)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1986
TechniekVaria
Afmetingen97.5 cm x 97.5 cm (h x b)
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's

Geplaatst doorjossedema

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen40 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 1!
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal2010
TechniekVaria
Afmetingen82 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Pol Mara - MAN KIJKT NAAR DE UITVERGROTE VROUW kopen? Bied vanaf 160!
Pol Mara - MAN KIJKT NAAR DE UITVERGROTE VROUW

Geplaatst doorGebocom

TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
David Hockney - The Lathe And Fire kopen? Bied vanaf 1750!
David Hockney - The Lathe And Fire

Geplaatst doorMigdale1

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen80 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Horst Antes - Kleurenets: de kop kopen? Bied vanaf 150!
Horst Antes - Kleurenets: de kop

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mel Ramos - Origineel horloge van Mel Ramos. kopen? Bied vanaf 50!
Mel Ramos - Origineel horloge van Mel Ramos.

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorNijntje22

Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen9.5 cm x 5 cm (h x b)
Pol Mara - De gevangen dame kopen? Bied vanaf 250!
Pol Mara - De gevangen dame

Geplaatst doorMichaelbs

Afmetingen95 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Heesen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Willem Heesen - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen40 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 245!
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst.

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tom Wesselmann - Monica reclining towards right - zeer grote litho in kleine oplage kopen? Bied vanaf 3950!
Tom Wesselmann - Monica reclining towards right - zeer grote litho in kleine oplage

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Indiana - Love - Thirst kopen? Bied vanaf 275!
Robert Indiana - Love - Thirst

Geplaatst doorHarlem2013

Jaartal1996
Afmetingen61 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arman - Inside Story - Handgesigneerde lithografie uit de reeks Doctor's Special - 1977 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
David Hockney - Martha's Vineyard kopen? Bied vanaf 175!
David Hockney - Martha's Vineyard

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbosland149

Jaartal1985
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
Mimmo Rotella - Elvis Presley - Blue Hawaii kopen? Bied vanaf 550!
Mimmo Rotella - Elvis Presley - Blue Hawaii

Geplaatst doorMigdale1

Jaartal2004
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robert Indiana - zeefdruk:"Love. Wherefore the punctuation of the heart". kopen? Bied vanaf 295!
Robert Indiana - zeefdruk:"Love. Wherefore the punctuation of the heart".

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekProefdruk
Afmetingen61 cm x 50 cm (h x b)
Robert Indiana - zeefdruk: "Love. To draw a straigth line" kopen? Bied vanaf 350!
Robert Indiana - zeefdruk: "Love. To draw a straigth line"

Geplaatst doorKiewitKunst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's kopen? Bied vanaf 35!
Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's

Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Allen Jones - Red kopen? Bied vanaf 30!
Allen Jones - Red

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1977
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
Edward Kienholz - For One Five Thousandth of $2000.00 kopen? Bied vanaf 20!
Edward Kienholz - For One Five Thousandth of $2000.00

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1974
TechniekVaria
Joe Tilson - Labirinto / Blue kopen? Bied vanaf 40!
Joe Tilson - Labirinto / Blue

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1976
TechniekVaria
Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain? kopen? Bied vanaf 50!
Niki de Saint-Phalle - Do you like my brain?

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbrugtever

Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen52 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Richard Artschwager - 'The Rights of Man' kopen? Bied vanaf 850!
Richard Artschwager - 'The Rights of Man'

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen72 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst