5. Pop Art

Pop Art

Opgericht in 1950

Pop Art

Pop Art is een afkorting voor Popular Art, wat ontstond in Amerika en het Verenigd Koninkrijk dat werd geïnspireerd door de consumptiemaatschappij en de populaire cultuur. Aan het begin van de jaren vijftig hield de Independent Group in Londen zich al bezig met populaire cultuur, en de mogelijkheid daar kunst uit te maken. In Amerika verwerkten neodada en performancekunstenaars ookal producten uit de consumptiemaatschappij. Vooral reclame, grafische vormgeving en productontwerp hadden een sterke aantrekkingskracht. Hieruit ontwikkelde zich dan ook de Pop Art stroming. Binnen Pop Art wordt dan ook veel gebruik gemaakt van producten uit het alledaagse leven. De stroming kan worden gezien als reactie op het abstract expressionisme. Voor Pop Art kunstenaars is emotie namelijk minder belangrijk. Het gebrek aan sociaal commentaar en politieke kritiek verbond Pop Art met andere kunstvormen uit dezelfde periode, zoals het minimalisme en postpainterly abstraction. Via tentoonstellingen werd Pop Art verspreid door de Verenigde Staten en de rest van Europa.

Roy Lichtenstein - Champagne Taitting collection kopen? Bied vanaf 60!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans Champagne Taitting collection
TechniekOverig
Afmetingen35 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Andy Warhol - Fraaie zeer grote Cover '' Warhol after Munich'' kopen? Bied vanaf 50!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Fraaie zeer grote Cover '' Warhol after Munich''
TechniekOffset
Afmetingen107 x 100 cm (h x b)
€ 50
Wolf Vostell - Against Apartheid kopen? Bied vanaf 50!
Wolf Vostell (1932-1998) Duits Against Apartheid
TechniekOffset
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
€ 50
Andy Warhol - Kleurenoffset: MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset: MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 90
Richard Avedon - Marilyn Monroe, NY, 6. Mai 1957 kopen? Bied vanaf 350!
Richard Avedon (1923-2004) Amerikaans Marilyn Monroe, New York, 6 mei 1957
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen25.2 x 24.7 cm (h x b)
€ 350
Guðmundur Erro - "SWORDSLADY" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt kopen? Bied vanaf 280!
Guðmundur Erro (1932) IJslander Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Guðmundur Erro - "Moonwalker" 2001 - Auflage 199 - handsigniert-nummerierrt kopen? Bied vanaf 200!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 95!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 95
Patrick NAGEL - Litho: Dame kopen? Bied vanaf 150!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Litho: Dame
TechniekLitho
Afmetingen65 x 63 cm (h x b)
€ 150
Christo - 5,600 Cubic Meter Package – signed artcard + 1 kopen? Bied vanaf 299!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans 5,600 Cubic Meter Package – signed artcard + 1
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen21 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Richard Artschwager - Faces kopen? Bied vanaf 100!
Richard Artschwager (1924-2013) Amerikaans Faces
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Andy Warhol - Triple Elvis - tafellamp kopen? Bied vanaf 125!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Triple Elvis - tafellamp
TechniekKunststof
Afmetingen43 x 21 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 125
Tapio Wirkkala - Revontulet- Noorderlicht 3x kopen? Bied vanaf 90!
Tapio Wirkkala (1915-1985) Fins Revontulet- Noorderlicht 3x
Afmetingen10 x 39 x 39 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 90
Patrick NAGEL - Lithografie Dame kopen? Bied vanaf 150!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Lithografie Dame
TechniekLitho
Afmetingen65 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Christo - and Jeanne-Claude - Surrounded Islands - Leporello 2009 kopen? Bied vanaf 1490!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Omringde eilanden - Leporello 2009
TechniekOverig
Afmetingen32 x 175 x 0.1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.490
Christo - and Jeanne-Claude - Silbergelatine-Vintage-Print - Running Fence 1976 kopen? Bied vanaf 890!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans en Jeanne-Claude - Silbergelatine-vintage-print - Running Fence 1976
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 890
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 420!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen22.8 x 31.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 420
Ronald B. Kitaj - The Romance of the Civil Service kopen? Bied vanaf 450!
Ronald B. Kitaj (1932-2007) Amerikaans The Romance of the Civil Service
Afmetingen120 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Pol Mara - Gesigneerde kleurenlitho / EA kopen? Bied vanaf 65!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Gesigneerde kleurenlitho / EA
TechniekLitho
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Andy Warhol - Polaroid kopen? Bied vanaf 500!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Polaroid
TechniekPolaroid
Afmetingen22 x 24 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 500
Mel Ramos - The rounder kopen? Bied vanaf 2800!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans De ronder
Afmetingen109.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.800
Arman - handgesigneerde zeefdruk | 'Violins' | 'Bon à tirer' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans handgesigneerde zeefdruk | 'Violins' | 'Bon à tirer' (INGELIJST)
Afmetingen53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Allen Jones - Shoe box kopen? Bied vanaf 420!
Allen Jones (1937) Brits Schoenendoos
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 420
David Hockney - Affiche Paleis voor Schone Kunsten, Brussel kopen? Bied vanaf 115!
David Hockney (1937) Engels Affiche Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
TechniekOffset
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
€ 115
Arman - Amnesty International kopen? Bied vanaf 85!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Amnesty International
TechniekLitho
Afmetingen73 x 51 cm (h x b)
€ 85
Valerio Adami - Statuette - kleuren - lithografie 1982 -handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 69!
Valerio Adami (1935) Italiaans Statuette - kleuren - lithografie 1982 -handgesigneerd en genummerd
TechniekLitho
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Richard Artschwager - 'The Rights of Man' kopen? Bied vanaf 695!
Richard Artschwager (1924-2013) Amerikaans 'The Rights of Man'
TechniekEts
Afmetingen72 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Christo - & Jeanne-Claude, Wrapped Trees, XXL-Card + Stoffstück kopen? Bied vanaf 200!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans & Jeanne-Claude Ingepakte Reichstag XXL-kaart + stukje stof
Afmetingen22 x 31 x 2 cm (h x b x d)
€ 200
Mel Ramos - Modigliani 2 # - offset - handgsigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Modigliani 2 # - offset - handgsigneerd
TechniekOffset
Afmetingen10.5 x 15 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 85
Valerio Adami - 3 grote kleurenlitho's in hardcover kunstboek (Bruckmann) met œuvrecatalogus) kopen? Bied vanaf 65!
Valerio Adami (1935) Italiaans 3 grote kleurenlitho's in hardcover kunstboek (Bruckmann) met œuvrecatalogus)
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 29 cm (h x b)
€ 65
Christo - & Jeanne-Claude "The Umbrellas" 1991- niedriger Auflage - signiert kopen? Bied vanaf 350!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "De paraplu's" 1991
TechniekC-Print
Afmetingen63.5 x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Christo - The Yellow Umbrellas US 1991 - Droogstempel Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Yellow Umbrellas US 1991 - Droogstempel Lithoseri Domberger
TechniekOffset
Afmetingen49 x 51 cm (h x b)
€ 69
Christo - The Blue Umbrellas , Japan 1991 - droogstempel Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Blue Umbrellas , Japan 1991 - droogstempel Lithoseri Domberger
TechniekOffset
Afmetingen49 x 51 cm (h x b)
€ 69
Roy Lichtenstein - Roy Lichtenstein kopen? Bied vanaf 100!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans Roy Lichtenstein
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
€ 100
Mimmo Rotella - Elvis Presley - Blue Hawaii kopen? Bied vanaf 395!
Mimmo Rotella (1918-2006) Italiaans Elvis Presley - Blue Hawaii
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
David Hockney - The Lathe And Fire kopen? Bied vanaf 1600!
David Hockney (1937) Engels The Lathe And Fire
TechniekEts
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.600
Horst Antes - Ingelijste litho: Menge kopen? Bied vanaf 325!
Horst Antes (1936) Duits Ingelijste litho: Menge
TechniekLitho
Afmetingen91 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 1986 kopen? Bied vanaf 55!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 1986
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen" kopen? Bied vanaf 150!
Marcel Plancke van der (1943) Belgisch "Metalen Spiralen"
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Allen Jones - Nieuw horloge kopen? Bied vanaf 50!
Allen Jones (1937) Brits Nieuw horloge
TechniekKunststof
Afmetingen10 x 5.5 x 7 cm (h x b x d)
€ 50
Andy Warhol - GROOT- Tekening in stift & CoA / Nummer Andy Warhol Art Authentication Board Inc kopen? Bied vanaf 8900!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans GROOT- Tekening in stift & CoA / Nummer Andy Warhol Art Authentication Board Inc
TechniekStift
Afmetingen120 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 8.900
Andy Warhol - Zeefdruk General Custers II.379- Special edition in blauw - Cowboys and Indians kopen? Bied vanaf 6800!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk General Custers II.379- Special edition in blauw - Cowboys and Indians
Afmetingen105 x 105 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 6.800
Andy Warhol - Zeefdruk Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA kopen? Bied vanaf 9500!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA
Afmetingen107 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 9.500
Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd
TechniekGlas
Afmetingen19 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Willem Heesen - Uniek rond glazen object, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 240!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek rond glazen object, handgesigneerd
TechniekGlas
GesigneerdHandgesigneerd
€ 240
Jeff Koons - Porcelaine plate Balloon dog red kopen? Bied vanaf 8500!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Porcelaine plate Balloon dog red
TechniekKeramiek
Afmetingen25 x 25 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 8.500