Christo - Over the River

Christo - Over the River kopen? Bied vanaf 1250!
Christo - Over the River kopen? Bied vanaf 1250!Christo - Over the River kopen? Bied vanaf 1250!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 84 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 107 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 500
Offsetlithografie in kleur.
Professioneel ingelijst.
Handgesigneerd en genummerd in potlood.
Weergave van het 'nooit' gerealiseerde project over the river in Arkansas.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hasselt, België