5. Nieuw realisme

Nieuw realisme

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1970

Nieuw Realisme

Het nieuw realisme bestond uit een groep kunstenaars. In hun werken bewerkten deze kunstenaars alledaagse dingen uit de urbane omgeving. Op deze manier onderzochten ze het object uit het dagelijks leven in alle vormen. Zo werden er afvalproducten verzameld en in een ander verband opgesteld. Wat de kunstenaars verbindt is dat ze de werkelijkheid op een andere, vernieuwende manier benaderen. Het was een reactie op de traditionele kunst en de traditionele technieken.

Christo - The Yellow Umbrellas US - inclusief original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 79!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Yellow Umbrellas US - inclusief original stofmonster - Lithoseri Domberger
TechniekOffset
Afmetingen49 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 79
Christo - The Blue Umbrellas Japan - inclusief original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 79!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Blue Umbrellas Japan - inclusief original stofmonster - Lithoseri Domberger
TechniekOffset
€ 79
Christo - Kleurenoffset-litho.Affiche: GALERIA JOAN PRATS uit 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho.Affiche: GALERIA JOAN PRATS uit 1991
TechniekOffset
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
€ 55
Christo - Project" Wall of Oil Barrels "Rue Viconti , Paris 1962 , handgesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 119!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Project" Wall of Oil Barrels "Rue Viconti , Paris 1962 , handgesigneerd in lijst
TechniekOffset
Afmetingen30.5 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 119
Christo - The Pont Neuf Wrapped – gesigneerde artcard met origineel stofstuk kopen? Bied vanaf 350!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf Wrapped – gesigneerde artcard met origineel stofstuk
TechniekLitho
Afmetingen21 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Niki de Saint-Phalle - Les fiancés de Knokke kopen? Bied vanaf 270!
Niki de Saint-Phalle (1930-2002) Frans Les fiancés de Knokke
Afmetingen104 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 270
Arman - Starry Night (Hommage à Van Gogh) kopen? Bied vanaf 400!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Starry Night (Hommage à Van Gogh)
Afmetingen66.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Christo - Wrapped Walkway kopen? Bied vanaf 200!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped Walkway
TechniekOffset
Afmetingen72.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Niki de Saint-Phalle - Buitengewoon zeldzame filmposter met de titel Daddy kopen? Bied vanaf 50!
Niki de Saint-Phalle (1930-2002) Frans Buitengewoon zeldzame filmposter met de titel Daddy
TechniekOverig
Afmetingen84 cm x 59.5 cm (h x b)
€ 50
Jean Tinguely - Grote poster Paleis voor Schone Kunsten, Brussel - 1982 kopen? Bied vanaf 75!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers Grote poster Paleis voor Schone Kunsten, Brussel - 1982
TechniekOffset
Afmetingen99 cm x 61 cm (h x b)
€ 75
Christo - The Blue Umbrellas Japan 1991 kopen? Bied vanaf 79!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Blue Umbrellas Japan 1991
TechniekOffset
€ 79