5. Nieuw realisme

Nieuw realisme

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1970

Nieuw Realisme

Het nieuw realisme bestond uit een groep kunstenaars. In hun werken bewerkten deze kunstenaars alledaagse dingen uit de urbane omgeving. Op deze manier onderzochten ze het object uit het dagelijks leven in alle vormen. Zo werden er afvalproducten verzameld en in een ander verband opgesteld. Wat de kunstenaars verbindt is dat ze de werkelijkheid op een andere, vernieuwende manier benaderen. Het was een reactie op de traditionele kunst en de traditionele technieken.

Christo - "The Pont Neuf" - Offset prent - 1985 - in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 45!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "The Pont Neuf" - Offset prent - 1985 - in nieuwstaat
Techniek Offset
Afmetingen 62 x 93 cm (h x b)
€ 45
Christo - "The Wall" - 13000 oil barrels - Offset prent - 1999 kopen? Bied vanaf 45!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "The Wall" - 13000 oil barrels - Offset prent - 1999
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 45
Arman - Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh) kopen? Bied vanaf 75!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh)
Afmetingen 65 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 175!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped Reichstag
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 175
Christo - signed photo by Christo & Jeanne-Claude kopen? Bied vanaf 385!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans signed photo by Christo & Jeanne-Claude
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385
Christo - Wrapped Reichstag – gesigneerde (3x) artcard met stofstuk XL kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped Reichstag – gesigneerde (3x) artcard met stofstuk XL
Afmetingen 31 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 390
1 bieding
Niki de Saint-Phalle - Knokke kopen? Bied vanaf 575!
Niki de Saint-Phalle (1930-2002) Frans Knokke
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Yves Klein - ZWEI FARBSERIGRAPHIEN " Den inre och den yttre rymden ......... kopen? Bied vanaf 1000!
Yves Klein (1928-1962) Frans TWEE KLEUREN SERIGRAFEN
Afmetingen 29 x 27 cm (h x b)
€ 1.000
Direct kopen
Arman - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2002 kopen? Bied vanaf 25!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2002
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Christo - Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA kopen? Bied vanaf 29!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Afmetingen 22.8 x 31.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
Christo - Wrapped Roman Wall - artcard handgesigneerd kopen? Bied vanaf 299!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped Roman Wall - artcard handgesigneerd
Afmetingen 16 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Christo - Christo & Jeanne-Claude L'Arc de Triomphe Wrapped kopen? Bied vanaf 80!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Christo & Jeanne-Claude De Arc de Triomphe ingepakt
Techniek Offset
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Christo - & Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag 1995 kopen? Bied vanaf 99!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans & Jeanne-Claude - Ingepakte Rijksdag 1995
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 20 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Christo - Wrapped Walk Ways, Kansas City, 1978 kopen? Bied vanaf 500!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Omwikkelde wandelpaden, Kansas City, 1978
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Christo - Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin" kopen? Bied vanaf 179!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin"
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179
Direct kopen
Arman - Lithographie "Les téléphones" - 1973 kopen? Bied vanaf 250!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Lithografie "De Telefoons" - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Christo - WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude) kopen? Bied vanaf 580!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 580
Direct kopen
Arman - handgesigneerde litho | 'Suite for Violin' | 1973 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans handgesigneerde litho | 'Suite for Violin' | 1973 (INGELIJST)
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen