5. Land Art

Land Art

Land Art

Land art (landschapskunst) ontstond in de jaren '60 van de vorige eeuw. Bij Land art brengen de kunstenaars veranderingen aan in het landschap. Hiermee wil de kunstenaar de aanwezigheid van de mens uitdrukken en stellen dat de mens de natuur in bezit neemt door de omgevingsverandering. Land art ontstond vanwege de behoefte van kunstenaars om zich te bevrijden van de traditionele beeldhouwkunst. Ze vluchtten de steden uit en gingen de dialoog aan met de natuur. Land art heeft banden met minimal art en met arte povera (waar ook met materialen wordt gewerkt uit de natuur).

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991 kopen? Bied vanaf 50!
Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1991
TechniekOffset
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjossedema

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen40 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden )

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo - The Gates - Project for Central Park, New York City (2001) kopen? Bied vanaf 425!
Christo - The Gates - Project for Central Park, New York City (2001)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst