5. Land Art

Land Art

Land Art

Land art (landschapskunst) ontstond in de jaren '60 van de vorige eeuw. Bij Land art brengen de kunstenaars veranderingen aan in het landschap. Hiermee wil de kunstenaar de aanwezigheid van de mens uitdrukken en stellen dat de mens de natuur in bezit neemt door de omgevingsverandering. Land art ontstond vanwege de behoefte van kunstenaars om zich te bevrijden van de traditionele beeldhouwkunst. Ze vluchtten de steden uit en gingen de dialoog aan met de natuur. Land art heeft banden met minimal art en met arte povera (waar ook met materialen wordt gewerkt uit de natuur).

Christo - The Umbrella's in Ibarak --Japan kopen? Bied vanaf 135!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Umbrella's in Ibarak --Japan
Techniek C-Print
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 135
Christo - signed photo by Christo & Jeanne-Claude kopen? Bied vanaf 385!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans signed photo by Christo & Jeanne-Claude
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385
Christo - "The Wall" - 13000 oil barrels - Offset prent - 1999 kopen? Bied vanaf 45!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "The Wall" - 13000 oil barrels - Offset prent - 1999
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Christo - "The Pont Neuf" - Offset prent - 1985 - in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 45!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "The Pont Neuf" - Offset prent - 1985 - in nieuwstaat
Techniek Offset
Afmetingen 62 x 93 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Christo - Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA kopen? Bied vanaf 29!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 22.8 x 31.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
Christo - Wrapped Roman Wall - artcard handgesigneerd kopen? Bied vanaf 299!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped Roman Wall - artcard handgesigneerd
Afmetingen 16 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Richard Long - 3 gesigneerde kaarten kopen? Bied vanaf 120!
Richard Long (1945) Engels 3 gesigneerde kaarten
Techniek C-Print
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Christo - Christo & Jeanne-Claude L'Arc de Triomphe Wrapped kopen? Bied vanaf 80!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Christo & Jeanne-Claude De Arc de Triomphe ingepakt
Techniek Offset
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Christo - & Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag 1995 kopen? Bied vanaf 99!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans & Jeanne-Claude - Ingepakte Rijksdag 1995
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 20 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Christo - Wrapped Walk Ways, Kansas City, 1978 kopen? Bied vanaf 500!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Omwikkelde wandelpaden, Kansas City, 1978
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Christo - Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin" kopen? Bied vanaf 179!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin"
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179
Direct kopen
Christo - WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude) kopen? Bied vanaf 580!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 580
Direct kopen