Daanve002
  3. Ervaren verkoper
  5. Daanve002

Daanve002

Lid sinds 2024 / Hasselt, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Christo - Over the River kopen? Bied vanaf 1250!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Over the River
Techniek Litho
Afmetingen 107 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250