Christo (1935-2020)
  5. Christo
Christo (1935-2020)

Christo (1935-2020)

Kunstenaar

CHRISTO (Gabrovo 1935 - New York 2020)

Beeldend kunstenaar

Opleiding:

Christo studeerde kunst in Sofia en Wenen

Woont en werkt in Amerika

Christo, die eigenlijk Christo Vladimirov Javacheff heet, is al jarenlang een bekende kunstenaar die in Bulgarije geboren werd. Christo werkte altijd samen met zijn vrouw Jeanne-Claude Denat de Guillebon. De twee werden altijd samen genoemd, en ze werkten samen totdat Jeanne-Claude in 2009 overleed. Het talent van Christo werd in zijn jonge jaren ontdekt door de kunstenaars die zijn moeder thuis bezochten. Vanaf het jaar 1972 werkte het echtpaar uitsluitend met de fotograaf Wolfgang Volz samen.

Een aantal grote en bekende werken van Christo zijn Valley Curtain en Running Fence. In 1995 kreeg het stel de toestemming om de Reichstag in Berlijn in te pakken.

Exposities en prijzen:

Prijzen

2006 – beste project in een openbare plek voor The Gates, Central Park, New York

Aangeboden items
15
Verkochte items
625
Nationaliteit
BulgaarBulgaar  AmerikaansAmerikaans
Links
Favoriet
FA. (275 x Favoriet)
15 aangeboden items van deze kunstenaar
Christo - Packed Buildung, Project for the Arc de Triomphe, Paris kopen? Bied vanaf 3490!
Christo - Packed Buildung, Project for the Arc de Triomphe, ParisGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhamburg

Verzending Internationaal

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Packed Building Project for the Ecole Militaire, Paris kopen? Bied vanaf 1500!
Christo - Packed Building Project for the Ecole Militaire, ParisGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhamburg

Verzending Internationaal

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - and Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag Berlin 1971–1995 kopen? Bied vanaf 490!
Christo - and Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag Berlin 1971–1995Kunstboeken

Geplaatst doorhamburg

Verzending Internationaal

Jaartal1995
TechniekHardcover
Afmetingen27 cm x 29 cm (h x b)
Christo - Mastaba of Abu Dhabi - Bütten - signiert - limitiert kopen? Bied vanaf 399!
Christo - Mastaba of Abu Dhabi - Bütten - signiert - limitiertGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhamburg

Verzending Internationaal

Jaartal2008
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - and Jeanne-Claude 75 , hochwertigste Collector's Edition kopen? Bied vanaf 2200!
Christo - and Jeanne-Claude 75 , hochwertigste Collector's EditionKunstboeken

Geplaatst doorhamburg

Verzending Internationaal

TechniekHardcover
Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
Christo - The Blue Umbrellas Japan 1984 inc.original stofmonster kopen? Bied vanaf 79!
Christo - The Blue Umbrellas Japan 1984 inc.original stofmonsterPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekOffset
Afmetingen49 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!
Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri DombergerPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991 kopen? Bied vanaf 50!
Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1991
TechniekOffset
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 198 inc.original stofmonster kopen? Bied vanaf 55!
Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 198 inc.original stofmonsterAffiches

Geplaatst doorbone

TechniekOffset
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Collage Project Running Fence 1976 - handgesigneerd inc. stofmonster kopen? Bied vanaf 139!
Christo - Collage Project Running Fence 1976 - handgesigneerd inc. stofmonsterPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekOffset
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Wall of Oil Barrels - Rue Visconti , Paris 1962 - handgesigneerd in lijst kopen? Bied vanaf 129!
Christo - Wall of Oil Barrels - Rue Visconti , Paris 1962 - handgesigneerd in lijstPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekOffset
Afmetingen15.5 cm x 11.0 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Christo - Mastaba of Abu Dhabi - Bütten - signiert - limitiert kopen? Bied vanaf 347!

Geplaatst doorhamburg

Verzending Internationaal

Jaartal2008
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo'sGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjossedema

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen40 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden )Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo - The Gates - Project for Central Park, New York City (2001) kopen? Bied vanaf 425!
Christo - The Gates - Project for Central Park, New York City (2001)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Christo

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Christo? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Christo. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Christo en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Christo te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Christo!

Volg het aanbod kunst van Christo te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Christo te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Christo instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Christo kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Christo!

Waarom via Kunstveiling kunst van Christo kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Christo en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Christo via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Christo of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Christo?

Kunst kopen van Christo begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Christo, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Christo. Om meer kans te maken om de Christo te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Christo! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.