5. Christo

Christo (1935-2020)

21 aangeboden items / 511 verkochte items

FA. (229 x Favoriet)

CHRISTO (Gabrovo 1935 - New York 2020)

Beeldend kunstenaar

Opleiding:

Christo studeerde kunst in Sofia en Wenen

Woont en werkt in Amerika

Christo, die eigenlijk Christo Vladimirov Javacheff heet, is al jarenlang een bekende kunstenaar die in Bulgarije geboren werd. Christo werkte altijd samen met zijn vrouw Jeanne-Claude Denat de Guillebon. De twee werden altijd samen genoemd, en ze werkten samen totdat Jeanne-Claude in 2009 overleed. Het talent van Christo werd in zijn jonge jaren ontdekt door de kunstenaars die zijn moeder thuis bezochten. Vanaf het jaar 1972 werkte het echtpaar uitsluitend met de fotograaf Wolfgang Volz samen.

Een aantal grote en bekende werken van Christo zijn Valley Curtain en Running Fence. In 1995 kreeg het stel de toestemming om de Reichstag in Berlijn in te pakken.

Exposities en prijzen:

Prijzen

2006 – beste project in een openbare plek voor The Gates, Central Park, New York

Bulgaars Amerikaans

21 aangeboden items van deze kunstenaar
Christo - The Umbrellas - Handgesigneerd - Japan 1991 (Groot) kopen? Bied vanaf 420!

Christo - The Umbrellas - Handgesigneerd - Japan 1991 (Groot)

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Christo - Wrapped Vestibule, 1990 kopen? Bied vanaf 249!

Christo - Wrapped Vestibule, 1990

Geplaatst doorArtificial_de

VerzendingInternationaal

Jaartal1993
TechniekOffset
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Christo - REICHSTAG VORDERSEITE NACHTS kopen? Bied vanaf 280!

Christo - REICHSTAG VORDERSEITE NACHTS

Geplaatst doorwilliputz1

VerzendingInternationaal

Jaartal1995
TechniekOffset
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Handgesigneerd exemplaar The Umbrellas met stukje stof - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 110!

Christo - Handgesigneerd exemplaar The Umbrellas met stukje stof - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - Over the river kopen? Bied vanaf 1!

Christo - Over the river

Geplaatst doorRex2205

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Christo - Wrapped Snoopy House kopen? Bied vanaf 12000!

Christo - Wrapped Snoopy House

Geplaatst doorw97y5ZjB-8024

VerzendingInternationaal

Jaartal2004
Afmetingen61.2 cm x 54.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Orange store front kopen? Bied vanaf 300!

Christo - Orange store front

Geplaatst doorOlivier1976

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - inc. original stofmonster - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!

Christo - Project " Wrapped Reichstag "Berlin - inc. original stofmonster - handgesigneerd

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorbone

Jaartal1995
TechniekVaria
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo - Wrapped Box Zertifikat, handsigniert, 1966 kopen? Bied vanaf 990!

Christo - Wrapped Box Zertifikat, handsigniert, 1966

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorhamburg

VerzendingInternationaal

Jaartal1966
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen15 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo - und Jeanne-Claude, X-TO + J-C kopen? Bied vanaf 109!

Christo - und Jeanne-Claude, X-TO + J-C

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorhamburg

VerzendingInternationaal

Jaartal2000
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen22 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo - OFFSET - GRAFIK - HANDSIGNIERT - SIGNED BY HAND - FROM 1975 kopen? Bied vanaf 279!

Christo - OFFSET - GRAFIK - HANDSIGNIERT - SIGNED BY HAND - FROM 1975

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorhamburg

VerzendingInternationaal

Jaartal1975
TechniekVaria
Afmetingen71 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo - The Floating Piers, Lago Iseo - einzelner Würfel / Cube - Rarität kopen? Bied vanaf 1140!

Christo - The Floating Piers, Lago Iseo - einzelner Würfel / Cube - Rarität

Beeld / Object

Geplaatst doorhamburg

VerzendingInternationaal

Jaartal2016
TechniekKunststof
Afmetingen60 cm x 60 cm x 40 cm (h x b x d)
Christo - & Jeanne-Claude MAX Zeitschrift 3/1994 - von Christo gestaltet kopen? Bied vanaf 290!

Christo - & Jeanne-Claude MAX Zeitschrift 3/1994 - von Christo gestaltet

Beeld / Object

Geplaatst doorhamburg

VerzendingInternationaal

Jaartal1994
TechniekOverig
Afmetingen50 cm x 40 cm x 3 cm (h x b x d)
Christo - & Jeanne-Claude The Floating Piers Lago Iseo kopen? Bied vanaf 219!

Christo - & Jeanne-Claude The Floating Piers Lago Iseo

Fotografie

Geplaatst doorhamburg

VerzendingInternationaal

Jaartal2019
TechniekC-Print
Afmetingen20 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - & Jeanne-Claude, The Gates Central Park, New York - Projektbuch und Stoff kopen? Bied vanaf 249!

Christo - & Jeanne-Claude, The Gates Central Park, New York - Projektbuch und Stoff

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorhamburg

VerzendingInternationaal

Jaartal2005
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen29 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Christo - Over the River - Grote litho ingelijst - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 630!

Christo - Over the River - Grote litho ingelijst - Handgesigneerd

Geplaatst doorcollectie

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen93 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - ***handsignierte Originalgraphik*** kopen? Bied vanaf 1000!

Christo - ***handsignierte Originalgraphik***

Geplaatst doorwopper44

VerzendingInternationaal

Christo - Gesigneerde druk Wrapped Reichstag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Christo - Gesigneerde druk Wrapped Reichstag - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
Afmetingen56.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Christo - & Jeanne Claude - The Umbrellas - Japan - USA - 1984 -91 kopen? Bied vanaf 119!

Christo - & Jeanne Claude - The Umbrellas - Japan - USA - 1984 -91

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorhamburg

VerzendingInternationaal

TechniekVaria
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorhamburg

VerzendingInternationaal

TechniekVaria
GesigneerdHandgesigneerd
Christo - & Jeanne-Claude The Pont Neuf Wrapped Paris kopen? Bied vanaf 119!

Christo - & Jeanne-Claude The Pont Neuf Wrapped Paris

Beeld / Object

Geplaatst doorhamburg

VerzendingInternationaal

Jaartal1985
Afmetingen20 cm x 20 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd