3. items
  5. Land

Bulgarije Bulgarije

Kunst uit Bulgarije – ontdek werken van Bulgarije kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Bulgarije. Hier vindt u werken van Bulgarije kunstenaars die afkomstig zijn uit Bulgarije of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Bulgarije staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Bulgarije.

Bekijk het aanbod van Bulgarije kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Christo - "The Pont Neuf" - Offset prent - 1985 - in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 45!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "The Pont Neuf" - Offset prent - 1985 - in nieuwstaat
Techniek Offset
Afmetingen 62 x 93 cm (h x b)
€ 45
Nicolai Arnaudov - Anywhere out of the world. kopen? Bied vanaf 130!
Nicolai Arnaudov (1960) Bulgaar Anywhere out of the world.
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 56 cm (h x b)
€ 130
Nicolai Arnaudov - Innenwelt. kopen? Bied vanaf 120!
Nicolai Arnaudov (1960) Bulgaar Innenwelt.
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
€ 120
Nicolai Arnaudov - The end of the season. kopen? Bied vanaf 130!
Nicolai Arnaudov (1960) Bulgaar The end of the season.
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
€ 130
Nicolai Arnaudov - Interieur II. kopen? Bied vanaf 130!
Nicolai Arnaudov (1960) Bulgaar Interieur II.
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
€ 130
Christo - "The Wall" - 13000 oil barrels - Offset prent - 1999 kopen? Bied vanaf 45!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "The Wall" - 13000 oil barrels - Offset prent - 1999
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 45
Nicolai Arnaudov - Interieur. kopen? Bied vanaf 130!
Nicolai Arnaudov (1960) Bulgaar Interieur.
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
€ 130
Kantcho Kanev - Set van 2 zeefdrukken, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 50!
Kantcho Kanev (1957) Bulgaar Set van 2 zeefdrukken, Abstracte compositie
Afmetingen 23.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Christo - Wrapped Reichstag kopen? Bied vanaf 175!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped Reichstag
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 175
Christo - signed photo by Christo & Jeanne-Claude kopen? Bied vanaf 385!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans signed photo by Christo & Jeanne-Claude
Techniek Digitale Print
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385
Christo - Wrapped Reichstag – gesigneerde (3x) artcard met stofstuk XL kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped Reichstag – gesigneerde (3x) artcard met stofstuk XL
Afmetingen 31 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 390
1 bieding
Georgi Daskaloff - Litho: abstract kopen? Bied vanaf 75!
Georgi Daskaloff (1923-2005) Bulgaar Litho: abstract
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Georgi Daskaloff - Litho: abstract - 1969 kopen? Bied vanaf 75!
Georgi Daskaloff (1923-2005) Bulgaar Litho: abstract - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Christo - Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA kopen? Bied vanaf 29!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Kleurenoffset-litho Affiche: OBRA 1958-1991 in BARCELONA
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s kopen? Bied vanaf 380!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Afmetingen 22.8 x 31.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Direct kopen
Nicolai Arnaudov - Midnight Jazz kopen? Bied vanaf 85!
Nicolai Arnaudov (1960) Bulgaar Middernacht Jazz
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 55.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Christo - Wrapped Roman Wall - artcard handgesigneerd kopen? Bied vanaf 299!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Wrapped Roman Wall - artcard handgesigneerd
Afmetingen 16 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Robert Baramov - ex libris Wereld kopen? Bied vanaf 40!
Robert Baramov (1966-2021) Bulgaar ex libris Wereld
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Rumen Rachev - Vrouwen in kleurrijk landschap kopen? Bied vanaf 350!
Rumen Rachev (1956) Bulgaar Vrouwen in kleurrijk landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Direct kopen
Christo - Christo & Jeanne-Claude L'Arc de Triomphe Wrapped kopen? Bied vanaf 80!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Christo & Jeanne-Claude De Arc de Triomphe ingepakt
Techniek Offset
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Christo - & Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag 1995 kopen? Bied vanaf 99!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans & Jeanne-Claude - Ingepakte Rijksdag 1995
Techniek Overig
Afmetingen 20 x 20 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Christo - Wrapped Walk Ways, Kansas City, 1978 kopen? Bied vanaf 500!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Omwikkelde wandelpaden, Kansas City, 1978
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Christo - Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin" kopen? Bied vanaf 179!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Unieke, met stift gesigneerde affiche "wrapped Reichstag project for Berlin"
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179
Direct kopen
Valentin Bakardjiev - Regentessebrug kopen? Bied vanaf 50!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Regentessebrug
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Valentin Bakardjiev - Dalem kopen? Bied vanaf 50!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Dalem
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Valentin Bakardjiev - Early spring in Zeeland kopen? Bied vanaf 40!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Early spring in Zeeland
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Kantcho Kanev - Abstracte litho – genummerd 117/500 – kleurrijk modern kopen? Bied vanaf 50!
Kantcho Kanev (1957) Bulgaar Abstracte litho – genummerd 117/500 – kleurrijk modern
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Christo - WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude) kopen? Bied vanaf 580!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 580
Direct kopen
Rumen Mihaylov - Taurus (Vainqueur) kopen? Bied vanaf 600!
Rumen Mihaylov (1956-2019) Bulgaar Taurus (Vainqueur)
Techniek Brons
Afmetingen 36 x 49 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht 8400 g
€ 600
Direct kopen