3. items
  5. Land

BulgarijeBulgarije

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Bulgaar.

Er worden 12 kunstwerken aangeboden
Kantcho Kanev - Hymn 2 kopen? Bied vanaf 60!
Kantcho Kanev - Hymn 2Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpierre85

Jaartal1997
Afmetingen62 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991 kopen? Bied vanaf 50!
Christo - Kleurenoffset-litho AFFICHE ---GALERIA JOAN PRATS uit 1991Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1991
TechniekOffset
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jules Pascin - Litho. Titel. Les deux modèles nus kopen? Bied vanaf 50!
Jules Pascin - Litho. Titel. Les deux modèles nusGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen31.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden )Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kantcho Kanev - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!
Kantcho Kanev - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2005
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Blue Umbrellas Japan 1984 inc.original stofmonster kopen? Bied vanaf 79!
Christo - The Blue Umbrellas Japan 1984 inc.original stofmonsterPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekOffset
Afmetingen49 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri Domberger kopen? Bied vanaf 69!
Christo - The Yellow Umbrellas US + original stofmonster - Lithoseri DombergerPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 198 inc.original stofmonster kopen? Bied vanaf 55!
Christo - The Umbrellas Japan, Galeria Joan Prats , Barcelona 198 inc.original stofmonsterAffiches

Geplaatst doorbone

TechniekOffset
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 650!
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo'sGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjossedema

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen40 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kantcho Kanev - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kantcho Kanev - Zeefdruk, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
Afmetingen73 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek, Shamisen (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek, Shamisen (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2015
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam