Death NYC - 1&2 Dollarbiljet God save the Queen Kate Moss

Death NYC - 1&2 Dollarbiljet God save the Queen Kate Moss kopen? Bied vanaf 149!
Death NYC - 1&2 Dollarbiljet God save the Queen Kate Moss kopen? Bied vanaf 149!Death NYC - 1&2 Dollarbiljet God save the Queen Kate Moss kopen? Bied vanaf 149!Death NYC - 1&2 Dollarbiljet God save the Queen Kate Moss kopen? Bied vanaf 149!Death NYC - 1&2 Dollarbiljet God save the Queen Kate Moss kopen? Bied vanaf 149!Death NYC - 1&2 Dollarbiljet God save the Queen Kate Moss kopen? Bied vanaf 149!Death NYC - 1&2 Dollarbiljet God save the Queen Kate Moss kopen? Bied vanaf 149!Death NYC - 1&2 Dollarbiljet God save the Queen Kate Moss kopen? Bied vanaf 149!
  • Death NYC (1979)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2013
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Street Art
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 6 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Death NYC
2 USD biljetten uit 2013, handgesigneerd  op de achterzijde,  met certificaat en sticker.

1 $ God save the Queen

2$ Kate Moss

In perfecte staat.

Binnen Nederland € 6,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00

Death NYC (1979)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  santa1962
6 verkochte items
Alle items (1)
15 cm
6 cm