| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 20 x 15 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 570 x 670 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Stift |
| Afmetingen | 31 x 48 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 4.8 x 11.5 x 3.4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 27.5 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 89 x 69 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 59 x 42 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 75.5 x 55 cm (h x b) |