:Lucas Blalock - VII LB SPBH - Handgesigneerd - Gelimiteerde oplage kopen? Bied vanaf 20!
:Lucas Blalock (1978) Amerikaans VII LB SPBH - Handgesigneerd - Gelimiteerde oplage
Techniek Hardcover
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Randell Davey - Parijse straatscene kopen? Bied vanaf 150!
Randell Davey (1887-1964) Amerikaans Parijse straatscene
Afmetingen 570 x 670 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Koor - Kool Koor: compositie gemaakt met een marker in 2013 kopen? Bied vanaf 150!
Koor (1963) Amerikaans Kool Koor: compositie gemaakt met een marker in 2013
Techniek Stift
Afmetingen 31 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Keith Haring - Märklin Message Wagons (set) kopen? Bied vanaf 350!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Märklin Message Wagons (set)
Techniek Overig
Afmetingen 4.8 x 11.5 x 3.4 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 350
Direct kopen
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 21 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Arman - handgesigneerde litho | 'Suite for Violin' | 1973 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans handgesigneerde litho | 'Suite for Violin' | 1973 (INGELIJST)
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jerry Zeniuk - Signierte und nummerierte Original Farblithographie von 2001 kopen? Bied vanaf 125!
Jerry Zeniuk (1945) Amerikaans Gesigneerde en genummerde originele kleurenlitho uit 2001
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen